Club omhelst nieuwe smaakmaker: "Goed aan het kijken, Deila?"

888
Club omhelst nieuwe smaakmaker:

Club Brugge is sterk uit de voorbije interland-break gekomen en wist zijn drie voorbije wedstrijden winnend af te sluiten. Die reeks wou het woensdagavond doortrekken tegen Zulte Waregem. En de eerste helft tegen Zulte Waregem verliep voortvarend.

Met een zes op zes lijkt Blauw-Zwart de ommekeer te hebben ingezet in de Jupiler Pro League. Maar de achterstand op leider Union SG blijft aanzienlijk en dus wil men ook op andere fronten zover mogelijk geraken. Een Europees voorjaar is alvast binnen, woensdag moet daar ook een kwartfinale in de Croky Cup bijkomen.

Club kreeg op papier wel een lastige tegenstander voorgeschoteld. Zulte Waregem staat momenteel tweede in de Challenger Pro League en beschikt over heel wat spelers met de nodige ervaring in de hoogste klasse. Bovendien waren oude bekenden als Ruud Vormer en Jelle Vossen er ongetwijfeld gebrand op om zich te tonen tegen hun ex-werkgever.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Skoras laat zich gelden

Maar in de eerste helft werden de waardeverhoudingen al snel duidelijk. De bezoekers raakten niet verder dan een enkele tegenprikjes, terwijl Blauw-Zwart de match na één helft naar zijn hand kon zetten. Via twee goals van Andreas Skov Olsen had Club zijn schaapjes al snel op het droge.

De Deen was echter niet de enige aanvaller die zich in de kijker kon spelen. Ook Michal Skoras kwam in de eerste helft opvallend gretig voor de dag. De Poolse zomeraanwinst kende een moeizame inloopperiode in Brugge, maar lijkt er stilaan helemaal door te komen. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof.

Dit Club Brugge gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

63
63
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

26
26
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

24
24
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

211
211
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

19
19
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

339
339
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

32
32
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

604
604
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

56
56
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

511
511
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

208
208
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1004
1004
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

159
159
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

208
208
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

15
15
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

97
97
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

314
314
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

250
250
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

299
299
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

66
66
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137

Meer sportnieuws