Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

door
Hard verdict in Genk: jaar zit er al op voor middenvelder

Na de bekeruitschakeling tegen tweedeklasser KV Oostende is het stilaan crisis in Genk. In de competitie hoopt het huidige nummer zeven in de stand dan ook snel een opmars in te zetten. Al hoeft Wouter Vrancken daarvoor op één pion niet meer te rekenen.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Aziz Ouattara dit kalenderjaar wellicht niet meer in actie komt. De veelzijdige middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, moest de strijd woensdag nog voor het uur al staken omwille van een blessure aan zijn bovenbeen.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Aziz in lappenmand

Intussen werd duidelijk dat Ouattara een scheurtje in de adductoren heeft opgelopen. Pech voor de 22-jarige Ivoriaan, die door de ontwikkeling van Matías Galarza dit seizoen slechts een bijrol vertolkt. De laatste tijd deed Vrancken nauwelijks nog een beroep op zijn diensten.

Vermits hij op zoek moet naar oplossingen voor het gebrek aan efficiëntie had daar de komende weken wie weet wel verandering in kunnen komen, een plan dat nu dus al zeker mag worden opgeborgen. Daarnaast verschafte Vrancken tevens een update over Tolu Arokodare.

Tolu met helm?

Een week na zijn botsing tegen AA Gent is de boomlange spits zondag tegen Eupen mogelijk alweer inzetbaar. Al wou Vrancken nog niet bevestigen dat hij tijdig volledig opgelapt geraakt. "Dat is nog koffiedik kijken. Voorlopig vermeedt hij elk contact", klonk het op zijn persbabbel.

"Pas als hij zaterdag op training voluit kan gaan en geen reactie ondervindt kan hij het misschien halen. Eventueel met een helm, waar hij zich beter bij zou voelen en die alvast in aanmaak is. Al blijft koppen wel een cruciaal onderdeel van zijn spel", vertelde Vrancken verder nog.

Aziz verdient meer speelminuten bij Genk

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

11
11
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

36
36
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

9
9
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

273
273
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

38
38
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

112
112
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

154
154
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

55
55
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

301
301
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

69
69
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

289
289
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

295
295
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

51
51
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

145
145
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

227
227
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

200
200
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

127
127
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

107
107
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

104
104
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

109
109

Meer sportnieuws