'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

door
'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

Brian Riemer wond er geen doekjes om: donderdag tegen Standard krijgt Maxime Dupé nog eens zijn kans tussen de palen bij Anderlecht. Nadien lijkt de 30-jarige doelman, voor wie een exit in januari niet aan de orde zou zijn, echter weer veroordeeld tot een bijrol. Of toch niet?

Dupé kwam afgelopen zomer naar het Lotto Park met het vooruitzicht om er de onbetwiste nummer één te worden, maar sinds de komst van Kasper Schmeichel werd die ballon al snel doorprikt. Na een foutje tegen KV Kortrijk verhuisde Dupé zoals verwacht definitief naar de bank.

LEES OOK: Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Schmeichel streepje voor

Hier en daar wordt dan ook geopperd dat Schmeichel een voorkeursebehandeling geniet van zijn Deense landgenoten. Op die manier zouden zij de 97-voudig international een handje helpen om zich op het komende EK te verzekeren van een basisplaats bij het nationale elftal.

Geruchten waar Het Nieuwsblad weinig geloof aan hecht. Wel stelt de krant dat het geen toeval is dat Dupé zijn plaats verloor door zijn minder voetenwerk, dat hem recent ook in een oefenmatch tegen Zulte Waregem parten speelde. Schmeichel heeft op dat vlak een streepje voor.

Examen voor Dupé

Niet onbelangrijk, want vooral daarom zou Riemer zijn kaart trekken. Toch neemt van buitenaf ook de druk op Schmeichel na een paar mindere optredens stilaan toe. Te meer omdat Dupé volgens de statistieken op zijn lijn zowaar een van de beste sluitstukken in België blijkt.

Het Nieuwsblad ving in Neerpede dan ook op dat de concurrentiestrijd niet definitief in het voordeel van Schmeichel is beslist. Integendeel: Dupé zou nog alle kansen krijgen om hem alsnog vanonder de lat te verdrijven. Te beginnen dus donderdag tegen de aartsrivaal uit Luik.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

3
3
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

59
59
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

103
103
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

41
41
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

57
57
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

39
39
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

166
166
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

40
40
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

54
54
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

98
98
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

268
268
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

117
117
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

168
168
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

123
123
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

95
95
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

421
421
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

85
85
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

159
159
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

114
114
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

171
171

Meer sportnieuws