'AC Milan gaat voluit voor 2 ex-spelers Jupiler Pro League'

door
'AC Milan gaat voluit voor 2 ex-spelers Jupiler Pro League'

AC Milan is een club die na vele moeilijke jaren de afgelopen seizoenen weer bij de Italiaanse top behoort. In januari willen zij de ploeg nog gaan versterken. Volgens La Gazetta Dello Sport denken ze aan twee ex-spelers uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Charleroi strikt vierde aanwinst bij topclub

David plots goedkoper

AC Milan had afgelopen zomer al concrete interesse in Jonathan David, maar de vraagprijs van 60 miljoen euro lag veel te hoog. De Canadese aanvaller wil graag de stap naar een grotere club zetten. Die prijs is danig gezakt. Lille OSC zou in januari nog maar 40 miljoen euro vragen voor de voormalige aanvaller van AA Gent.

Dat is logisch, aangezien hij nog maar tot medio 2025 onder contract ligt. Anderhalf jaar voor het einde van zijn contract kan de Franse club de jackpot niet vragen. De 23-jarige aanvaller kent niet zijn beste seizoen met 6 goals en 2 assists in 20 duels. Vorig jaar tikte hij nog af op 26 doelpunten en 4 assists in 40 partijen. 

Huurdeal voor Kiwior?

AC Milan wil ook achteraan versterking halen. Ze zijn daarbij uitgekomen bij Jakob Kiwior. De Poolse verdediger speelde op een blauwe maandag voor Anderlecht, maar brak daar nooit door. De centrale verdediger liet al van zich horen bij Spezia en daarom besloot Arsenal in januari 2023 maar liefst 25 miljoen euro te betalen om hem aan te trekken. 

Voorlopig kon hij daar nog niet overtuigen. AC Milan zou de Pool dolgraag op huurbasis willen overnemen. Definitief aankopen behoort niet tot de financiële mogelijkheden.

Is David klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge zet dinsdag de laatste rechte lijn in richting de Supercup, de eerste officiële ...

46
46
'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

93
93
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

248
248
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

246
246
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

960
960
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

182
182
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

111
111
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

193
193
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

427
427
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

149
149
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

72
72
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

407
407
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

804
804
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

946
946
'Alarmbellen bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1468
1468
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

624
624
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

367
367
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

234
234
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

370
370
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

311
311
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

436
436
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

275
275
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

89
89
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

209
209
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

239
239

Meer sportnieuws