Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

462 stemmen
Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

Na de bekeruitschakeling tegen tweedeklasser KV Oostende is het stilaan crisis in Genk. In de competitie hoopt het huidige nummer zeven in de stand dan ook snel een opmars in te zetten. Al hoeft Wouter Vrancken daarvoor op één pion niet meer te rekenen.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Aziz Ouattara dit kalenderjaar wellicht niet meer in actie komt. De veelzijdige middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, moest de strijd woensdag nog voor het uur al staken omwille van een blessure aan zijn bovenbeen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Aziz in lappenmand

Intussen werd duidelijk dat Ouattara een scheurtje in de adductoren heeft opgelopen. Pech voor de 22-jarige Ivoriaan, die door de ontwikkeling van Matías Galarza dit seizoen slechts een bijrol vertolkt. De laatste tijd deed Vrancken nauwelijks nog een beroep op zijn diensten.

Vermits hij op zoek moet naar oplossingen voor het gebrek aan efficiëntie had daar de komende weken wie weet wel verandering in kunnen komen, een plan dat nu dus al zeker mag worden opgeborgen. Daarnaast verschafte Vrancken tevens een update over Tolu Arokodare.

Tolu met helm?

Een week na zijn botsing tegen AA Gent is de boomlange spits zondag tegen Eupen mogelijk alweer inzetbaar. Al wou Vrancken nog niet bevestigen dat hij tijdig volledig opgelapt geraakt. "Dat is nog koffiedik kijken. Voorlopig vermeedt hij elk contact", klonk het op zijn persbabbel.

"Pas als hij zaterdag op training voluit kan gaan en geen reactie ondervindt kan hij het misschien halen. Eventueel met een helm, waar hij zich beter bij zou voelen en die alvast in aanmaak is. Al blijft koppen wel een cruciaal onderdeel van zijn spel", vertelde Vrancken verder nog.

Aziz verdient meer speelminuten bij Genk

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

47
47
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

54
54
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

28
28
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

13
13
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

79
79
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

55
55
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

403
403
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

41
41
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

174
174
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

211
211
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

92
92
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

155
155
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

189
189
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

26
26
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

265
265
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

117
117
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

210
210
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

135
135
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

279
279
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

116
116
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

241
241
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1290
1290

Meer sportnieuws