PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

173 stemmen
PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

In de Nederlandse Eredivisie valt PSV gewoonweg niet af te stoppen. De Eindhovenaren legden donderdagavond ook sc Heerenveen over de knie. Met 45 op 45 telt de ploeg van coach Peter Bosz na 15 speeldagen nog steeds het maximum van de punten.

PSV is bezig aan een geweldig seizoen. Een weekje geleden wisten Johan Bakayoko en zijn ploegmaats zich nog te plaatsen voor de volgende ronde van de Champions League. En ook in eigen land staat er voorlopig geen maat op de flitsende Eindhovenaren.

Afgelopen weekend nam PSV de maat van titelverdediger en eerste achtervolger Feyenoord. In de Rotterdamse Kuip werd met 1-2 gewonnen, waardoor de leider zijn voorsprong kon uitbouwen tot tien punten. Maar donderdag moest wel bevestigd worden.

LEES OOK: PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Combinatie Til & Tillman

Omdat Feyenoord later op de avond nog thuis speelt tegen degradatiekandidaat Volendam, had PSV zelf nood aan een goed resultaat tegen Heerenveen om de kloof minstens intact te houden. Daarvoor deed Bosz opnieuw beroep op Bakayoko in zijn basiself, Yorbe Vertessen startte op de bank.

Hoewel de bezoekers ook enkele kansjes kregen, was het PSV dat in de eerste helft op voorsprong kon klimmen. Na goed voorbereidend werk van Malik Tillman, tikte Guus Til de openingstreffer van dichtbij binnen. Die 1-0 was meteen ook de tussenstand aan de rust.

Pepi doet boeken dicht

Na de pauze leek Luuk de Jong de match dan weer definitief op slot te doen. Maar het doelpunt van de aanvoerder werd uiteindelijk afgekeurd wegens handspel. En zo bleef het spannend, tot Ricardo Pepi voor de beslissende 2-0 zorgde. De leider blijft dus pronken met een perfect rapport behouden en kan vanuit een zetel toekijken hoe Feyenoord het er later op de avond vanaf brengt.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

36
36
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

139
139
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

65
65
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

237
237
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

256
256
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

72
72
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

295
295
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

448
448
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

394
394
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

150
150
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

52
52
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

225
225
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

287
287
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

137
137
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

300
300

Meer sportnieuws