Club omhelst nieuwe smaakmaker: "Goed aan het kijken, Deila?"

door
Club omhelst nieuwe smaakmaker:

Club Brugge is sterk uit de voorbije interland-break gekomen en wist zijn drie voorbije wedstrijden winnend af te sluiten. Die reeks wou het woensdagavond doortrekken tegen Zulte Waregem. En de eerste helft tegen Zulte Waregem verliep voortvarend.

Met een zes op zes lijkt Blauw-Zwart de ommekeer te hebben ingezet in de Jupiler Pro League. Maar de achterstand op leider Union SG blijft aanzienlijk en dus wil men ook op andere fronten zover mogelijk geraken. Een Europees voorjaar is alvast binnen, woensdag moet daar ook een kwartfinale in de Croky Cup bijkomen.

Club kreeg op papier wel een lastige tegenstander voorgeschoteld. Zulte Waregem staat momenteel tweede in de Challenger Pro League en beschikt over heel wat spelers met de nodige ervaring in de hoogste klasse. Bovendien waren oude bekenden als Ruud Vormer en Jelle Vossen er ongetwijfeld gebrand op om zich te tonen tegen hun ex-werkgever.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Skoras laat zich gelden

Maar in de eerste helft werden de waardeverhoudingen al snel duidelijk. De bezoekers raakten niet verder dan een enkele tegenprikjes, terwijl Blauw-Zwart de match na één helft naar zijn hand kon zetten. Via twee goals van Andreas Skov Olsen had Club zijn schaapjes al snel op het droge.

De Deen was echter niet de enige aanvaller die zich in de kijker kon spelen. Ook Michal Skoras kwam in de eerste helft opvallend gretig voor de dag. De Poolse zomeraanwinst kende een moeizame inloopperiode in Brugge, maar lijkt er stilaan helemaal door te komen. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof.

Dit Club Brugge gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

68
68
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

90
90
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

44
44
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

62
62
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

73
73
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

158
158
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

50
50
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

32
32
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

631
631
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

422
422
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

217
217
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

405
405
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

231
231
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

160
160
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

236
236
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

208
208
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

822
822
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

133
133
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

137
137
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

329
329
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

143
143
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

400
400
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

548
548
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

466
466

Meer sportnieuws