Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt zomerflop in B-kern

door
Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt zomerflop in B-kern

Nu de ziekenboeg stilaan leegstroomt worden de plaatsjes steeds duurder bij Anderlecht. Vooral op het middenveld is het drummen voor een plekje, in die mate zelfs dat een paar spelers volledig uit de boot dreigen te vallen.

Door de terugkeer van Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru baden de Brusselaars plots in weelde op het middenveld, al is dat volgens Brian Riemer geen thema. Integendeel zelfs. "Ik ben blij dat ik zoveel opties voorhanden heb", wordt de coach geciteerd door Le Soir.

LEES OOK: Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

Viertal richting exit?

Toch brengt de toegenomen concurrentie, die er allicht voor zorgt dat Mario Stroeykens en Théo Leoni naar de bank verhuizen, tevens een nadeel met zich mee. "Ik geef toe dat onze selectie nu iets te breed is. In januari zullen we oplossingen moeten vinden", aldus Riemer.

We denken dan in de eerste plaats aan Amadou Diawara en Kristian Arnstad, die hij zelfs bij afwezigheid van Thorgan Hazard en Francis Amuzu steevast links laat leggen. Maar ook zomeraanwinsten Alexis Flips en Justin Lonwijk dreigen alsmaar minder aan bod te komen.

Riemer dumpt Lonwijk

Vooral die laatste is compleet uit beeld verdwenen: sinds eind september behoorde de 23-jarige Nederlander zelfs geen enkele keer meer tot de wedstrijdkern. Deels omwille van fysieke perikelen, al blijkt Lonwijk ook simpelweg niet meer in de plannen van Riemer te passen.

Meer nog: volgens Le Soir traint hij momenteel mee met de RSCA Futures. Wie weet zien we hem binnenkort dus wel in de Challenger Pro League aan het werk. Al lijkt de kans ook reëel dat Jesper Fredberg zijn gehuurde chouchou straks vroegtijdig alweer laat beschikken.

Denkt u dat Lonwijk zal spelen bij de RSCA Futures?

Meest recent

'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

12
12
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

26
26
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

115
115
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

128
128
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

23
23
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

67
67
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

128
128
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

77
77
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

139
139
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

148
148
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

345
345
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

325
325
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

145
145
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

120
120
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

214
214
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

74
74
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

380
380
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

122
122
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

404
404
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

177
177
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

277
277
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

719
719
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

220
220

Meer sportnieuws