Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

462
Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

Na de bekeruitschakeling tegen tweedeklasser KV Oostende is het stilaan crisis in Genk. In de competitie hoopt het huidige nummer zeven in de stand dan ook snel een opmars in te zetten. Al hoeft Wouter Vrancken daarvoor op één pion niet meer te rekenen.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Aziz Ouattara dit kalenderjaar wellicht niet meer in actie komt. De veelzijdige middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, moest de strijd woensdag nog voor het uur al staken omwille van een blessure aan zijn bovenbeen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Aziz in lappenmand

Intussen werd duidelijk dat Ouattara een scheurtje in de adductoren heeft opgelopen. Pech voor de 22-jarige Ivoriaan, die door de ontwikkeling van Matías Galarza dit seizoen slechts een bijrol vertolkt. De laatste tijd deed Vrancken nauwelijks nog een beroep op zijn diensten.

Vermits hij op zoek moet naar oplossingen voor het gebrek aan efficiëntie had daar de komende weken wie weet wel verandering in kunnen komen, een plan dat nu dus al zeker mag worden opgeborgen. Daarnaast verschafte Vrancken tevens een update over Tolu Arokodare.

Tolu met helm?

Een week na zijn botsing tegen AA Gent is de boomlange spits zondag tegen Eupen mogelijk alweer inzetbaar. Al wou Vrancken nog niet bevestigen dat hij tijdig volledig opgelapt geraakt. "Dat is nog koffiedik kijken. Voorlopig vermeedt hij elk contact", klonk het op zijn persbabbel.

"Pas als hij zaterdag op training voluit kan gaan en geen reactie ondervindt kan hij het misschien halen. Eventueel met een helm, waar hij zich beter bij zou voelen en die alvast in aanmaak is. Al blijft koppen wel een cruciaal onderdeel van zijn spel", vertelde Vrancken verder nog.

Aziz verdient meer speelminuten bij Genk

Meest recent

Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

9
9
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

8
8
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

13
13
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

40
40
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

126
126
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

21
21
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

26
26
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

55
55
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

83
83
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

12
12
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

51
51
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

323
323
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

160
160
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

174
174
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

81
81
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

126
126
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

68
68
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

298
298
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

215
215
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130

Meer sportnieuws