Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC

516 stemmen
Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC

Antwerp FC raakt stilaan onder stoom. Zaterdag werd er met 1-3 gewonnen op het veld van Cercle Brugge, en Chidera Ejuke was weeral een van de grote uitblinkers bij de Great Old.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Ejuke Man van de Match door Sporza

Sporza riep de Nigeriaanse aanvaller uit tot Man van de Match. "Is de man-in-vorm de laatste weken bij The Great Old en bewees dat nog maar eens.”

“Hij verzorgde het lekkere voorbereidende werk bij de 0-2 en maakte het daarna zelf af. Zijn flukse dribbels brachten Cercle vooral voor de rust in de problemen”, aldus Sporza.

Van Bommel krijgt grijze haren van X-factor en entertainer

Gazet van Antwerpen was minder enthousiast over de prestatie van Ejuke en gaf hem een 7,5 op 10. Enkel Vincent Janssen (8 op 10) kreeg een hogere score van de krant.

Ejuke werd al beschreven als een entertainer en de X-factor die Antwerp in de afgelopen maanden ontbrak. Hij onderneemt enorm veel dribbels, wat Mark van Bommel ongetwijfeld wat meer grijze haren bezorgt. Tegen Cercle werden er alweer 15 (!) dribbels geteld van Ejuke.

Van Bommel laat Ejuke (onnodig?) lang wachten

De coach ziet liever dat zijn spelers voor de verzorgde en veilige oplossing gaan, in plaats van ontelbare dribbels aan te gaan. Op die manier past Ejuke niet echt in het plan van Van Bommel, en daarom moest hij ook 4 maanden wachten op zijn basisdebuut bij Antwerp.

Ejuke heeft lange aanloopperiode nodig gehad om het spel van Antwerp FC volledig onder de knie te krijgen. Zijn lange periode op de zijlijn werd voornamelijk ingegeven door een fysieke achterstand als het ontbreken van automatismen. 

LEES OOK: Van Bommel moet zich bedwingen: chaos bij Antwerp FC

Ejuke moet in de basis blijven bij Antwerp

Meest recent

'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

23
23
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

23
23
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

16
16
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

96
96
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

34
34
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

162
162
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

74
74
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

154
154
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

28
28
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

246
246
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

166
166
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

815
815
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1059
1059
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

365
365
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

181
181
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

259
259
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

201
201
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

58
58
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

159
159
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

89
89
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

185
185
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

108
108
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

77
77
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121

Meer sportnieuws