Opvallend: Anderlecht riskeert strengere straf dan Standard

1493
Opvallend: Anderlecht riskeert strengere straf dan Standard

In de achtste finale van de Croky Cup was Anderlecht tegen Standard dé topaffiche, maar helaas liep het nog maar eens uit de hand. Incidenten die niet alleen voor de Rouches, maar ook voor Paars-Wit ongetwijfeld nog een staartje krijgen.

Zo dreigen de Luikenaars binnenkort een wedstrijd achter gesloten deuren te moeten afwerken. Een gevolg van de onregelmatigheden bij het bezoek van de eeuwige rivaal aan Sclessin eind vorig jaar, toen Standard een voorwaardelijke sanctie werd opgelegd.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Lotto Park op slot?

Toen waren het echter vooral de Brusselaars die hun boekje stevig te buiten gingen. Hoewel het Lotto Park toen al even op slot ging heeft ook Anderlecht daarom nog een straf met uitstel openstaan, die in hun geval zelfs twee matchen zonder publiek inhoudt.

Bovendien lieten de thuisfans zich donderdag evenmin onbetuigd in het strijdgewoel op de tribunes. In de scheidsrechter zijn matchverslag wordt er volgens Le Soir alvast tevens gewag gemaakt van stoeltjes die vanuit de thuisvakken in het rond werden gegooid.

Strenger dan Standard

En dus hangt de recordkampioen zowaar een zwaardere sanctie dan Standard boven het hoofd. Afwachten of het straks ook daadwerkelijk zover komt. Of hoe het laatste woord over de schrijnende taferelen van donderdag alleszins nog lang niet gezegd zal zijn.

RSCA verdient eveneens een straf

Meest recent

Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

13
13
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

49
49
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

31
31
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

363
363
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

117
117
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

42
42
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

127
127
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

42
42
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

150
150
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

219
219
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

418
418
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

235
235
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

243
243
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

65
65
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

303
303
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

155
155
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

46
46
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

39
39
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

119
119
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

111
111
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

63
63
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42

Meer sportnieuws