Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

door
Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

Timmy Simons is in de Challenger Pro League aan een prachtig seizoen bezig met Dender. De Oost-Vlamingen zijn zeker niet de grootste ploeg in onze tweede afdeling maar staan na een nieuwe zege voorlopig knap (gedeeld) tweede.

Zowat geruisloos is Dender onder Timmy Simons bezig aan een uitstekend seizoen in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen wonnen eerder deze week hun inhaalmatch van Francs Borains en mits een nieuwe driepunter vandaag kon het voorlopig oprukken naar de derde plaats. SL16 van zijn kant stuntte dan weer midweeks door leider Beerschot een voetje te lichten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Energiek Dender haalt SL16 door gehaktmolen

De stunt tegen de Mannekes gaf de Standard-youngsters vandaag allerminst vleugels. Na amper een handvol minuten spelen krulde Hens een bal prima voor doel en daar zorgde Nsimba voor de vroege 0-1. Op het kwartier deden de bezoekers hun kunststukje nog eens over: deze keer zette Hens opnieuw uitstekend voor, Akman kopte door en Ragolle was deze keer de afwerker van dienst: 0-2. Nog voor de pauze leken de Standard-youngsters helemaal KO geslagen met een tweede treffer van Nsimba. 0-3 waren de harde cijfers halfweg

Strijd levert Standard-youngsters weinig op

Na de pauze had de thuisploeg een heus mirakel nodig maar dat kwam er niet. Een vroeg strafschopgeval op Nsimba werd niet gefloten. Er werd na de pauze enorm veel strijd geleverd (inclusief heel wat gele kaarten), goed voetbal kregen we nog amper te zien. Op een kwartier van het einde haalde Epolo een fraaie poging van Myny knap uit zijn doelvlak. Uiteindelijk maakte Myny het in de slotfase nog helemaal af met de 0-4, een perfecte namiddag voor Timmy Simons en co in Visé.

Scoreverloop:

0-1 (6') Nsimba, 0-2 (16') Ragolle, 0-3 (33') Nsimba, 0-4 (84') Myny

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend
133

Ziet u Dender meedoen voor de promotie naar de JPL?

Meest recent

Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

13
13
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

12
12
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

22
22
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

41
41
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

62
62
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

52
52
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

55
55
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

448
448
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

46
46
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

61
61
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

236
236
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

139
139
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

50
50
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

173
173
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

184
184
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

208
208
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1321
1321
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

92
92
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

280
280
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

344
344
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

246
246
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

372
372

Meer sportnieuws