Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

462 stemmen
Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

Na de bekeruitschakeling tegen tweedeklasser KV Oostende is het stilaan crisis in Genk. In de competitie hoopt het huidige nummer zeven in de stand dan ook snel een opmars in te zetten. Al hoeft Wouter Vrancken daarvoor op één pion niet meer te rekenen.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Aziz Ouattara dit kalenderjaar wellicht niet meer in actie komt. De veelzijdige middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, moest de strijd woensdag nog voor het uur al staken omwille van een blessure aan zijn bovenbeen.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Aziz in lappenmand

Intussen werd duidelijk dat Ouattara een scheurtje in de adductoren heeft opgelopen. Pech voor de 22-jarige Ivoriaan, die door de ontwikkeling van Matías Galarza dit seizoen slechts een bijrol vertolkt. De laatste tijd deed Vrancken nauwelijks nog een beroep op zijn diensten.

Vermits hij op zoek moet naar oplossingen voor het gebrek aan efficiëntie had daar de komende weken wie weet wel verandering in kunnen komen, een plan dat nu dus al zeker mag worden opgeborgen. Daarnaast verschafte Vrancken tevens een update over Tolu Arokodare.

Tolu met helm?

Een week na zijn botsing tegen AA Gent is de boomlange spits zondag tegen Eupen mogelijk alweer inzetbaar. Al wou Vrancken nog niet bevestigen dat hij tijdig volledig opgelapt geraakt. "Dat is nog koffiedik kijken. Voorlopig vermeedt hij elk contact", klonk het op zijn persbabbel.

"Pas als hij zaterdag op training voluit kan gaan en geen reactie ondervindt kan hij het misschien halen. Eventueel met een helm, waar hij zich beter bij zou voelen en die alvast in aanmaak is. Al blijft koppen wel een cruciaal onderdeel van zijn spel", vertelde Vrancken verder nog.

Aziz verdient meer speelminuten bij Genk

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

25
25
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

78
78
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

392
392
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

35
35
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

46
46
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

303
303
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

413
413
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

500
500
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

841
841
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

112
112
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

523
523
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

53
53
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

151
151
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

402
402
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

721
721
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

504
504
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

409
409
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

232
232
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws