'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

420
'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

Brian Riemer wond er geen doekjes om: donderdag tegen Standard krijgt Maxime Dupé nog eens zijn kans tussen de palen bij Anderlecht. Nadien lijkt de 30-jarige doelman, voor wie een exit in januari niet aan de orde zou zijn, echter weer veroordeeld tot een bijrol. Of toch niet?

Dupé kwam afgelopen zomer naar het Lotto Park met het vooruitzicht om er de onbetwiste nummer één te worden, maar sinds de komst van Kasper Schmeichel werd die ballon al snel doorprikt. Na een foutje tegen KV Kortrijk verhuisde Dupé zoals verwacht definitief naar de bank.

LEES OOK: Anderlecht-PAOK: Biancone doet straffe onthulling over ref

Schmeichel streepje voor

Hier en daar wordt dan ook geopperd dat Schmeichel een voorkeursebehandeling geniet van zijn Deense landgenoten. Op die manier zouden zij de 97-voudig international een handje helpen om zich op het komende EK te verzekeren van een basisplaats bij het nationale elftal.

Geruchten waar Het Nieuwsblad weinig geloof aan hecht. Wel stelt de krant dat het geen toeval is dat Dupé zijn plaats verloor door zijn minder voetenwerk, dat hem recent ook in een oefenmatch tegen Zulte Waregem parten speelde. Schmeichel heeft op dat vlak een streepje voor.

Examen voor Dupé

Niet onbelangrijk, want vooral daarom zou Riemer zijn kaart trekken. Toch neemt van buitenaf ook de druk op Schmeichel na een paar mindere optredens stilaan toe. Te meer omdat Dupé volgens de statistieken op zijn lijn zowaar een van de beste sluitstukken in België blijkt.

Het Nieuwsblad ving in Neerpede dan ook op dat de concurrentiestrijd niet definitief in het voordeel van Schmeichel is beslist. Integendeel: Dupé zou nog alle kansen krijgen om hem alsnog vanonder de lat te verdrijven. Te beginnen dus donderdag tegen de aartsrivaal uit Luik.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Tevreden Thorup vreest voor zware blessure bij KRC Genk

KRC Genk heeft de rug weten te rechten tegen KVC Westerlo. Ze wonnen alsnog met 3-2. Trainer Jess ...

21
21
‘Carrick flikt het: Tielemans al slachtoffer voor debuut’

Youri Tielemans kreeg tegen AC Milan meteen een plaats in de basis, maar de 2-4-nederlaag legde ook ...

24
24
Leko streng voor 'man van de match': "Niet de beste versie"

Club Brugge won makkelijk met 0-3 van een OHL dat alweer drie goals om de oren kreeg. Trainer Ivan ...

133
133
'Lucas Stassin op weg naar de Premier League'

Lucas Stassin lijkt bezig aan zijn laatste weken bij AS Saint-Étienne. De 21-jarige Belgische ...

29
29
Anderlecht heeft er nieuwe publiekslieveling bij

RSC Anderlecht is goed begonnen aan het seizoen. De Brusselaars zijn zeker van Europees voetbal en ...

141
141
'Bornauw alweer weg bij Leeds: deze club drukt door'

Enkele jaren geleden leek hij nog één van de toekomstige leiders van de defensie van ...

51
51
Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

258
258
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

174
174
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

253
253
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

114
114
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

44
44
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

224
224
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

91
91
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

71
71
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

66
66
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

376
376
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

185
185
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

70
70
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

328
328
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

32
32
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

113
113
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

858
858
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

551
551
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

175
175
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

118
118

Meer sportnieuws