Vormer doet straffe Club-uitspraak: "Duizend berichten, man"

door
Vormer doet straffe Club-uitspraak:

In de achtste finales van de Croky Cup staan woensdag enkele fraaie affiches op het programma. Zo is het onder meer uitkijken naar de West-Vlaamse clash tussen Club Brugge en Zulte Waregem. Met name voor Ruud Vormer wordt dat een erg speciaal duel.

Vormer was jarenlang een vaste sterkhouder bij Blauw-Zwart en droeg meerdere seizoenen de aanvoerdersband. Hij hielp Club onder meer aan vijf titels en een beker. In 2017 veroverde de middenvelder ook de Gouden Schoen. Maar sinds de jaargang 2021-2022 begon hij steeds minder minuten te maken.

Uiteindelijk werd hij in het voorbije seizoen zelfs helemaal naar de kant geschoven bij de Bruggelingen. In januari besloot hij dan ook om voor de laatste maanden van zijn contract op huurbasis te vertrekken. En zo belandde Vormer bij Zulte Waregem.

LEES OOK: Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Gesprek met Mignolet

Daar kon hij eveneens al snel zijn stempel drukken. En hoewel de club degradeerde, besloot Vormer zijn contract bij Essevee te verlengen. Zo strijdt hij momenteel voor de titel in de Challenger Pro League. En woensdagavond wil hij dus zijn geliefde ex-club kloppen in de beker.

In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws blikte hij alvast vooruit. "Ik heb Simon Mignolet gezegd dat ik er wel naar uitkijk. Zij ook. Die denken daar misschien dat er hun een makkelijk wedstrijdje wacht …", klinkt het al grijzend. "Zij hebben kwaliteit. Het wordt gewoon een heel moeilijke wedstrijd voor ons."

Gebrek aan leiders

Vormer waagde zich ook aan een straffe uitspraak. Zo is de Nederlander ervan overtuigd dat hij nog steeds van waarde had kunnen zijn bij Blauw-Zwart. Vooral gezien het gebrek aan 'leidersfiguren'. "Duizend berichten krijg ik daarover, man. Ik had ze zeker nog kunnen helpen als ik er nu op terugkijk. Maar het zij zo. Ik ga verder. Club gaat verder. Er zijn wel wat bepalende jongens die de rol op zich kunnen nemen. Die moeten zich dan steviger gaan uitspreken in de kleedkamer."

Club heeft nood aan een leidersfiguur als Vormer ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

21
21
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

45
45
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

25
25
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

120
120
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

170
170
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

560
560
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

242
242
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

196
196
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

98
98
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

717
717
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

688
688
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws