Club omhelst nieuwe smaakmaker: "Goed aan het kijken, Deila?"

888 stemmen
Club omhelst nieuwe smaakmaker:

Club Brugge is sterk uit de voorbije interland-break gekomen en wist zijn drie voorbije wedstrijden winnend af te sluiten. Die reeks wou het woensdagavond doortrekken tegen Zulte Waregem. En de eerste helft tegen Zulte Waregem verliep voortvarend.

Met een zes op zes lijkt Blauw-Zwart de ommekeer te hebben ingezet in de Jupiler Pro League. Maar de achterstand op leider Union SG blijft aanzienlijk en dus wil men ook op andere fronten zover mogelijk geraken. Een Europees voorjaar is alvast binnen, woensdag moet daar ook een kwartfinale in de Croky Cup bijkomen.

Club kreeg op papier wel een lastige tegenstander voorgeschoteld. Zulte Waregem staat momenteel tweede in de Challenger Pro League en beschikt over heel wat spelers met de nodige ervaring in de hoogste klasse. Bovendien waren oude bekenden als Ruud Vormer en Jelle Vossen er ongetwijfeld gebrand op om zich te tonen tegen hun ex-werkgever.

LEES OOK: Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Skoras laat zich gelden

Maar in de eerste helft werden de waardeverhoudingen al snel duidelijk. De bezoekers raakten niet verder dan een enkele tegenprikjes, terwijl Blauw-Zwart de match na één helft naar zijn hand kon zetten. Via twee goals van Andreas Skov Olsen had Club zijn schaapjes al snel op het droge.

De Deen was echter niet de enige aanvaller die zich in de kijker kon spelen. Ook Michal Skoras kwam in de eerste helft opvallend gretig voor de dag. De Poolse zomeraanwinst kende een moeizame inloopperiode in Brugge, maar lijkt er stilaan helemaal door te komen. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof.

Dit Club Brugge gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

22
22
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

17
17
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

41
41
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

34
34
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

53
53
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

154
154
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

385
385
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

169
169
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

355
355
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

281
281
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

169
169
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

80
80
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

80
80
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

143
143
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

166
166
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

327
327
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

335
335
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

253
253
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

458
458
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

143
143
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

662
662
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

99
99
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

67
67
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

370
370
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61

Meer sportnieuws