Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt zomerflop in B-kern

866
Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt zomerflop in B-kern

Nu de ziekenboeg stilaan leegstroomt worden de plaatsjes steeds duurder bij Anderlecht. Vooral op het middenveld is het drummen voor een plekje, in die mate zelfs dat een paar spelers volledig uit de boot dreigen te vallen.

Door de terugkeer van Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru baden de Brusselaars plots in weelde op het middenveld, al is dat volgens Brian Riemer geen thema. Integendeel zelfs. "Ik ben blij dat ik zoveel opties voorhanden heb", wordt de coach geciteerd door Le Soir.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Viertal richting exit?

Toch brengt de toegenomen concurrentie, die er allicht voor zorgt dat Mario Stroeykens en Théo Leoni naar de bank verhuizen, tevens een nadeel met zich mee. "Ik geef toe dat onze selectie nu iets te breed is. In januari zullen we oplossingen moeten vinden", aldus Riemer.

We denken dan in de eerste plaats aan Amadou Diawara en Kristian Arnstad, die hij zelfs bij afwezigheid van Thorgan Hazard en Francis Amuzu steevast links laat leggen. Maar ook zomeraanwinsten Alexis Flips en Justin Lonwijk dreigen alsmaar minder aan bod te komen.

Riemer dumpt Lonwijk

Vooral die laatste is compleet uit beeld verdwenen: sinds eind september behoorde de 23-jarige Nederlander zelfs geen enkele keer meer tot de wedstrijdkern. Deels omwille van fysieke perikelen, al blijkt Lonwijk ook simpelweg niet meer in de plannen van Riemer te passen.

Meer nog: volgens Le Soir traint hij momenteel mee met de RSCA Futures. Wie weet zien we hem binnenkort dus wel in de Challenger Pro League aan het werk. Al lijkt de kans ook reëel dat Jesper Fredberg zijn gehuurde chouchou straks vroegtijdig alweer laat beschikken.

Denkt u dat Lonwijk zal spelen bij de RSCA Futures?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

1
1
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

13
13
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

88
88
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

53
53
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

39
39
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

53
53
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

153
153
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

97
97
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

198
198
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

162
162
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

142
142
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

142
142
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

108
108
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

199
199
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

256
256
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

97
97
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

17
17
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

22
22
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

87
87
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

234
234
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

131
131
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

115
115

Meer sportnieuws