Openbaring bij Club Brugge: "Met hem winnen we de treble"

762
Openbaring bij Club Brugge:

Club Brugge is goed aan het herpakken na een tot dusver wisselvallig seizoen. De Europese kwalificatie is al binnen, in de Jupiler Pro League lijkt de inhaalbeweging ingezet. En woensdag maakten de Bruggelingen ook indruk in de Croky Cup.

Blauw-Zwart was bezig aan een tegenvallend seizoen, vooral in de eigen competitie. Om weer voor de titel te strijden heeft Club dan ook nog een lange weg af te leggen. Maar met de recente 6 op 6 lijkt de jacht op leider Union SG definitief ingezet. Ondertussen maken de Bruggelingen echter ook werk van hun andere doelen.

Zo is Club inmiddels zeker van de volgende ronde in de Conference League, volgende week wil het daarin beslag leggen op groepswinst. En ook de bekercampagne verloopt tot dusver fijntjes. Nadat in de vorige ronde met 0-6 werd gewonnen van Beerschot VA, werd Zulte Waregem woensdagavond het slachtoffer van dienst.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Thiago staat op

De ploeg van coach Ronny Deila toonde op eigen veld weinig genade met oude bekenden Jelle Vossen en Ruud Vormer. Aan de rust stond Club al op een comfortabele 2-0-voorsprong. En na de pauze werd die verder uitgebouwd tot 4-0. Iets waar Igor Thiago een aanzienlijk aandeel in had.

De Braziliaanse zomeraanwinst kende na zijn veelbelovende start een gigantische terugval en tekende voor de ene pijnlijke misser na de andere. Maar net toen de kritiek zijn hoogtepunt bereikte, zorgde Thiago voor de ommekeer. In de voorbije twee duels was hij immers goed voor drie goals, woensdag deed hij daar nog eens twee doelpunten en een assist bovenop. Op het sociale medium 'X' zijn de reacties dan ook lovend.

Club moet in januari géén extra spits halen ...

Meest recent

‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

5
5
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

13
13
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

11
11
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

14
14
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

31
31
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

42
42
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

208
208
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

47
47
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

41
41
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

90
90
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

76
76
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

127
127
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

159
159
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

60
60
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

329
329
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

821
821
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

92
92
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

28
28
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

180
180
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

175
175
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

214
214
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

407
407
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

723
723

Meer sportnieuws