Vormer doet straffe Club-uitspraak: "Duizend berichten, man"

747 stemmen
Vormer doet straffe Club-uitspraak:

In de achtste finales van de Croky Cup staan woensdag enkele fraaie affiches op het programma. Zo is het onder meer uitkijken naar de West-Vlaamse clash tussen Club Brugge en Zulte Waregem. Met name voor Ruud Vormer wordt dat een erg speciaal duel.

Vormer was jarenlang een vaste sterkhouder bij Blauw-Zwart en droeg meerdere seizoenen de aanvoerdersband. Hij hielp Club onder meer aan vijf titels en een beker. In 2017 veroverde de middenvelder ook de Gouden Schoen. Maar sinds de jaargang 2021-2022 begon hij steeds minder minuten te maken.

Uiteindelijk werd hij in het voorbije seizoen zelfs helemaal naar de kant geschoven bij de Bruggelingen. In januari besloot hij dan ook om voor de laatste maanden van zijn contract op huurbasis te vertrekken. En zo belandde Vormer bij Zulte Waregem.

LEES OOK: Vossen gewaarschuwd voor Vormer-stunt: "Doe het vooral niet"

Gesprek met Mignolet

Daar kon hij eveneens al snel zijn stempel drukken. En hoewel de club degradeerde, besloot Vormer zijn contract bij Essevee te verlengen. Zo strijdt hij momenteel voor de titel in de Challenger Pro League. En woensdagavond wil hij dus zijn geliefde ex-club kloppen in de beker.

In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws blikte hij alvast vooruit. "Ik heb Simon Mignolet gezegd dat ik er wel naar uitkijk. Zij ook. Die denken daar misschien dat er hun een makkelijk wedstrijdje wacht …", klinkt het al grijzend. "Zij hebben kwaliteit. Het wordt gewoon een heel moeilijke wedstrijd voor ons."

Gebrek aan leiders

Vormer waagde zich ook aan een straffe uitspraak. Zo is de Nederlander ervan overtuigd dat hij nog steeds van waarde had kunnen zijn bij Blauw-Zwart. Vooral gezien het gebrek aan 'leidersfiguren'. "Duizend berichten krijg ik daarover, man. Ik had ze zeker nog kunnen helpen als ik er nu op terugkijk. Maar het zij zo. Ik ga verder. Club gaat verder. Er zijn wel wat bepalende jongens die de rol op zich kunnen nemen. Die moeten zich dan steviger gaan uitspreken in de kleedkamer."

Club heeft nood aan een leidersfiguur als Vormer ...

Meest recent

Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

51
51
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

217
217
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

206
206
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

136
136
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

240
240
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

39
39
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

106
106
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Neymar werd geselecteerd door Carlo Ancelotti voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

48
48
Evenepoel onthult transfer die niemand kende

Remco Evenepoel is nu wereldbekend door het wielrennen, maar in het verleden werd hij in de ...

96
96
Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Aleksandar Stankovic was dit seizoen één van de grote revelaties op het middenveld van ...

284
284
‘Gheysens hakt knopen door: onrust bij Antwerp groeit'

Paul Gheysens en Royal Antwerp FC zitten in de problemen. Eerder op de dag kwam het nieuws naar ...

250
250
'Droomtransfer De Busser krijgt alsmaar meer vorm'

Het seizoen is amper voorbij, maar de transferzomer komt al helemaal op gang. Sommige spelers waren ...

56
56
Seizoensafsluiter op krukken: ook Gent gehavend voor barrage

Het Belgische voetbalseizoen wordt zondag afgesloten met een barragematch tussen AA Gent en KRC ...

201
201
Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

Voor Beerschot eindigde het seizoen met een domper. De Mannekes streden het hele seizoen met KV ...

178
178
Vader Stankovic zet transferdossier helemaal op zijn kop

Bij Club Brugge zullen ze in de komende twee weken vernemen of Aleksandar Stankovic al dan niet ...

1176
1176
'Bounida ziet transfer in het water vallen'

Voor Rayane Bounida werd het afgelopen seizoen het jaar van de grote doorbraak. Het toptalent ...

110
110
'Financiële problemen Antwerp: belangrijke pion stapt op'

Voor Antwerp dreigt het alweer een moeilijke zomer te worden. De Great Old moet zijn spelerskern ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Monsteraanbiedingen Club, nieuwe coach Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Union SG zet icoon Burgess onder druk: “Nu of nooit”

Union SG pakte dit seizoen de beker en werd tweede in de competitie. De Brusselse club blijft ...

188
188
Club Brugge troeft Anderlecht wéér af: “Terecht de beste”

Club Brugge heeft zich de afgelopen jaren gefocust op de jeugdopleiding en Club NXT. Afgelopen ...

377
377
Antwerp slaat toe en plukt talent bij Club Brugge

De zomermercato sluipt dichterbij en de clubs zijn achter de schermen al volop bezig met de selectie ...

192
192
Wilmots en Euvrard gooien Standard-plannen op tafel

Standard Luik heeft het contract van coach Vincent Euvrard verlengd. De Rouches geloven in de T1 in ...

148
148
Meunier-talent naar Anderlecht? “Is geen probleem”

Thomas Meunier zit momenteel zonder club. Een terugkeer naar België is een optie en clubs zoals ...

254
254
'Club tussen hoop en vrees: nieuwe update Stankovic'

De bewogen transferzomer van Club Brugge lijkt in de komende dagen te gaan beginnen met het dossier ...

432
432
'Mokerslag Liverpool: sterkhouder gratis de deur uit'

Voor Liverpool werd het een teleurstellend seizoen. De verwachtingen waren op Anfield torenhoog na ...

100
100

Meer sportnieuws