'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

door
'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

Club Brugge heeft tot dusver een moeizaam seizoen achter de rug in de Jupiler Pro League. Maar inmiddels lijkt de wederopstanding bij Blauw-Zwart dan toch ingezet. En dat is niet enkel te merken aan de prestaties tijdens de wedstrijden. 

Een maand geleden zat Blauw-Zwart nog in zak en as na de ronduit ondermaatse vertoning op het veld van Union SG (2-1). En ook in de Brugse derby tegen Cercle (0-0) liet Club allerminst een overtuigende indruk achter. Vervolgens kon echter één en ander op scherp gezet worden tijdens de interland-break en dat blijkt deugd te hebben gedaan.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Club Brugge lijkt terug

De 0-1-zege op OHL was niet helemaal geruststellend, maar enkele dagen later volgde in de Conference League een referentiematch. Zo werd op het veld van Besiktas op dominante wijze gedemonstreerd (0-5). En zondagavond werd bevestigd met een zakelijke, maar verdiende 2-0-overwinning tegen Standard.

Club wist zo voor de vijfde keer op rij de nul te houden, de defensieve stabiliteit lijkt dus helemaal terug. En in het aanvalsspel begint steeds meer lijn te komen. Bovendien wisten de tegenvallende zomeraanwinsten, met name Igor Thiago, hun niveau op te krikken.

Trainen op leven en dood

Bij Het Laatste Nieuws weet men dat er nog een andere reden is voor de Brugse ommekeer. Zo zou er opnieuw getraind worden met het mes op de tanden. Coach Ronny Deila is een voorstander van intense trainingssessies, maar die intensiteit was al even aan wegebben.

Daar zou inmiddels dus verandering in zijn gekomen. Zo zou er opnieuw aan hoge intensiteit getraind worden. "De wedstrijdjes zijn vaak op leven en dood", omschrijft men bij HLN. Deila zal deze mentaliteitswijziging alvast graag zien gebeuren.

Club gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

3
3
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

314
314
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

45
45
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

39
39
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

97
97
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

107
107
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

73
73
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

89
89
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

360
360
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

84
84
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

260
260
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

380
380
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

322
322
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

207
207
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

320
320
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

148
148
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

101
101
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

99
99
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

105
105
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

69
69
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

293
293
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

277
277
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

112
112
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

536
536

Meer sportnieuws