PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

door
PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

In de Nederlandse Eredivisie valt PSV gewoonweg niet af te stoppen. De Eindhovenaren legden donderdagavond ook sc Heerenveen over de knie. Met 45 op 45 telt de ploeg van coach Peter Bosz na 15 speeldagen nog steeds het maximum van de punten.

PSV is bezig aan een geweldig seizoen. Een weekje geleden wisten Johan Bakayoko en zijn ploegmaats zich nog te plaatsen voor de volgende ronde van de Champions League. En ook in eigen land staat er voorlopig geen maat op de flitsende Eindhovenaren.

Afgelopen weekend nam PSV de maat van titelverdediger en eerste achtervolger Feyenoord. In de Rotterdamse Kuip werd met 1-2 gewonnen, waardoor de leider zijn voorsprong kon uitbouwen tot tien punten. Maar donderdag moest wel bevestigd worden.

LEES OOK: Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

Combinatie Til & Tillman

Omdat Feyenoord later op de avond nog thuis speelt tegen degradatiekandidaat Volendam, had PSV zelf nood aan een goed resultaat tegen Heerenveen om de kloof minstens intact te houden. Daarvoor deed Bosz opnieuw beroep op Bakayoko in zijn basiself, Yorbe Vertessen startte op de bank.

Hoewel de bezoekers ook enkele kansjes kregen, was het PSV dat in de eerste helft op voorsprong kon klimmen. Na goed voorbereidend werk van Malik Tillman, tikte Guus Til de openingstreffer van dichtbij binnen. Die 1-0 was meteen ook de tussenstand aan de rust.

Pepi doet boeken dicht

Na de pauze leek Luuk de Jong de match dan weer definitief op slot te doen. Maar het doelpunt van de aanvoerder werd uiteindelijk afgekeurd wegens handspel. En zo bleef het spannend, tot Ricardo Pepi voor de beslissende 2-0 zorgde. De leider blijft dus pronken met een perfect rapport behouden en kan vanuit een zetel toekijken hoe Feyenoord het er later op de avond vanaf brengt.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

14
14
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

29
29
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

8
8
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

161
161
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

264
264
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

258
258
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

331
331
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

99
99
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

197
197
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

237
237
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

294
294
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

208
208
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

128
128
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

458
458
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

323
323
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

108
108
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

513
513
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

254
254
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

123
123
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

384
384
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

352
352
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

331
331
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

851
851
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

228
228

Meer sportnieuws