Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

door
Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

Timmy Simons is in de Challenger Pro League aan een prachtig seizoen bezig met Dender. De Oost-Vlamingen zijn zeker niet de grootste ploeg in onze tweede afdeling maar staan na een nieuwe zege voorlopig knap (gedeeld) tweede.

Zowat geruisloos is Dender onder Timmy Simons bezig aan een uitstekend seizoen in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen wonnen eerder deze week hun inhaalmatch van Francs Borains en mits een nieuwe driepunter vandaag kon het voorlopig oprukken naar de derde plaats. SL16 van zijn kant stuntte dan weer midweeks door leider Beerschot een voetje te lichten.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Energiek Dender haalt SL16 door gehaktmolen

De stunt tegen de Mannekes gaf de Standard-youngsters vandaag allerminst vleugels. Na amper een handvol minuten spelen krulde Hens een bal prima voor doel en daar zorgde Nsimba voor de vroege 0-1. Op het kwartier deden de bezoekers hun kunststukje nog eens over: deze keer zette Hens opnieuw uitstekend voor, Akman kopte door en Ragolle was deze keer de afwerker van dienst: 0-2. Nog voor de pauze leken de Standard-youngsters helemaal KO geslagen met een tweede treffer van Nsimba. 0-3 waren de harde cijfers halfweg

Strijd levert Standard-youngsters weinig op

Na de pauze had de thuisploeg een heus mirakel nodig maar dat kwam er niet. Een vroeg strafschopgeval op Nsimba werd niet gefloten. Er werd na de pauze enorm veel strijd geleverd (inclusief heel wat gele kaarten), goed voetbal kregen we nog amper te zien. Op een kwartier van het einde haalde Epolo een fraaie poging van Myny knap uit zijn doelvlak. Uiteindelijk maakte Myny het in de slotfase nog helemaal af met de 0-4, een perfecte namiddag voor Timmy Simons en co in Visé.

Scoreverloop:

0-1 (6') Nsimba, 0-2 (16') Ragolle, 0-3 (33') Nsimba, 0-4 (84') Myny

Ziet u Dender meedoen voor de promotie naar de JPL?

Meest recent

Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

8
8
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

17
17
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

44
44
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

26
26
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

103
103
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

128
128
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

69
69
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

470
470
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

205
205
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

236
236
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

763
763
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

461
461
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

352
352
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

273
273
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

661
661
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

180
180
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

58
58
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

87
87
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

398
398
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

58
58
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

534
534
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

433
433
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

89
89

Meer sportnieuws