Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

door
Deila verschaft belangrijke update uit Brugse ziekenboeg

De crisis lijkt afgewend bij Club Brugge, dat eindelijk de goede flow te pakken heeft. Dat vraagt om bevestiging zondag tegen KV Mechelen, waar Ronny Deila wellicht weer een aantal lastige knopen zal moeten doorhakken.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel gaf de coach vrijdag al aan dat zijn spelers het hem moeilijk maken om een typeploeg samen te stellen. Niet dat Deila maalt om dat zogenaamde 'luxeprobleem', want gezien het drukke programma komt zijn brede selectie handig van pas.

LEES OOK: Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

Nusa in stijgende lijn

Hoewel hij de selectie afgelopen zomer nog wou afslanken is de Noor dan ook erg tevreden dat de ziekenboeg in Jan Breydel alsmaar meer leeg begint te stromen. Zo lijkt Antonio Nusa stilaan verlost van een aanslepend rugprobleem dat hem wekenlang aan de kant hield.

"Het klopt dat we hem voorzichtig willen brengen. Hij traint goed, maar na een tijdje buiten strijd te zijn verloopt het nog met ups en downs. Dat geldt ook voor Bjorn Meijer, Casper Nielsen en Ferran Jutglà", aldus Deila. "Er is een verschil tussen blessurevrij of wedstrijdfit zijn."

Rust voor Skov Olsen?

"Daarom moeten we iedereen langzaam naar hun beste vorm brengen. Geduld is essentieel. Nusa is nog niet top, al kan hij wel al flitsen op sommige momenten", klinkt het verder nog. Daarnaast liet Deila tevens nog zijn licht schijnen op de situatie van Andreas Skov Olsen.

In de voorbije midweekmatchen maakte hij telkens de 90 minuten vol, maar tegen Standard zat de Deense smaakmaker op de bank. "Iedereen kent zijn kwaliteiten, maar we moeten slim met hem omspringen om hem fris te houden. Hij voelt zich alleszins goed", besloot de T1.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

14
14
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

107
107
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

188
188
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

83
83
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

29
29
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

107
107
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

142
142
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

40
40
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

110
110
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

228
228
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

211
211
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

173
173
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

42
42
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

243
243
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

304
304
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

189
189
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

196
196
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

306
306
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

370
370
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

399
399
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

197
197
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

141
141
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

291
291
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76

Meer sportnieuws