'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

door
'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

Club Brugge heeft tot dusver een moeizaam seizoen achter de rug in de Jupiler Pro League. Maar inmiddels lijkt de wederopstanding bij Blauw-Zwart dan toch ingezet. En dat is niet enkel te merken aan de prestaties tijdens de wedstrijden. 

Een maand geleden zat Blauw-Zwart nog in zak en as na de ronduit ondermaatse vertoning op het veld van Union SG (2-1). En ook in de Brugse derby tegen Cercle (0-0) liet Club allerminst een overtuigende indruk achter. Vervolgens kon echter één en ander op scherp gezet worden tijdens de interland-break en dat blijkt deugd te hebben gedaan.

LEES OOK: Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

Club Brugge lijkt terug

De 0-1-zege op OHL was niet helemaal geruststellend, maar enkele dagen later volgde in de Conference League een referentiematch. Zo werd op het veld van Besiktas op dominante wijze gedemonstreerd (0-5). En zondagavond werd bevestigd met een zakelijke, maar verdiende 2-0-overwinning tegen Standard.

Club wist zo voor de vijfde keer op rij de nul te houden, de defensieve stabiliteit lijkt dus helemaal terug. En in het aanvalsspel begint steeds meer lijn te komen. Bovendien wisten de tegenvallende zomeraanwinsten, met name Igor Thiago, hun niveau op te krikken.

Trainen op leven en dood

Bij Het Laatste Nieuws weet men dat er nog een andere reden is voor de Brugse ommekeer. Zo zou er opnieuw getraind worden met het mes op de tanden. Coach Ronny Deila is een voorstander van intense trainingssessies, maar die intensiteit was al even aan wegebben.

Daar zou inmiddels dus verandering in zijn gekomen. Zo zou er opnieuw aan hoge intensiteit getraind worden. "De wedstrijdjes zijn vaak op leven en dood", omschrijft men bij HLN. Deila zal deze mentaliteitswijziging alvast graag zien gebeuren.

Club gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

32
32
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

139
139
Breuk met DAZN: twee alternatieven voor Pro League

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

0
0
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

17
17
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

79
79
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

142
142
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

377
377
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

182
182
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

155
155
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

188
188
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1401
1401
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

233
233
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

380
380
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

953
953
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

202
202
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

298
298
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

686
686
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

43
43
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

576
576
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

113
113
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

108
108
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

285
285
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

146
146
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

1044
1044

Meer sportnieuws