KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

stemmen
KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

KV Mechelen beleeft niet zijn makkelijkste seizoen. Het moet voorlopig vrede nemen met een tiende plaats, ook al kocht het toch vooral in met het oog op een plaats in de subtop. Daarbij wist Malinwa ook een groot talent te strikken.

Ze wisten immers de 19-jarige Norman Bassette weg te halen bij SM Caen. De Belgische jeugdinternational bij de U20 was nochtans gegeerd. Zo was algemeen geweten dat ook Club Brugge aan zijn mouw trok, maar bij RTBF geeft Bassette aan dat hij het project in Mechelen verkoos.

LEES OOK: Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

KV Mechelen moet 5 miljoen betalen

De jonge spits deed ook nog een andere onthulling over zijn toekomst. KV Mechelen huurt hem dit seizoen van Caen en beschikt ook over een aankoopoptie. Bassette laat weten dat door die optie hij in de zomer voor 5 miljoen euro definitief de overstap naar Malinwa kan maken.

Dat lijkt toch een zeer hoog bedrag te zijn voor de club en dus lijkt de kans eerder klein dat Bassette volgend seizoen nog Achter de Kazerne te zien zal zijn. Hij lijkt zelf wel graag te willen blijven, maar mogelijk zal hij straks toch weer op zoek moeten naar een nieuwe club.

Bassette wil niet terug naar Caen

Eén ding is wel zeker: Bassette wil niet terug naar Caen. "Ik hoop dat ik me hier kan tonen en vertrekken. Want zonder neerbuigend te willen doen over de Ligue 2: de Belgische eerste klasse is toch nog een ander niveau", vertelt hij. "Er ligt hier veel meer ruimte en er wordt meer gevoetbald."

Misschien kan Club in de zomer dus een nieuwe poging wagen bij Bassette. Ze volgen de jonge speler al sinds hij als 17-jarige furore maakte in de Coupe Gambardella, een prestigieus Frans jeugdtoernooi. Ze probeerden toen al om hem bij Caen weg te halen, net als FC Porto, Torino en Parma, maar kregen nul op het rekest.

🚀

Zal KV Mechelen hem definitief kunnen halen?

Meest recent

Garcia kiest WK-elftal: basisploeg Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

16
16
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

341
341
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

64
64
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

368
368
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

27
27
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

342
342
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

194
194
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

212
212
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

109
109
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1138
1138
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

93
93
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

289
289
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

186
186
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

236
236
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

179
179
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

204
204
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

477
477
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

855
855
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

46
46
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

681
681
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

251
251
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

145
145
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

233
233
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

174
174

Meer sportnieuws