Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC

door
Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC

Antwerp FC raakt stilaan onder stoom. Zaterdag werd er met 1-3 gewonnen op het veld van Cercle Brugge, en Chidera Ejuke was weeral een van de grote uitblinkers bij de Great Old.

LEES OOK: "Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ejuke Man van de Match door Sporza

Sporza riep de Nigeriaanse aanvaller uit tot Man van de Match. "Is de man-in-vorm de laatste weken bij The Great Old en bewees dat nog maar eens.”

“Hij verzorgde het lekkere voorbereidende werk bij de 0-2 en maakte het daarna zelf af. Zijn flukse dribbels brachten Cercle vooral voor de rust in de problemen”, aldus Sporza.

Van Bommel krijgt grijze haren van X-factor en entertainer

Gazet van Antwerpen was minder enthousiast over de prestatie van Ejuke en gaf hem een 7,5 op 10. Enkel Vincent Janssen (8 op 10) kreeg een hogere score van de krant.

Ejuke werd al beschreven als een entertainer en de X-factor die Antwerp in de afgelopen maanden ontbrak. Hij onderneemt enorm veel dribbels, wat Mark van Bommel ongetwijfeld wat meer grijze haren bezorgt. Tegen Cercle werden er alweer 15 (!) dribbels geteld van Ejuke.

Van Bommel laat Ejuke (onnodig?) lang wachten

De coach ziet liever dat zijn spelers voor de verzorgde en veilige oplossing gaan, in plaats van ontelbare dribbels aan te gaan. Op die manier past Ejuke niet echt in het plan van Van Bommel, en daarom moest hij ook 4 maanden wachten op zijn basisdebuut bij Antwerp.

Ejuke heeft lange aanloopperiode nodig gehad om het spel van Antwerp FC volledig onder de knie te krijgen. Zijn lange periode op de zijlijn werd voornamelijk ingegeven door een fysieke achterstand als het ontbreken van automatismen. 

LEES OOK: Van Bommel moet zich bedwingen: chaos bij Antwerp FC

Ejuke moet in de basis blijven bij Antwerp

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

14
14
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

93
93
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

65
65
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

79
79
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

43
43
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

73
73
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

212
212
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

206
206
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

70
70
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

306
306
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

258
258
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

377
377
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

581
581
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

230
230
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

171
171
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

120
120
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

96
96
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

282
282
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

686
686
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws