Club omhelst nieuwe smaakmaker: "Goed aan het kijken, Deila?"

888 stemmen
Club omhelst nieuwe smaakmaker:

Club Brugge is sterk uit de voorbije interland-break gekomen en wist zijn drie voorbije wedstrijden winnend af te sluiten. Die reeks wou het woensdagavond doortrekken tegen Zulte Waregem. En de eerste helft tegen Zulte Waregem verliep voortvarend.

Met een zes op zes lijkt Blauw-Zwart de ommekeer te hebben ingezet in de Jupiler Pro League. Maar de achterstand op leider Union SG blijft aanzienlijk en dus wil men ook op andere fronten zover mogelijk geraken. Een Europees voorjaar is alvast binnen, woensdag moet daar ook een kwartfinale in de Croky Cup bijkomen.

Club kreeg op papier wel een lastige tegenstander voorgeschoteld. Zulte Waregem staat momenteel tweede in de Challenger Pro League en beschikt over heel wat spelers met de nodige ervaring in de hoogste klasse. Bovendien waren oude bekenden als Ruud Vormer en Jelle Vossen er ongetwijfeld gebrand op om zich te tonen tegen hun ex-werkgever.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Skoras laat zich gelden

Maar in de eerste helft werden de waardeverhoudingen al snel duidelijk. De bezoekers raakten niet verder dan een enkele tegenprikjes, terwijl Blauw-Zwart de match na één helft naar zijn hand kon zetten. Via twee goals van Andreas Skov Olsen had Club zijn schaapjes al snel op het droge.

De Deen was echter niet de enige aanvaller die zich in de kijker kon spelen. Ook Michal Skoras kwam in de eerste helft opvallend gretig voor de dag. De Poolse zomeraanwinst kende een moeizame inloopperiode in Brugge, maar lijkt er stilaan helemaal door te komen. Op het sociale medium 'X' oogstte hij alvast heel wat lof.

Dit Club Brugge gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

12
12
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

29
29
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

71
71
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

104
104
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

77
77
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

108
108
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

439
439
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

258
258
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

75
75
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

388
388
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

132
132
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

789
789
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

124
124
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

91
91
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

397
397
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

362
362
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

603
603
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

154
154
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1066
1066

Meer sportnieuws