Vormer doet straffe Club-uitspraak: "Duizend berichten, man"

door
Vormer doet straffe Club-uitspraak:

In de achtste finales van de Croky Cup staan woensdag enkele fraaie affiches op het programma. Zo is het onder meer uitkijken naar de West-Vlaamse clash tussen Club Brugge en Zulte Waregem. Met name voor Ruud Vormer wordt dat een erg speciaal duel.

Vormer was jarenlang een vaste sterkhouder bij Blauw-Zwart en droeg meerdere seizoenen de aanvoerdersband. Hij hielp Club onder meer aan vijf titels en een beker. In 2017 veroverde de middenvelder ook de Gouden Schoen. Maar sinds de jaargang 2021-2022 begon hij steeds minder minuten te maken.

Uiteindelijk werd hij in het voorbije seizoen zelfs helemaal naar de kant geschoven bij de Bruggelingen. In januari besloot hij dan ook om voor de laatste maanden van zijn contract op huurbasis te vertrekken. En zo belandde Vormer bij Zulte Waregem.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

Gesprek met Mignolet

Daar kon hij eveneens al snel zijn stempel drukken. En hoewel de club degradeerde, besloot Vormer zijn contract bij Essevee te verlengen. Zo strijdt hij momenteel voor de titel in de Challenger Pro League. En woensdagavond wil hij dus zijn geliefde ex-club kloppen in de beker.

In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws blikte hij alvast vooruit. "Ik heb Simon Mignolet gezegd dat ik er wel naar uitkijk. Zij ook. Die denken daar misschien dat er hun een makkelijk wedstrijdje wacht …", klinkt het al grijzend. "Zij hebben kwaliteit. Het wordt gewoon een heel moeilijke wedstrijd voor ons."

Gebrek aan leiders

Vormer waagde zich ook aan een straffe uitspraak. Zo is de Nederlander ervan overtuigd dat hij nog steeds van waarde had kunnen zijn bij Blauw-Zwart. Vooral gezien het gebrek aan 'leidersfiguren'. "Duizend berichten krijg ik daarover, man. Ik had ze zeker nog kunnen helpen als ik er nu op terugkijk. Maar het zij zo. Ik ga verder. Club gaat verder. Er zijn wel wat bepalende jongens die de rol op zich kunnen nemen. Die moeten zich dan steviger gaan uitspreken in de kleedkamer."

Club heeft nood aan een leidersfiguur als Vormer ...

Meest recent

'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

3
3
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

67
67
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

119
119
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

82
82
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

45
45
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

49
49
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

94
94
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

194
194
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

67
67
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

534
534
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

174
174
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

244
244
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

310
310
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

42
42
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

140
140
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

54
54
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

550
550
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

163
163
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

281
281
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

385
385
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

276
276
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

198
198
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

105
105

Meer sportnieuws