KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

door
KV Mechelen moet 5 miljoen euro betalen voor droomtransfer

KV Mechelen beleeft niet zijn makkelijkste seizoen. Het moet voorlopig vrede nemen met een tiende plaats, ook al kocht het toch vooral in met het oog op een plaats in de subtop. Daarbij wist Malinwa ook een groot talent te strikken.

Ze wisten immers de 19-jarige Norman Bassette weg te halen bij SM Caen. De Belgische jeugdinternational bij de U20 was nochtans gegeerd. Zo was algemeen geweten dat ook Club Brugge aan zijn mouw trok, maar bij RTBF geeft Bassette aan dat hij het project in Mechelen verkoos.

LEES OOK: Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

KV Mechelen moet 5 miljoen betalen

De jonge spits deed ook nog een andere onthulling over zijn toekomst. KV Mechelen huurt hem dit seizoen van Caen en beschikt ook over een aankoopoptie. Bassette laat weten dat door die optie hij in de zomer voor 5 miljoen euro definitief de overstap naar Malinwa kan maken.

Dat lijkt toch een zeer hoog bedrag te zijn voor de club en dus lijkt de kans eerder klein dat Bassette volgend seizoen nog Achter de Kazerne te zien zal zijn. Hij lijkt zelf wel graag te willen blijven, maar mogelijk zal hij straks toch weer op zoek moeten naar een nieuwe club.

Bassette wil niet terug naar Caen

Eén ding is wel zeker: Bassette wil niet terug naar Caen. "Ik hoop dat ik me hier kan tonen en vertrekken. Want zonder neerbuigend te willen doen over de Ligue 2: de Belgische eerste klasse is toch nog een ander niveau", vertelt hij. "Er ligt hier veel meer ruimte en er wordt meer gevoetbald."

Misschien kan Club in de zomer dus een nieuwe poging wagen bij Bassette. Ze volgen de jonge speler al sinds hij als 17-jarige furore maakte in de Coupe Gambardella, een prestigieus Frans jeugdtoernooi. Ze probeerden toen al om hem bij Caen weg te halen, net als FC Porto, Torino en Parma, maar kregen nul op het rekest.

Zal KV Mechelen hem definitief kunnen halen?

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

28
28
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

48
48
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

36
36
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

71
71
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

318
318
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

19
19
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

64
64
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

76
76
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

451
451
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

360
360
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

132
132
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

41
41
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

106
106
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

360
360
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

255
255
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

361
361
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

469
469
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

52
52
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

287
287
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

338
338
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

148
148
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

74
74

Meer sportnieuws