'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

1209 stemmen
'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

Club Brugge heeft tot dusver een moeizaam seizoen achter de rug in de Jupiler Pro League. Maar inmiddels lijkt de wederopstanding bij Blauw-Zwart dan toch ingezet. En dat is niet enkel te merken aan de prestaties tijdens de wedstrijden. 

Een maand geleden zat Blauw-Zwart nog in zak en as na de ronduit ondermaatse vertoning op het veld van Union SG (2-1). En ook in de Brugse derby tegen Cercle (0-0) liet Club allerminst een overtuigende indruk achter. Vervolgens kon echter één en ander op scherp gezet worden tijdens de interland-break en dat blijkt deugd te hebben gedaan.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Club Brugge lijkt terug

De 0-1-zege op OHL was niet helemaal geruststellend, maar enkele dagen later volgde in de Conference League een referentiematch. Zo werd op het veld van Besiktas op dominante wijze gedemonstreerd (0-5). En zondagavond werd bevestigd met een zakelijke, maar verdiende 2-0-overwinning tegen Standard.

Club wist zo voor de vijfde keer op rij de nul te houden, de defensieve stabiliteit lijkt dus helemaal terug. En in het aanvalsspel begint steeds meer lijn te komen. Bovendien wisten de tegenvallende zomeraanwinsten, met name Igor Thiago, hun niveau op te krikken.

Trainen op leven en dood

Bij Het Laatste Nieuws weet men dat er nog een andere reden is voor de Brugse ommekeer. Zo zou er opnieuw getraind worden met het mes op de tanden. Coach Ronny Deila is een voorstander van intense trainingssessies, maar die intensiteit was al even aan wegebben.

Daar zou inmiddels dus verandering in zijn gekomen. Zo zou er opnieuw aan hoge intensiteit getraind worden. "De wedstrijdjes zijn vaak op leven en dood", omschrijft men bij HLN. Deila zal deze mentaliteitswijziging alvast graag zien gebeuren.

Club gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

8
8
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

154
154
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

71
71
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

159
159
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

92
92
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

133
133
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

89
89
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

55
55
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

66
66
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

404
404
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

216
216
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

302
302
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

290
290
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

79
79
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

987
987
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

317
317
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

354
354
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

449
449
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

146
146
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

111
111
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

181
181
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

280
280
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

409
409

Meer sportnieuws