KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

765 stemmen
KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

KV Mechelen beleeft niet zijn makkelijkste seizoen. Het moet voorlopig vrede nemen met een tiende plaats, ook al kocht het toch vooral in met het oog op een plaats in de subtop. Daarbij wist Malinwa ook een groot talent te strikken.

Ze wisten immers de 19-jarige Norman Bassette weg te halen bij SM Caen. De Belgische jeugdinternational bij de U20 was nochtans gegeerd. Zo was algemeen geweten dat ook Club Brugge aan zijn mouw trok, maar bij RTBF geeft Bassette aan dat hij het project in Mechelen verkoos.

LEES OOK: Anderlecht zoekt: Besnik Hasi duidelijk over terugkeer

KV Mechelen moet 5 miljoen betalen

De jonge spits deed ook nog een andere onthulling over zijn toekomst. KV Mechelen huurt hem dit seizoen van Caen en beschikt ook over een aankoopoptie. Bassette laat weten dat door die optie hij in de zomer voor 5 miljoen euro definitief de overstap naar Malinwa kan maken.

Dat lijkt toch een zeer hoog bedrag te zijn voor de club en dus lijkt de kans eerder klein dat Bassette volgend seizoen nog Achter de Kazerne te zien zal zijn. Hij lijkt zelf wel graag te willen blijven, maar mogelijk zal hij straks toch weer op zoek moeten naar een nieuwe club.

Bassette wil niet terug naar Caen

Eén ding is wel zeker: Bassette wil niet terug naar Caen. "Ik hoop dat ik me hier kan tonen en vertrekken. Want zonder neerbuigend te willen doen over de Ligue 2: de Belgische eerste klasse is toch nog een ander niveau", vertelt hij. "Er ligt hier veel meer ruimte en er wordt meer gevoetbald."

Misschien kan Club in de zomer dus een nieuwe poging wagen bij Bassette. Ze volgen de jonge speler al sinds hij als 17-jarige furore maakte in de Coupe Gambardella, een prestigieus Frans jeugdtoernooi. Ze probeerden toen al om hem bij Caen weg te halen, net als FC Porto, Torino en Parma, maar kregen nul op het rekest.

🚀

Zal KV Mechelen hem definitief kunnen halen?

Meest recent

Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

31
31
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

15
15
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

86
86
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

508
508
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

85
85
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

74
74
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

35
35
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

97
97
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

124
124
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

118
118
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

856
856
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

396
396
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

122
122
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

854
854
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

423
423
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

496
496
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

460
460
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

138
138
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

522
522
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

122
122
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

38
38
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

284
284
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

267
267
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

267
267
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

714
714

Meer sportnieuws