Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

423 stemmen
Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

De crisis lijkt afgewend bij Club Brugge, dat eindelijk de goede flow te pakken heeft. Dat vraagt om bevestiging zondag tegen KV Mechelen, waar Ronny Deila wellicht weer een aantal lastige knopen zal moeten doorhakken.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf de coach vrijdag al aan dat zijn spelers het hem moeilijk maken om een typeploeg samen te stellen. Niet dat Deila maalt om dat zogenaamde 'luxeprobleem', want gezien het drukke programma komt zijn brede selectie handig van pas.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Nusa in stijgende lijn

Hoewel hij de selectie afgelopen zomer nog wou afslanken is de Noor dan ook erg tevreden dat de ziekenboeg in Jan Breydel alsmaar meer leeg begint te stromen. Zo lijkt Antonio Nusa stilaan verlost van een aanslepend rugprobleem dat hem wekenlang aan de kant hield.

"Het klopt dat we hem voorzichtig willen brengen. Hij traint goed, maar na een tijdje buiten strijd te zijn verloopt het nog met ups en downs. Dat geldt ook voor Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Ferran Jutglà", aldus Deila. "Er is een verschil tussen blessurevrij of wedstrijdfit zijn."

Rust voor Skov Olsen?

"Daarom moeten we iedereen langzaam naar hun beste vorm brengen. Geduld is essentieel. Nusa is nog niet top, al kan hij wel al flitsen op sommige momenten", klinkt het verder nog. Daarnaast liet Deila tevens nog zijn licht schijnen op de situatie van Andreas Skov Olsen.

In de voorbije midweekmatchen maakte hij telkens de 90 minuten vol, maar tegen Standard zat de Deense smaakmaker op de bank. "Iedereen kent zijn kwaliteiten, maar we moeten slim met hem omspringen om hem fris te houden. Hij voelt zich alleszins goed", besloot de T1.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Vanaken definitief basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

170
170
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

138
138
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

44
44
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

208
208
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

123
123
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

75
75
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

429
429
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

63
63
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

524
524
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

754
754
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

160
160
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

307
307
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

908
908
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

562
562
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

146
146
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

964
964
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

239
239
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

346
346
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

205
205
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

72
72
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

89
89
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

172
172

Meer sportnieuws