'Barça drukt door: transfergesprekken met La Liga-sensatie'

door
'Barça drukt door: transfergesprekken met La Liga-sensatie'

FC Barcelona wil zich volgende week tegen Antwerp FC verzekeren van groepswinst in de Champions League. Vervolgens ligt de focus op de La Liga-topper van komend weekend tegen Atlético Madrid. Ondertussen wordt achter de schermen echter ook al aan versterking gewerkt.

Onder leiding van coach Xavi Hernandez kon Barça vorig seizoen weer beslag leggen op de Spaanse landstitel. Maar de Catalanen zagen vervolgens een belangrijke kracht uit de kampioenenploeg verdwijnen. Zo besloot clubboegbeeld Sergio Busquets om Lionel Messi te volgen naar Inter Miami CF.

LEES OOK: 'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

Versterking op middenveld

Xavi wou dan ook dolgraag een directe vervanger voor zijn metronoom op het middenveld. Door de financiële situatie waren de middelen echter beperkt en koos men voor een low-budget oplossing. Zo werd jeugdproduct Oriol Romeu voor een bescheiden som teruggehaald bij Girona FC.

Naar volgend seizoen toe zou Xavi echter toch een nieuwe controlerende middenvelder willen die meer neigt naar de kwaliteiten van Busquets. Martin Zubimendi (Real Sociedad) werd bijvoorbeeld al genoemd. Ook Bayern München-sterkhouder Joshua Kimmich staat naar verluidt op de verlanglijst.

Aanvaller La Liga-revelatie

Maar niet enkel voor het middenveld wordt gespeurd naar vers bloed, ook in de aanvalslinie kan nog wat versterking gebruiken. En daarvoor zou men lonken naar Girona FC, de grote revelatie tot dusver in La Liga. Zo meldt SPORT dat de Catalanen hun zinnen hebben gezet op Savinho.

Deze 19-jarige flankaanvaller wordt momenteel door Girona gehuurd van zusterclub Troyes. Dit seizoen was de Braziliaan al goed voor 5 goals en 4 assists namens de huidige nummer twee uit de Primera Division. Savinho zou inmiddels ook al een gesprek hebben gehad met de clubleiding van Barcelona en staat open voor een transfer.

Barça doet dit seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

6
6
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

27
27
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

23
23
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

27
27
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

153
153
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

54
54
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

27
27
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

107
107
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

185
185
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

441
441
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

112
112
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

415
415
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

115
115
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

156
156
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

420
420
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

237
237
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

228
228
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

266
266
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

127
127
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

210
210

Meer sportnieuws