Openbaring bij Club Brugge: "Met hem winnen we de treble"

762 stemmen
Openbaring bij Club Brugge:

Club Brugge is goed aan het herpakken na een tot dusver wisselvallig seizoen. De Europese kwalificatie is al binnen, in de Jupiler Pro League lijkt de inhaalbeweging ingezet. En woensdag maakten de Bruggelingen ook indruk in de Croky Cup.

Blauw-Zwart was bezig aan een tegenvallend seizoen, vooral in de eigen competitie. Om weer voor de titel te strijden heeft Club dan ook nog een lange weg af te leggen. Maar met de recente 6 op 6 lijkt de jacht op leider Union SG definitief ingezet. Ondertussen maken de Bruggelingen echter ook werk van hun andere doelen.

Zo is Club inmiddels zeker van de volgende ronde in de Conference League, volgende week wil het daarin beslag leggen op groepswinst. En ook de bekercampagne verloopt tot dusver fijntjes. Nadat in de vorige ronde met 0-6 werd gewonnen van Beerschot VA, werd Zulte Waregem woensdagavond het slachtoffer van dienst.

LEES OOK: Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Thiago staat op

De ploeg van coach Ronny Deila toonde op eigen veld weinig genade met oude bekenden Jelle Vossen en Ruud Vormer. Aan de rust stond Club al op een comfortabele 2-0-voorsprong. En na de pauze werd die verder uitgebouwd tot 4-0. Iets waar Igor Thiago een aanzienlijk aandeel in had.

De Braziliaanse zomeraanwinst kende na zijn veelbelovende start een gigantische terugval en tekende voor de ene pijnlijke misser na de andere. Maar net toen de kritiek zijn hoogtepunt bereikte, zorgde Thiago voor de ommekeer. In de voorbije twee duels was hij immers goed voor drie goals, woensdag deed hij daar nog eens twee doelpunten en een assist bovenop. Op het sociale medium 'X' zijn de reacties dan ook lovend.

Club moet in januari géén extra spits halen ...

Meest recent

"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

7
7
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

48
48
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

299
299
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

256
256
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

97
97
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

558
558
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

191
191
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

141
141
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

188
188
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

134
134
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

50
50
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

47
47
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

69
69
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

151
151
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

126
126
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

529
529
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

99
99
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

186
186
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

364
364
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

68
68
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1072
1072
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

512
512
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

36
36
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

13
13
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188

Meer sportnieuws