Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

door
Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

Na de bekeruitschakeling tegen tweedeklasser KV Oostende is het stilaan crisis in Genk. In de competitie hoopt het huidige nummer zeven in de stand dan ook snel een opmars in te zetten. Al hoeft Wouter Vrancken daarvoor op één pion niet meer te rekenen.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Aziz Ouattara dit kalenderjaar wellicht niet meer in actie komt. De veelzijdige middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, moest de strijd woensdag nog voor het uur al staken omwille van een blessure aan zijn bovenbeen.

Aziz in lappenmand

Intussen werd duidelijk dat Ouattara een scheurtje in de adductoren heeft opgelopen. Pech voor de 22-jarige Ivoriaan, die door de ontwikkeling van Matías Galarza dit seizoen slechts een bijrol vertolkt. De laatste tijd deed Vrancken nauwelijks nog een beroep op zijn diensten.

Vermits hij op zoek moet naar oplossingen voor het gebrek aan efficiëntie had daar de komende weken wie weet wel verandering in kunnen komen, een plan dat nu dus al zeker mag worden opgeborgen. Daarnaast verschafte Vrancken tevens een update over Tolu Arokodare.

Tolu met helm?

Een week na zijn botsing tegen AA Gent is de boomlange spits zondag tegen Eupen mogelijk alweer inzetbaar. Al wou Vrancken nog niet bevestigen dat hij tijdig volledig opgelapt geraakt. "Dat is nog koffiedik kijken. Voorlopig vermeedt hij elk contact", klonk het op zijn persbabbel.

"Pas als hij zaterdag op training voluit kan gaan en geen reactie ondervindt kan hij het misschien halen. Eventueel met een helm, waar hij zich beter bij zou voelen en die alvast in aanmaak is. Al blijft koppen wel een cruciaal onderdeel van zijn spel", vertelde Vrancken verder nog.

POLL: Aziz verdient meer speelminuten bij Genk

Meest recent

'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

48
48
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

100
100
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

283
283
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

274
274
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

68
68
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

140
140
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

232
232
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

274
274
Kopzorgen Garcia: volgende steunpilaar Duivels valt uit

Binnen een maandje blazen de Rode Duivels verzamelen voor hun eerste WK-kwalificatieduels. In ...

140
140
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage ...

377
377
Oorzaak voor instorting Genk: "Ze wijzen naar penalty's, maar ..."

Het heeft er alle schijn van dat de winnaar van de reguliere competitie ook dit jaar naast de ...

312
312
Nieuwe vaste waarde bij Duivels? "Hij is een blijver"

Binnen een maandje is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan het kwalificatiecampagne voor het ...

487
487
Magie voor 2 miljoen? Club Brugge ruikt gouden kans

Club Brugge toont concrete interesse in Leo Scienza, een 26-jarige Braziliaanse winger van ...

443
443
'Vertrek Vandenhaute zadelt Anderlecht met groot probleem op'

RSC Anderlecht zal andermaal een seizoen afsluiten zonder grote prijs. Bij een deel van de achterban ...

772
772
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen ...

138
138
Fink de mist in bij KRC Genk: "Vreemde communicatie"

Na een pijnlijke 1 op 15 lijkt KRC Genk volledig uit de titelstrijd geslagen. Coach Thorsten Fink ...

465
465
Gent laat Anderlecht stof happen: nieuwe spits binnen

AA Gent gaat op sportief vlak door een moeilijke periode en dreigt het grote kneusje van de ...

239
239
Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

Club Brugge heeft enkele uiterst succesvolle jaren achter de rug, wat ook de populariteit doet ...

1272
1272
'Man City zorgt voor transferschok met grote CL-uitblinker'

Manchester City leeft momenteel toe naar de finale van de FA Cup binnen anderhalve week. Ondertussen ...

155
155
Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

KRC Genk lijkt uitgeteld in de titelrace, al kan de wereld er plots weer helemaal anders uitzien ...

202
202

Meer sportnieuws