Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC

516 stemmen
Van Bommel krijgt grijze haren van matchwinnaar Antwerp FC

Antwerp FC raakt stilaan onder stoom. Zaterdag werd er met 1-3 gewonnen op het veld van Cercle Brugge, en Chidera Ejuke was weeral een van de grote uitblinkers bij de Great Old.

LEES OOK: Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Ejuke Man van de Match door Sporza

Sporza riep de Nigeriaanse aanvaller uit tot Man van de Match. "Is de man-in-vorm de laatste weken bij The Great Old en bewees dat nog maar eens.”

“Hij verzorgde het lekkere voorbereidende werk bij de 0-2 en maakte het daarna zelf af. Zijn flukse dribbels brachten Cercle vooral voor de rust in de problemen”, aldus Sporza.

Van Bommel krijgt grijze haren van X-factor en entertainer

Gazet van Antwerpen was minder enthousiast over de prestatie van Ejuke en gaf hem een 7,5 op 10. Enkel Vincent Janssen (8 op 10) kreeg een hogere score van de krant.

Ejuke werd al beschreven als een entertainer en de X-factor die Antwerp in de afgelopen maanden ontbrak. Hij onderneemt enorm veel dribbels, wat Mark van Bommel ongetwijfeld wat meer grijze haren bezorgt. Tegen Cercle werden er alweer 15 (!) dribbels geteld van Ejuke.

Van Bommel laat Ejuke (onnodig?) lang wachten

De coach ziet liever dat zijn spelers voor de verzorgde en veilige oplossing gaan, in plaats van ontelbare dribbels aan te gaan. Op die manier past Ejuke niet echt in het plan van Van Bommel, en daarom moest hij ook 4 maanden wachten op zijn basisdebuut bij Antwerp.

Ejuke heeft lange aanloopperiode nodig gehad om het spel van Antwerp FC volledig onder de knie te krijgen. Zijn lange periode op de zijlijn werd voornamelijk ingegeven door een fysieke achterstand als het ontbreken van automatismen. 

LEES OOK: Van Bommel moet zich bedwingen: chaos bij Antwerp FC

Ejuke moet in de basis blijven bij Antwerp

Meest recent

'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

28
28
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

95
95
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

28
28
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

111
111
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

274
274
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

192
192
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

495
495
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

122
122
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

99
99
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

103
103
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

374
374
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

666
666
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

95
95
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

268
268
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

436
436
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

297
297
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

167
167
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

352
352
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

179
179
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

483
483
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

113
113
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

375
375
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

407
407
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

555
555

Meer sportnieuws