'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

door
'Grote verandering bij Club Brugge: Deila kijkt ogen uit'

Club Brugge heeft tot dusver een moeizaam seizoen achter de rug in de Jupiler Pro League. Maar inmiddels lijkt de wederopstanding bij Blauw-Zwart dan toch ingezet. En dat is niet enkel te merken aan de prestaties tijdens de wedstrijden. 

Een maand geleden zat Blauw-Zwart nog in zak en as na de ronduit ondermaatse vertoning op het veld van Union SG (2-1). En ook in de Brugse derby tegen Cercle (0-0) liet Club allerminst een overtuigende indruk achter. Vervolgens kon echter één en ander op scherp gezet worden tijdens de interland-break en dat blijkt deugd te hebben gedaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

Club Brugge lijkt terug

De 0-1-zege op OHL was niet helemaal geruststellend, maar enkele dagen later volgde in de Conference League een referentiematch. Zo werd op het veld van Besiktas op dominante wijze gedemonstreerd (0-5). En zondagavond werd bevestigd met een zakelijke, maar verdiende 2-0-overwinning tegen Standard.

Club wist zo voor de vijfde keer op rij de nul te houden, de defensieve stabiliteit lijkt dus helemaal terug. En in het aanvalsspel begint steeds meer lijn te komen. Bovendien wisten de tegenvallende zomeraanwinsten, met name Igor Thiago, hun niveau op te krikken.

Trainen op leven en dood

Bij Het Laatste Nieuws weet men dat er nog een andere reden is voor de Brugse ommekeer. Zo zou er opnieuw getraind worden met het mes op de tanden. Coach Ronny Deila is een voorstander van intense trainingssessies, maar die intensiteit was al even aan wegebben.

Daar zou inmiddels dus verandering in zijn gekomen. Zo zou er opnieuw aan hoge intensiteit getraind worden. "De wedstrijdjes zijn vaak op leven en dood", omschrijft men bij HLN. Deila zal deze mentaliteitswijziging alvast graag zien gebeuren.

Club gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

28
28
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

121
121
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

60
60
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

40
40
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

168
168
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

332
332
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

130
130
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

152
152
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

141
141
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

470
470
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

163
163
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

95
95
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

652
652
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

191
191
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

49
49
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

897
897
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

162
162
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

293
293
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

536
536
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

846
846
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1002
1002
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

235
235
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws