'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

420 stemmen
'Riemer stuurt duidelijke boodschap richting Dupé'

Brian Riemer wond er geen doekjes om: donderdag tegen Standard krijgt Maxime Dupé nog eens zijn kans tussen de palen bij Anderlecht. Nadien lijkt de 30-jarige doelman, voor wie een exit in januari niet aan de orde zou zijn, echter weer veroordeeld tot een bijrol. Of toch niet?

Dupé kwam afgelopen zomer naar het Lotto Park met het vooruitzicht om er de onbetwiste nummer één te worden, maar sinds de komst van Kasper Schmeichel werd die ballon al snel doorprikt. Na een foutje tegen KV Kortrijk verhuisde Dupé zoals verwacht definitief naar de bank.

LEES OOK: Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Schmeichel streepje voor

Hier en daar wordt dan ook geopperd dat Schmeichel een voorkeursebehandeling geniet van zijn Deense landgenoten. Op die manier zouden zij de 97-voudig international een handje helpen om zich op het komende EK te verzekeren van een basisplaats bij het nationale elftal.

Geruchten waar Het Nieuwsblad weinig geloof aan hecht. Wel stelt de krant dat het geen toeval is dat Dupé zijn plaats verloor door zijn minder voetenwerk, dat hem recent ook in een oefenmatch tegen Zulte Waregem parten speelde. Schmeichel heeft op dat vlak een streepje voor.

Examen voor Dupé

Niet onbelangrijk, want vooral daarom zou Riemer zijn kaart trekken. Toch neemt van buitenaf ook de druk op Schmeichel na een paar mindere optredens stilaan toe. Te meer omdat Dupé volgens de statistieken op zijn lijn zowaar een van de beste sluitstukken in België blijkt.

Het Nieuwsblad ving in Neerpede dan ook op dat de concurrentiestrijd niet definitief in het voordeel van Schmeichel is beslist. Integendeel: Dupé zou nog alle kansen krijgen om hem alsnog vanonder de lat te verdrijven. Te beginnen dus donderdag tegen de aartsrivaal uit Luik.

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

48
48
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

107
107
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

37
37
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

151
151
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

364
364
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

154
154
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

95
95
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

311
311
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

337
337
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

128
128
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

365
365
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

78
78
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

296
296
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

344
344
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

494
494
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

162
162
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

249
249
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

182
182
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

901
901
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

214
214
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

225
225
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

518
518
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

374
374
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

604
604

Meer sportnieuws