Vrancken duidt gigantisch pijnpunt aan bij Genk

door
Vrancken duidt gigantisch pijnpunt aan bij Genk

KRC Genk trekt zondag naar KAS Eupen. De Limburgers willen in de Oostkantons iets rechtzetten na de pijnlijke uitschakeling tegen KV Oostende in de Croky Cup. Wouter Vrancken blikte vooruit op zijn persbabbel.

Genk blijft zo zeer wisselvallig presteren dit seizoen. Dat levert een voorlopige zevende plaats op, toch onder de verwachtingen in de Cegeka Arena. Tegen de Panda's moet het er nog eens op zijn, beseffen ze in Genk.

LEES OOK: Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

"We doen het onszelf aan"

"Ik ben er heel ontgoocheld over, maar ik blijf rustig", kwam Vrancken terug op de bekeruitschakeling. "Het heeft geen zin om te panikeren. We hebben al veel klappen gehad dit seizoen."

"Als je kijkt naar het veldspel en het aantal gecreëerde kansen is het verschil met vorig seizoen niet heel groot", nuanceert hij. "We schieten onszelf al te vaak in de eigen voet. Rode kaarten, een gebrek aan efficiëntie, ... Je pakt niet de punten die je verdient en verwacht. Dan wordt de perceptie negatief. Dat doen we onszelf aan", duidt hij de Genkse pijnpunten aan.

Vrancken houdt vast aan systeem

Vrancken is niet van plan om het systeem helemaal om te gooien. "Door mijn ervaring bij KV Mechelen weet ik dat het heel belangrijk is dat je heel veel geloof hebt in wat je aan het doen bent", aldus de Genk-coach. "Wel kun je details aanpassen, zoals we een paar weken geleden hebben gedaan."

Genk staat voor een pittige eindejaarsperiode. Na Eupen speelt het tegen KV Kortrijk, en daarna volgen toppers tegen RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC. Hoe ziet de Genkse wereld eruit bij de jaarwisseling?

Wint Genk bij Eupen?

Meest recent

Genk krijgt nieuws over schrikwekkende blessure Karetsas

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

14
14
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

75
75
'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

32
32
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

81
81
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

191
191
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

58
58
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

199
199
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

128
128
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

126
126
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

330
330
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

153
153
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

272
272
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

146
146
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

184
184
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

353
353
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

489
489
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

108
108
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

412
412
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

327
327
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

53
53
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

700
700
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

203
203
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

205
205
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65

Meer sportnieuws