'Barça vangt miljoenen voor peperdure flopaankoop'

door
'Barça vangt miljoenen  voor peperdure flopaankoop'

FC Barcelona is volgende week de laatste tegenstander van Royal Antwerp FC in de groepsfase van de Champions League. De Blaugrana is zal zeker van de volgende ronde, maar wil nog eens alles geven.

Ondertussen beweegt er zoals steeds heel wat op de transfermarkt in Catalonië. Barça speurt naar versterkingen, maar ook aan uitgaande zijde valt er iets te noteren. Zo zou Ferran Torres (23) Barcelona willen verlaten, aldus Fichajes.

Torres kwam begin 2022 over van Manchester City, dat 55 miljoen euro ontving bij de transfer. Sindsdien kon Torres zich echter niet volledig doorzetten in Camp Nou en bleef zijn impact eerder beperkt.

De concurrentie is met Joao Felix en de teruggekeerde Raphinha bovendien stevig bij Barça, waardoor Torres maar sporadisch in de basis staat. Bovendien wacht Barça ook op de komst van het Braziliaanse talent Vitor Roque. Als de situatie van Torres niet verandert, dan zou hij wel eens andere oorden kunnen opzoeken, zeker met het oog op het aankomende EK.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Drie clubs willen Torres

Aan interesse alvast geen gebrek. Volgens datzelfde Fichajes willen zowel Napoli, Newcastle United als Atletico Madrid de Spanjaard inlijven. In Italië zou hij een gevaarlijk trio kunnen gaan vormen met Kvaratskhelia en Osimhen, terwijl de Magpies op zoek zijn naar een topspits. Voor Atletico zou hij dan weer betrokken kunnen worden in een deal met Joao Felix.

Torres heeft een contract tot medio 2027

Torres heeft nog een contract tot midden 2027 bij Barça, met daarin naar verluidt een afkoopclausule van 1 miljard euro. De Spanjaarden zouden die echter kunnen laten vallen als een club met voldoende geld over de brug komt.

Wie zal Torres strikken?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

5
5
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

83
83
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

130
130
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

182
182
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

238
238
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

79
79
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

152
152
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

114
114
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

294
294
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

144
144
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

186
186
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

203
203
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

94
94
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

85
85
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

235
235
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

293
293
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

165
165
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

231
231
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

365
365

Meer sportnieuws