PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

door
PSV wervelt verder naar waanzinnige 45 op 45

In de Nederlandse Eredivisie valt PSV gewoonweg niet af te stoppen. De Eindhovenaren legden donderdagavond ook sc Heerenveen over de knie. Met 45 op 45 telt de ploeg van coach Peter Bosz na 15 speeldagen nog steeds het maximum van de punten.

PSV is bezig aan een geweldig seizoen. Een weekje geleden wisten Johan Bakayoko en zijn ploegmaats zich nog te plaatsen voor de volgende ronde van de Champions League. En ook in eigen land staat er voorlopig geen maat op de flitsende Eindhovenaren.

Afgelopen weekend nam PSV de maat van titelverdediger en eerste achtervolger Feyenoord. In de Rotterdamse Kuip werd met 1-2 gewonnen, waardoor de leider zijn voorsprong kon uitbouwen tot tien punten. Maar donderdag moest wel bevestigd worden.

LEES OOK: Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Combinatie Til & Tillman

Omdat Feyenoord later op de avond nog thuis speelt tegen degradatiekandidaat Volendam, had PSV zelf nood aan een goed resultaat tegen Heerenveen om de kloof minstens intact te houden. Daarvoor deed Bosz opnieuw beroep op Bakayoko in zijn basiself, Yorbe Vertessen startte op de bank.

Hoewel de bezoekers ook enkele kansjes kregen, was het PSV dat in de eerste helft op voorsprong kon klimmen. Na goed voorbereidend werk van Malik Tillman, tikte Guus Til de openingstreffer van dichtbij binnen. Die 1-0 was meteen ook de tussenstand aan de rust.

Pepi doet boeken dicht

Na de pauze leek Luuk de Jong de match dan weer definitief op slot te doen. Maar het doelpunt van de aanvoerder werd uiteindelijk afgekeurd wegens handspel. En zo bleef het spannend, tot Ricardo Pepi voor de beslissende 2-0 zorgde. De leider blijft dus pronken met een perfect rapport behouden en kan vanuit een zetel toekijken hoe Feyenoord het er later op de avond vanaf brengt.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

0
0
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

13
13
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

20
20
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

111
111
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

100
100
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

25
25
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

301
301
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

168
168
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

427
427
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

88
88
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

31
31
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

398
398
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

44
44
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

415
415
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

132
132
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

338
338
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

237
237
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

313
313
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

107
107
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

479
479
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

516
516
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

648
648
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

313
313
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

324
324

Meer sportnieuws