Vormer doet straffe Club-uitspraak: "Duizend berichten, man"

door
Vormer doet straffe Club-uitspraak:

In de achtste finales van de Croky Cup staan woensdag enkele fraaie affiches op het programma. Zo is het onder meer uitkijken naar de West-Vlaamse clash tussen Club Brugge en Zulte Waregem. Met name voor Ruud Vormer wordt dat een erg speciaal duel.

Vormer was jarenlang een vaste sterkhouder bij Blauw-Zwart en droeg meerdere seizoenen de aanvoerdersband. Hij hielp Club onder meer aan vijf titels en een beker. In 2017 veroverde de middenvelder ook de Gouden Schoen. Maar sinds de jaargang 2021-2022 begon hij steeds minder minuten te maken.

Uiteindelijk werd hij in het voorbije seizoen zelfs helemaal naar de kant geschoven bij de Bruggelingen. In januari besloot hij dan ook om voor de laatste maanden van zijn contract op huurbasis te vertrekken. En zo belandde Vormer bij Zulte Waregem.

LEES OOK: Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Gesprek met Mignolet

Daar kon hij eveneens al snel zijn stempel drukken. En hoewel de club degradeerde, besloot Vormer zijn contract bij Essevee te verlengen. Zo strijdt hij momenteel voor de titel in de Challenger Pro League. En woensdagavond wil hij dus zijn geliefde ex-club kloppen in de beker.

In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws blikte hij alvast vooruit. "Ik heb Simon Mignolet gezegd dat ik er wel naar uitkijk. Zij ook. Die denken daar misschien dat er hun een makkelijk wedstrijdje wacht …", klinkt het al grijzend. "Zij hebben kwaliteit. Het wordt gewoon een heel moeilijke wedstrijd voor ons."

Gebrek aan leiders

Vormer waagde zich ook aan een straffe uitspraak. Zo is de Nederlander ervan overtuigd dat hij nog steeds van waarde had kunnen zijn bij Blauw-Zwart. Vooral gezien het gebrek aan 'leidersfiguren'. "Duizend berichten krijg ik daarover, man. Ik had ze zeker nog kunnen helpen als ik er nu op terugkijk. Maar het zij zo. Ik ga verder. Club gaat verder. Er zijn wel wat bepalende jongens die de rol op zich kunnen nemen. Die moeten zich dan steviger gaan uitspreken in de kleedkamer."

Club heeft nood aan een leidersfiguur als Vormer ...

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

5
5
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

7
7
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

170
170
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

25
25
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

81
81
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

90
90
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

160
160
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

347
347
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

39
39
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

390
390
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

240
240
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

70
70
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

88
88
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

182
182
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

171
171
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

126
126
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

495
495
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

196
196
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

337
337
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

35
35
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

57
57
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

318
318
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

336
336

Meer sportnieuws