Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

door
Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

De crisis lijkt afgewend bij Club Brugge, dat eindelijk de goede flow te pakken heeft. Dat vraagt om bevestiging zondag tegen KV Mechelen, waar Ronny Deila wellicht weer een aantal lastige knopen zal moeten doorhakken.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf de coach vrijdag al aan dat zijn spelers het hem moeilijk maken om een typeploeg samen te stellen. Niet dat Deila maalt om dat zogenaamde 'luxeprobleem', want gezien het drukke programma komt zijn brede selectie handig van pas.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Nusa in stijgende lijn

Hoewel hij de selectie afgelopen zomer nog wou afslanken is de Noor dan ook erg tevreden dat de ziekenboeg in Jan Breydel alsmaar meer leeg begint te stromen. Zo lijkt Antonio Nusa stilaan verlost van een aanslepend rugprobleem dat hem wekenlang aan de kant hield.

"Het klopt dat we hem voorzichtig willen brengen. Hij traint goed, maar na een tijdje buiten strijd te zijn verloopt het nog met ups en downs. Dat geldt ook voor Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Ferran Jutglà", aldus Deila. "Er is een verschil tussen blessurevrij of wedstrijdfit zijn."

Rust voor Skov Olsen?

"Daarom moeten we iedereen langzaam naar hun beste vorm brengen. Geduld is essentieel. Nusa is nog niet top, al kan hij wel al flitsen op sommige momenten", klinkt het verder nog. Daarnaast liet Deila tevens nog zijn licht schijnen op de situatie van Andreas Skov Olsen.

In de voorbije midweekmatchen maakte hij telkens de 90 minuten vol, maar tegen Standard zat de Deense smaakmaker op de bank. "Iedereen kent zijn kwaliteiten, maar we moeten slim met hem omspringen om hem fris te houden. Hij voelt zich alleszins goed", besloot de T1.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

10
10
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

118
118
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

22
22
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

57
57
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

145
145
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

299
299
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

286
286
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

355
355
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

282
282
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

591
591
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

102
102
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

371
371
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

62
62
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

132
132
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

168
168
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

226
226
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

640
640
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

372
372
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

245
245
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

526
526
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

310
310
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

291
291
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

297
297

Meer sportnieuws