PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

door
PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

In de Nederlandse Eredivisie valt PSV gewoonweg niet af te stoppen. De Eindhovenaren legden donderdagavond ook sc Heerenveen over de knie. Met 45 op 45 telt de ploeg van coach Peter Bosz na 15 speeldagen nog steeds het maximum van de punten.

PSV is bezig aan een geweldig seizoen. Een weekje geleden wisten Johan Bakayoko en zijn ploegmaats zich nog te plaatsen voor de volgende ronde van de Champions League. En ook in eigen land staat er voorlopig geen maat op de flitsende Eindhovenaren.

Afgelopen weekend nam PSV de maat van titelverdediger en eerste achtervolger Feyenoord. In de Rotterdamse Kuip werd met 1-2 gewonnen, waardoor de leider zijn voorsprong kon uitbouwen tot tien punten. Maar donderdag moest wel bevestigd worden.

LEES OOK: 'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Combinatie Til & Tillman

Omdat Feyenoord later op de avond nog thuis speelt tegen degradatiekandidaat Volendam, had PSV zelf nood aan een goed resultaat tegen Heerenveen om de kloof minstens intact te houden. Daarvoor deed Bosz opnieuw beroep op Bakayoko in zijn basiself, Yorbe Vertessen startte op de bank.

Hoewel de bezoekers ook enkele kansjes kregen, was het PSV dat in de eerste helft op voorsprong kon klimmen. Na goed voorbereidend werk van Malik Tillman, tikte Guus Til de openingstreffer van dichtbij binnen. Die 1-0 was meteen ook de tussenstand aan de rust.

Pepi doet boeken dicht

Na de pauze leek Luuk de Jong de match dan weer definitief op slot te doen. Maar het doelpunt van de aanvoerder werd uiteindelijk afgekeurd wegens handspel. En zo bleef het spannend, tot Ricardo Pepi voor de beslissende 2-0 zorgde. De leider blijft dus pronken met een perfect rapport behouden en kan vanuit een zetel toekijken hoe Feyenoord het er later op de avond vanaf brengt.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

2
2
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

71
71
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

69
69
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

156
156
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

43
43
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

16
16
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

27
27
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

19
19
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

26
26
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

32
32
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

61
61
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

27
27
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

61
61
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

58
58
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

97
97
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

147
147
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

53
53
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

202
202
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

79
79
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

204
204
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

176
176
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

139
139
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

49
49
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

456
456

Meer sportnieuws