Club omhelst nieuwe smaakmaker: "Goed aan het kijken, Deila?"

888 stemmen
Club omhelst nieuwe smaakmaker:

Club Brugge is sterk uit de voorbije interland-break gekomen en wist zijn drie voorbije wedstrijden winnend af te sluiten. Die reeks wou het woensdagavond doortrekken tegen Zulte Waregem. En de eerste helft tegen Zulte Waregem verliep voortvarend.

Met een zes op zes lijkt Blauw-Zwart de ommekeer te hebben ingezet in de Jupiler Pro League. Maar de achterstand op leider Union SG blijft aanzienlijk en dus wil men ook op andere fronten zover mogelijk geraken. Een Europees voorjaar is alvast binnen, woensdag moet daar ook een kwartfinale in de Croky Cup bijkomen.

Club kreeg op papier wel een lastige tegenstander voorgeschoteld. Zulte Waregem staat momenteel tweede in de Challenger Pro League en beschikt over heel wat spelers met de nodige ervaring in de hoogste klasse. Bovendien waren oude bekenden als Ruud Vormer en Jelle Vossen er ongetwijfeld gebrand op om zich te tonen tegen hun ex-werkgever.

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Skoras laat zich gelden

Maar in de eerste helft werden de waardeverhoudingen al snel duidelijk. De bezoekers raakten niet verder dan een enkele tegenprikjes, terwijl Blauw-Zwart de match na één helft naar zijn hand kon zetten. Via twee goals van Andreas Skov Olsen had Club zijn schaapjes al snel op het droge.

De Deen was echter niet de enige aanvaller die zich in de kijker kon spelen. Ook Michal Skoras kwam in de eerste helft opvallend gretig voor de dag. De Poolse zomeraanwinst kende een moeizame inloopperiode in Brugge, maar lijkt er stilaan helemaal door te komen. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof.

Dit Club Brugge gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

0
0
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

22
22
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

12
12
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

71
71
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

190
190
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

75
75
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

279
279
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

375
375
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

109
109
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

188
188
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

238
238
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

155
155
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

260
260
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

503
503
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

154
154
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

141
141
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

300
300
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

376
376
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

629
629
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

479
479
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

304
304

Meer sportnieuws