'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

420
'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

Brian Riemer wond er geen doekjes om: donderdag tegen Standard krijgt Maxime Dupé nog eens zijn kans tussen de palen bij Anderlecht. Nadien lijkt de 30-jarige doelman, voor wie een exit in januari niet aan de orde zou zijn, echter weer veroordeeld tot een bijrol. Of toch niet?

Dupé kwam afgelopen zomer naar het Lotto Park met het vooruitzicht om er de onbetwiste nummer één te worden, maar sinds de komst van Kasper Schmeichel werd die ballon al snel doorprikt. Na een foutje tegen KV Kortrijk verhuisde Dupé zoals verwacht definitief naar de bank.

LEES OOK: Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Schmeichel streepje voor

Hier en daar wordt dan ook geopperd dat Schmeichel een voorkeursebehandeling geniet van zijn Deense landgenoten. Op die manier zouden zij de 97-voudig international een handje helpen om zich op het komende EK te verzekeren van een basisplaats bij het nationale elftal.

Geruchten waar Het Nieuwsblad weinig geloof aan hecht. Wel stelt de krant dat het geen toeval is dat Dupé zijn plaats verloor door zijn minder voetenwerk, dat hem recent ook in een oefenmatch tegen Zulte Waregem parten speelde. Schmeichel heeft op dat vlak een streepje voor.

Examen voor Dupé

Niet onbelangrijk, want vooral daarom zou Riemer zijn kaart trekken. Toch neemt van buitenaf ook de druk op Schmeichel na een paar mindere optredens stilaan toe. Te meer omdat Dupé volgens de statistieken op zijn lijn zowaar een van de beste sluitstukken in België blijkt.

Het Nieuwsblad ving in Neerpede dan ook op dat de concurrentiestrijd niet definitief in het voordeel van Schmeichel is beslist. Integendeel: Dupé zou nog alle kansen krijgen om hem alsnog vanonder de lat te verdrijven. Te beginnen dus donderdag tegen de aartsrivaal uit Luik.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

2
2
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

9
9
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

21
21
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

27
27
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

33
33
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

34
34
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

37
37
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

50
50
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

2
2
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

130
130
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

57
57
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

128
128
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

65
65
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

82
82
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

65
65
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

154
154
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

64
64
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

100
100
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

190
190
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

271
271
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

242
242
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

337
337
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

142
142
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

135
135
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

98
98

Meer sportnieuws