Dominant Club toont geen genade voor Vossen en Vormer

door
Dominant Club toont geen genade voor Vossen en Vormer

Club Brugge blijft de goede resultaten momenteel opstapelen. Zo werd woensdagavond ook een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup versierd. Blauw-Zwart kende op eigen veld amper problemen met Zulte Waregem en haalde het uiteindelijk met zware 4-0-cijfers.

Coach Deila had zich sterk gemaakt dat de recentste interland-break voor een ommekeer heeft gezorgd bij zijn ploeg en de Noor krijgt voorlopig gelijk. Na de zes op zes in de competitie en Europese demonstratie op Besiktas, werd woensdagavond ook overtuigend beslag gelegd op een ticket voor de kwartfinales van de beker.

LEES OOK: Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Skov Olsen aan kanon

Aan motivatie nochtans geen gebrek bij Zulte Waregem, waar Vormer en Vossen zich uiteraard wilden tonen tegen hun ex-club. Maar op het veld was het kwaliteitsverschil te groot. Na een goede aflegger van de herboren Thiago, zorgde Skov Olsen voor de 1-0. En de Deen maakte er nog voor rust 2-0 van, dit keer na goed voorbereidend werk van Skoras.

Een slordig Essevee kon daar weinig tegenover zetten. Al waren de bezoekers vlak voor rust nog dichtbij de aansluitingstreffer. Traoré toonde zich echter genadig na een blunder van Mignolet. Vossen kende op zijn beurt dan weer pech in de afwerking. Club kon zo met een dubbele voorsprong gaan rusten.

Thiago deelt genadeslag toe

Bij de start van de tweede helft kwam Zulte Waregem iets beter voor de dag. Maar Blauw-Zwart deed de boeken al snel helemaal dicht. Thiago trapte zijn ploeg op rozen door voor de derde match op rij te scoren. En de Braziliaan zette zijn wederopstanding nog eens in de verf door ook voor de 4-0 te zorgen.

Essevee ging nog op zoek naar een eerredder, maar Vormer zag zijn moment van glorie op de paal uiteen spatten. Een treffer van Guindo werd dan weer terecht afgekeurd voor buitenspel. Club kon de match zo rustig uitspelen, Jutgla liet de 5-0 zelfs nog liggen. Blauw-Zwart lijkt dus helemaal terug, Zulte Waregem kan zich volledig gaan toeleggen op de promotiestrijd in de CPL.

Club wint dit seizoen minstens één grote prijs ...

Meest recent

Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

1
1
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

15
15
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

73
73
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

19
19
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

117
117
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

134
134
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

97
97
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

151
151
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

292
292
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

217
217
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

100
100
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

81
81
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

42
42
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

145
145
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

90
90
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

737
737
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

94
94
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

405
405
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

146
146
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

253
253
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

247
247
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

340
340
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

190
190
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

531
531

Meer sportnieuws