Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

127 stemmen
Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

Timmy Simons is in de Challenger Pro League aan een prachtig seizoen bezig met Dender. De Oost-Vlamingen zijn zeker niet de grootste ploeg in onze tweede afdeling maar staan na een nieuwe zege voorlopig knap (gedeeld) tweede.

Zowat geruisloos is Dender onder Timmy Simons bezig aan een uitstekend seizoen in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen wonnen eerder deze week hun inhaalmatch van Francs Borains en mits een nieuwe driepunter vandaag kon het voorlopig oprukken naar de derde plaats. SL16 van zijn kant stuntte dan weer midweeks door leider Beerschot een voetje te lichten.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Energiek Dender haalt SL16 door gehaktmolen

De stunt tegen de Mannekes gaf de Standard-youngsters vandaag allerminst vleugels. Na amper een handvol minuten spelen krulde Hens een bal prima voor doel en daar zorgde Nsimba voor de vroege 0-1. Op het kwartier deden de bezoekers hun kunststukje nog eens over: deze keer zette Hens opnieuw uitstekend voor, Akman kopte door en Ragolle was deze keer de afwerker van dienst: 0-2. Nog voor de pauze leken de Standard-youngsters helemaal KO geslagen met een tweede treffer van Nsimba. 0-3 waren de harde cijfers halfweg

Strijd levert Standard-youngsters weinig op

Na de pauze had de thuisploeg een heus mirakel nodig maar dat kwam er niet. Een vroeg strafschopgeval op Nsimba werd niet gefloten. Er werd na de pauze enorm veel strijd geleverd (inclusief heel wat gele kaarten), goed voetbal kregen we nog amper te zien. Op een kwartier van het einde haalde Epolo een fraaie poging van Myny knap uit zijn doelvlak. Uiteindelijk maakte Myny het in de slotfase nog helemaal af met de 0-4, een perfecte namiddag voor Timmy Simons en co in Visé.

Scoreverloop:

0-1 (6') Nsimba, 0-2 (16') Ragolle, 0-3 (33') Nsimba, 0-4 (84') Myny

Ziet u Dender meedoen voor de promotie naar de JPL?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

45
45
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

45
45
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

287
287
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

131
131
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

280
280
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

294
294
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

137
137
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

602
602
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

189
189
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

525
525
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

147
147
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

742
742
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

248
248
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

814
814
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

530
530
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

204
204
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

384
384
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1322
1322
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

488
488
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

336
336
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

499
499
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

413
413
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

287
287
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

489
489

Meer sportnieuws