'Barça vangt miljoenen voor peperdure flopaankoop'

door
'Barça vangt miljoenen  voor peperdure flopaankoop'

FC Barcelona is volgende week de laatste tegenstander van Royal Antwerp FC in de groepsfase van de Champions League. De Blaugrana is zal zeker van de volgende ronde, maar wil nog eens alles geven.

Ondertussen beweegt er zoals steeds heel wat op de transfermarkt in Catalonië. Barça speurt naar versterkingen, maar ook aan uitgaande zijde valt er iets te noteren. Zo zou Ferran Torres (23) Barcelona willen verlaten, aldus Fichajes.

Torres kwam begin 2022 over van Manchester City, dat 55 miljoen euro ontving bij de transfer. Sindsdien kon Torres zich echter niet volledig doorzetten in Camp Nou en bleef zijn impact eerder beperkt.

De concurrentie is met Joao Felix en de teruggekeerde Raphinha bovendien stevig bij Barça, waardoor Torres maar sporadisch in de basis staat. Bovendien wacht Barça ook op de komst van het Braziliaanse talent Vitor Roque. Als de situatie van Torres niet verandert, dan zou hij wel eens andere oorden kunnen opzoeken, zeker met het oog op het aankomende EK.

LEES OOK: 'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Drie clubs willen Torres

Aan interesse alvast geen gebrek. Volgens datzelfde Fichajes willen zowel Napoli, Newcastle United als Atletico Madrid de Spanjaard inlijven. In Italië zou hij een gevaarlijk trio kunnen gaan vormen met Kvaratskhelia en Osimhen, terwijl de Magpies op zoek zijn naar een topspits. Voor Atletico zou hij dan weer betrokken kunnen worden in een deal met Joao Felix.

Torres heeft een contract tot medio 2027

Torres heeft nog een contract tot midden 2027 bij Barça, met daarin naar verluidt een afkoopclausule van 1 miljard euro. De Spanjaarden zouden die echter kunnen laten vallen als een club met voldoende geld over de brug komt.

Wie zal Torres strikken?

Meest recent

Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

70
70
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

29
29
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

60
60
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

60
60
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

190
190
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

41
41
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

168
168
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

133
133
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

264
264
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

68
68
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

191
191
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

181
181
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

127
127
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

89
89
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

86
86
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

89
89
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

191
191
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

255
255
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

94
94
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

213
213
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

193
193
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

133
133
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

367
367

Meer sportnieuws