KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

door
KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

KV Mechelen beleeft niet zijn makkelijkste seizoen. Het moet voorlopig vrede nemen met een tiende plaats, ook al kocht het toch vooral in met het oog op een plaats in de subtop. Daarbij wist Malinwa ook een groot talent te strikken.

Ze wisten immers de 19-jarige Norman Bassette weg te halen bij SM Caen. De Belgische jeugdinternational bij de U20 was nochtans gegeerd. Zo was algemeen geweten dat ook Club Brugge aan zijn mouw trok, maar bij RTBF geeft Bassette aan dat hij het project in Mechelen verkoos.

LEES OOK: 'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

KV Mechelen moet 5 miljoen betalen

De jonge spits deed ook nog een andere onthulling over zijn toekomst. KV Mechelen huurt hem dit seizoen van Caen en beschikt ook over een aankoopoptie. Bassette laat weten dat door die optie hij in de zomer voor 5 miljoen euro definitief de overstap naar Malinwa kan maken.

Dat lijkt toch een zeer hoog bedrag te zijn voor de club en dus lijkt de kans eerder klein dat Bassette volgend seizoen nog Achter de Kazerne te zien zal zijn. Hij lijkt zelf wel graag te willen blijven, maar mogelijk zal hij straks toch weer op zoek moeten naar een nieuwe club.

Bassette wil niet terug naar Caen

Eén ding is wel zeker: Bassette wil niet terug naar Caen. "Ik hoop dat ik me hier kan tonen en vertrekken. Want zonder neerbuigend te willen doen over de Ligue 2: de Belgische eerste klasse is toch nog een ander niveau", vertelt hij. "Er ligt hier veel meer ruimte en er wordt meer gevoetbald."

Misschien kan Club in de zomer dus een nieuwe poging wagen bij Bassette. Ze volgen de jonge speler al sinds hij als 17-jarige furore maakte in de Coupe Gambardella, een prestigieus Frans jeugdtoernooi. Ze probeerden toen al om hem bij Caen weg te halen, net als FC Porto, Torino en Parma, maar kregen nul op het rekest.

Zal KV Mechelen hem definitief kunnen halen?

Meest recent

'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

6
6
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

101
101
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

98
98
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

49
49
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

166
166
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

318
318
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

109
109
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

248
248
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

230
230
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

133
133
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

131
131
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

92
92
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

87
87
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

432
432
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

149
149
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

47
47
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

306
306
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

375
375
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

281
281
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

347
347
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

271
271
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

522
522
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

796
796
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

559
559

Meer sportnieuws