Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

door
Simons vormt Dender om tot te duchten titelkandidaat in CPL

Timmy Simons is in de Challenger Pro League aan een prachtig seizoen bezig met Dender. De Oost-Vlamingen zijn zeker niet de grootste ploeg in onze tweede afdeling maar staan na een nieuwe zege voorlopig knap (gedeeld) tweede.

Zowat geruisloos is Dender onder Timmy Simons bezig aan een uitstekend seizoen in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen wonnen eerder deze week hun inhaalmatch van Francs Borains en mits een nieuwe driepunter vandaag kon het voorlopig oprukken naar de derde plaats. SL16 van zijn kant stuntte dan weer midweeks door leider Beerschot een voetje te lichten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Energiek Dender haalt SL16 door gehaktmolen

De stunt tegen de Mannekes gaf de Standard-youngsters vandaag allerminst vleugels. Na amper een handvol minuten spelen krulde Hens een bal prima voor doel en daar zorgde Nsimba voor de vroege 0-1. Op het kwartier deden de bezoekers hun kunststukje nog eens over: deze keer zette Hens opnieuw uitstekend voor, Akman kopte door en Ragolle was deze keer de afwerker van dienst: 0-2. Nog voor de pauze leken de Standard-youngsters helemaal KO geslagen met een tweede treffer van Nsimba. 0-3 waren de harde cijfers halfweg

Strijd levert Standard-youngsters weinig op

Na de pauze had de thuisploeg een heus mirakel nodig maar dat kwam er niet. Een vroeg strafschopgeval op Nsimba werd niet gefloten. Er werd na de pauze enorm veel strijd geleverd (inclusief heel wat gele kaarten), goed voetbal kregen we nog amper te zien. Op een kwartier van het einde haalde Epolo een fraaie poging van Myny knap uit zijn doelvlak. Uiteindelijk maakte Myny het in de slotfase nog helemaal af met de 0-4, een perfecte namiddag voor Timmy Simons en co in Visé.

Scoreverloop:

0-1 (6') Nsimba, 0-2 (16') Ragolle, 0-3 (33') Nsimba, 0-4 (84') Myny

🚀

Ziet u Dender meedoen voor de promotie naar de JPL?

Meest recent

RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

6
6
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

59
59
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

25
25
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

44
44
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

66
66
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

157
157
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

71
71
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

174
174
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

39
39
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

106
106
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

122
122
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

212
212
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

69
69
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

468
468
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

377
377
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

325
325
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

299
299
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

229
229
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

73
73
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

47
47
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

177
177
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

122
122

Meer sportnieuws