PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

door
PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

In de Nederlandse Eredivisie valt PSV gewoonweg niet af te stoppen. De Eindhovenaren legden donderdagavond ook sc Heerenveen over de knie. Met 45 op 45 telt de ploeg van coach Peter Bosz na 15 speeldagen nog steeds het maximum van de punten.

PSV is bezig aan een geweldig seizoen. Een weekje geleden wisten Johan Bakayoko en zijn ploegmaats zich nog te plaatsen voor de volgende ronde van de Champions League. En ook in eigen land staat er voorlopig geen maat op de flitsende Eindhovenaren.

Afgelopen weekend nam PSV de maat van titelverdediger en eerste achtervolger Feyenoord. In de Rotterdamse Kuip werd met 1-2 gewonnen, waardoor de leider zijn voorsprong kon uitbouwen tot tien punten. Maar donderdag moest wel bevestigd worden.

LEES OOK: Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Combinatie Til & Tillman

Omdat Feyenoord later op de avond nog thuis speelt tegen degradatiekandidaat Volendam, had PSV zelf nood aan een goed resultaat tegen Heerenveen om de kloof minstens intact te houden. Daarvoor deed Bosz opnieuw beroep op Bakayoko in zijn basiself, Yorbe Vertessen startte op de bank.

Hoewel de bezoekers ook enkele kansjes kregen, was het PSV dat in de eerste helft op voorsprong kon klimmen. Na goed voorbereidend werk van Malik Tillman, tikte Guus Til de openingstreffer van dichtbij binnen. Die 1-0 was meteen ook de tussenstand aan de rust.

Pepi doet boeken dicht

Na de pauze leek Luuk de Jong de match dan weer definitief op slot te doen. Maar het doelpunt van de aanvoerder werd uiteindelijk afgekeurd wegens handspel. En zo bleef het spannend, tot Ricardo Pepi voor de beslissende 2-0 zorgde. De leider blijft dus pronken met een perfect rapport behouden en kan vanuit een zetel toekijken hoe Feyenoord het er later op de avond vanaf brengt.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

4
4
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

12
12
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

99
99
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

88
88
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

170
170
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

73
73
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

198
198
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

196
196
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

191
191
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

445
445
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

509
509
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

87
87
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

146
146
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

447
447
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

497
497
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

302
302
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

246
246
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

77
77
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

267
267
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

246
246
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

257
257
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

79
79
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

389
389
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

174
174
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

625
625

Meer sportnieuws