Muslic scherp voor Cercle-spelers: "Heel teleurgesteld"

door
Muslic scherp voor Cercle-spelers:

Bij Cercle Brugge lijkt de beste vorm weg te zijn. De Bruggelingen verloren vandaag met 1-3 van Royal Antwerp FC. De laatste weken gaat het steeds moeizamer. Cercle botst stilaan op zijn limieten.

LEES OOK: 'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Ontevreden Muslic

Trainer Miron Muslic sprak na de nederlaag in eigen huis. "Ik ben heel teleurgesteld omdat we 60 minuten weggegooid hebben. Dan wordt het onmogelijk, zeker tegen een topteam als Antwerp. Het laatste halfuur speelden we zoals Cercle altijd moet spelen. We maakten fouten die we normaal niet maken en we waren niet agressief genoeg", verklapte hij bij Sporza.

Thibo Somers was ook allerminst een gelukkige speler. "Het verschil tussen de eerste en de tweede helft was te groot vandaag. Ze kwamen er na de rust minder uit, maar we geven de wedstrijd uit handen door die eerste helft. Ze vonden altijd de vrije man en wij kwamen overal een stap te laat."

Topclubs troeven Cercle Brugge af

"Zowel vandaag als vorige week moesten we tegen sterke ploegen spelen, maar we konden telkens aanspraak maken op een gelijkspel", aldus Somers. Dat gebeurde dus niet.

Cercle Brugge lijkt toch op zijn limieten te stoten. Het pakte een 4 op 15. Ze verloren van Anderlecht, Union SG en Antwerp. Tegen Club Brugge pakte het een punt en tegen Eupen werd gewonnen. Als Genk dit weekend wint, valt Cercle Brugge uit de top zes. STVV kan mits een zege op gelijke punten komen.

Gaat Cercle de top zes halen?

Meest recent

Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

22
22
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

25
25
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

97
97
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

187
187
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

208
208
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

108
108
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

67
67
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

242
242
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

77
77
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

501
501
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

167
167
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

195
195
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

59
59
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

112
112
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

122
122
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

125
125
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

103
103
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

41
41
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

212
212
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

365
365
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

583
583
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

510
510
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

397
397
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

444
444
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

441
441

Meer sportnieuws