Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

door
Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

De crisis lijkt afgewend bij Club Brugge, dat eindelijk de goede flow te pakken heeft. Dat vraagt om bevestiging zondag tegen KV Mechelen, waar Ronny Deila wellicht weer een aantal lastige knopen zal moeten doorhakken.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf de coach vrijdag al aan dat zijn spelers het hem moeilijk maken om een typeploeg samen te stellen. Niet dat Deila maalt om dat zogenaamde 'luxeprobleem', want gezien het drukke programma komt zijn brede selectie handig van pas.

LEES OOK: Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

Nusa in stijgende lijn

Hoewel hij de selectie afgelopen zomer nog wou afslanken is de Noor dan ook erg tevreden dat de ziekenboeg in Jan Breydel alsmaar meer leeg begint te stromen. Zo lijkt Antonio Nusa stilaan verlost van een aanslepend rugprobleem dat hem wekenlang aan de kant hield.

"Het klopt dat we hem voorzichtig willen brengen. Hij traint goed, maar na een tijdje buiten strijd te zijn verloopt het nog met ups en downs. Dat geldt ook voor Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Ferran Jutglà", aldus Deila. "Er is een verschil tussen blessurevrij of wedstrijdfit zijn."

Rust voor Skov Olsen?

"Daarom moeten we iedereen langzaam naar hun beste vorm brengen. Geduld is essentieel. Nusa is nog niet top, al kan hij wel al flitsen op sommige momenten", klinkt het verder nog. Daarnaast liet Deila tevens nog zijn licht schijnen op de situatie van Andreas Skov Olsen.

In de voorbije midweekmatchen maakte hij telkens de 90 minuten vol, maar tegen Standard zat de Deense smaakmaker op de bank. "Iedereen kent zijn kwaliteiten, maar we moeten slim met hem omspringen om hem fris te houden. Hij voelt zich alleszins goed", besloot de T1.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

0
0
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

61
61
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

140
140
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

24
24
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

120
120
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

125
125
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

54
54
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

124
124
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

47
47
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

121
121
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

160
160
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

230
230
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

350
350
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

141
141
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

73
73
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

203
203
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

179
179
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

100
100
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

416
416
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

168
168
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

232
232
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

173
173
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

91
91
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

231
231

Meer sportnieuws