Genk vreest rampscenario: trio tijdje in de lappenmand?

316 stemmen
Genk vreest rampscenario: trio tijdje in de lappenmand?

KRC Genk gaf zondag tegen AA Gent in extremis nog de overwinning uit handen. Tot overmaat van ramp kwamen de Limburgers niet ongedeerd uit de strijd. Zo moesten Tolu Arokodare en Bryan Heynen in het slot geblesseerd naar de kant.

Die eerste kwam met zijn hoofd onzacht in aanraking met dat van Hugo Cuypers, waarna hij het terrein met behulp van een draagberrie moest verlaten. Uit een eerste diagnose bleek meteen na afloop gelukkig dat de schade enigszins zou meevallen.

LEES OOK: 'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Tolu in de lappenmand

Niettemin wordt Arokodare twee dagen rust gegund, zo meldt Genk nu via de clubkanalen. Het bekerduel tegen KV Oostende van woensdag komt dan ook nog te vroeg voor de bonkige spits. Of hij zondag al meereist naar Eupen valt nog af te wachten.

Mogelijk is Arokodare niet de enige die ontbreekt aan de kust, want achter zowel Heynen als Hendrik Van Crombrugge staat volgens Het Belang van Limburg eveneens nog een vraagteken. De aanvoerder ondervindt last van een zoveelste tik op de enkel.

Zorgen voor Vrancken

Wellicht slaat ook Heynen de trip naar Oostende dus over, al kan Genk een uitschakeling in de Croky Cup uiteraard missen als kiespijn. Afwachten dus in welke mate Vrancken van plan is om te roteren tegen het nummer 13 in de Challenger Pro League.

Nadat hij in de vorige ronde tegen Visé al tussen de palen mocht postvatten was het vermoedelijk wel de bedoeling om Van Crombrugge nog eens minuten te geven. Hij kwam donderdag evenwel verkeerd neer tegen Fiorentina en is daarom nog onzeker.

Vrancken kan Heynen best eens rust gunnen tegen KV Oostende

Meest recent

Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

58
58
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

41
41
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

36
36
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

441
441
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

51
51
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

88
88
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

130
130
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

714
714
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

54
54
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

479
479
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

340
340
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

702
702
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

682
682
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

120
120
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

405
405
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

699
699
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

345
345
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

190
190
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

204
204
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

356
356
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

894
894
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

137
137
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

512
512
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

72
72

Meer sportnieuws