Deila zit plots met enorm luxeprobleem bij Club Brugge

door
Deila zit plots met enorm luxeprobleem bij Club Brugge

De voorbije weken was Club Brugge goed op dreef. Het hield intussen al zes keer op rij de nul en in de laatste drie wedstrijden werd telkens ook overtuigend gewonnen: 0-5 op Besiktas, 2-0 tegen Standard en 4-0 tegen Zulte Waregem. Zondag willen ze op KV Mechelen die lijn doortrekken.

Wellicht zullen we dan weer een gewijzigd Club Brugge tussen de lijnen zien, want voor de bekermatch van woensdag roteerde Ronny Deila stevig. De Noorse coach heeft ook alsmaar meer die mogelijkheid, want stilaan kan hij over een volledig fitte kern beschikken nadat de voorbije weken en maanden verschillende spelers met blessures sukkelden.

LEES OOK: 'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Luxeprobleem voor Deila

Dat maakt dat Deila stilaan met een luxeprobleem zit. "Ik het het vandaag nog tegen mijn spelers gezegd: het is nu heel erg moeilijk om een ploeg samen te stellen. Ik zou gelijk wie kunnen opstellen en we zouden nog altijd een grote kans hebben om te winnen", stelt de coach op zijn persconferentie.

Dat geeft hem natuurlijk heel erg veel flexibiliteit. "Op dit moment gaat het niet zozeer om wie goed genoeg of niet goed genoeg is, maar meer om wat het beste past bij de tegenstander of wat het béste elftal is op dit moment", aldus Deila. "We spelen ook veel wedstrijden, dus we moeten veel roteren. Iedereen moet begrijpen dat de ploeg op de eerste plaats komt en dat ze niet altijd 90 minuten kunnen spelen."

Drukke periode voor Club

Er staat nog een drukke periode voor de boeg voor Club, met bovendien enkele topwedstrijden. Zondag volgt een op papier makkelijkere affiche in Mechelen, waarna donderdag voor de groepswinst in de Conference League gestreden wordt met Bodö/Glimt.

Daarna volgen voor Nieuwjaar nog competitiematchen tegen AA Gent, RWDM en Union. Een stevig programma dus voor Club, dat in die toppers wel gevoelig zijn positie in het klassement kan gaan verbeteren.

Trending:

'Club Brugge verrast iedereen met terugkeer Rode Duivel'
'Club Brugge verrast iedereen met terugkeer Rode Duivel'

Zal Club Brugge ongeslagen blijven tot Nieuwjaar?

Meest recent

'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

45
45
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

55
55
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

61
61
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

401
401
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

203
203
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

146
146
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

880
880
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

124
124
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

502
502
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

132
132
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

657
657
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

222
222
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

577
577
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

212
212
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

719
719
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

588
588
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

825
825
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

623
623
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

327
327
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

488
488
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

899
899
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

660
660
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

236
236
'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

404
404
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

De selectie van RSC Anderlecht is maandag afgereisd naar het Nederlandse Renesse voor een oefenkamp. ...

1553
1553

Meer sportnieuws