Vormer doet straffe Club-uitspraak: "Duizend berichten, man"

747 stemmen
Vormer doet straffe Club-uitspraak:

In de achtste finales van de Croky Cup staan woensdag enkele fraaie affiches op het programma. Zo is het onder meer uitkijken naar de West-Vlaamse clash tussen Club Brugge en Zulte Waregem. Met name voor Ruud Vormer wordt dat een erg speciaal duel.

Vormer was jarenlang een vaste sterkhouder bij Blauw-Zwart en droeg meerdere seizoenen de aanvoerdersband. Hij hielp Club onder meer aan vijf titels en een beker. In 2017 veroverde de middenvelder ook de Gouden Schoen. Maar sinds de jaargang 2021-2022 begon hij steeds minder minuten te maken.

Uiteindelijk werd hij in het voorbije seizoen zelfs helemaal naar de kant geschoven bij de Bruggelingen. In januari besloot hij dan ook om voor de laatste maanden van zijn contract op huurbasis te vertrekken. En zo belandde Vormer bij Zulte Waregem.

LEES OOK: ‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Gesprek met Mignolet

Daar kon hij eveneens al snel zijn stempel drukken. En hoewel de club degradeerde, besloot Vormer zijn contract bij Essevee te verlengen. Zo strijdt hij momenteel voor de titel in de Challenger Pro League. En woensdagavond wil hij dus zijn geliefde ex-club kloppen in de beker.

In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws blikte hij alvast vooruit. "Ik heb Simon Mignolet gezegd dat ik er wel naar uitkijk. Zij ook. Die denken daar misschien dat er hun een makkelijk wedstrijdje wacht …", klinkt het al grijzend. "Zij hebben kwaliteit. Het wordt gewoon een heel moeilijke wedstrijd voor ons."

Gebrek aan leiders

Vormer waagde zich ook aan een straffe uitspraak. Zo is de Nederlander ervan overtuigd dat hij nog steeds van waarde had kunnen zijn bij Blauw-Zwart. Vooral gezien het gebrek aan 'leidersfiguren'. "Duizend berichten krijg ik daarover, man. Ik had ze zeker nog kunnen helpen als ik er nu op terugkijk. Maar het zij zo. Ik ga verder. Club gaat verder. Er zijn wel wat bepalende jongens die de rol op zich kunnen nemen. Die moeten zich dan steviger gaan uitspreken in de kleedkamer."

Club heeft nood aan een leidersfiguur als Vormer ...

Meest recent

Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

45
45
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

23
23
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

6
6
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

105
105
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

48
48
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

49
49
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

38
38
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

266
266
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

171
171
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

209
209
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

109
109
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

143
143
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

339
339
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

282
282
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

233
233
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

196
196
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

288
288
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

229
229
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

93
93
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

56
56
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

541
541
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

239
239
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

402
402
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

186
186
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

144
144

Meer sportnieuws