Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt zomerflop in B-kern

door
Riemer onverbiddelijk: Anderlecht dumpt zomerflop in B-kern

Nu de ziekenboeg stilaan leegstroomt worden de plaatsjes steeds duurder bij Anderlecht. Vooral op het middenveld is het drummen voor een plekje, in die mate zelfs dat een paar spelers volledig uit de boot dreigen te vallen.

Door de terugkeer van Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru baden de Brusselaars plots in weelde op het middenveld, al is dat volgens Brian Riemer geen thema. Integendeel zelfs. "Ik ben blij dat ik zoveel opties voorhanden heb", wordt de coach geciteerd door Le Soir.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Viertal richting exit?

Toch brengt de toegenomen concurrentie, die er allicht voor zorgt dat Mario Stroeykens en Théo Leoni naar de bank verhuizen, tevens een nadeel met zich mee. "Ik geef toe dat onze selectie nu iets te breed is. In januari zullen we oplossingen moeten vinden", aldus Riemer.

We denken dan in de eerste plaats aan Amadou Diawara en Kristian Arnstad, die hij zelfs bij afwezigheid van Thorgan Hazard en Francis Amuzu steevast links laat leggen. Maar ook zomeraanwinsten Alexis Flips en Justin Lonwijk dreigen alsmaar minder aan bod te komen.

Riemer dumpt Lonwijk

Vooral die laatste is compleet uit beeld verdwenen: sinds eind september behoorde de 23-jarige Nederlander zelfs geen enkele keer meer tot de wedstrijdkern. Deels omwille van fysieke perikelen, al blijkt Lonwijk ook simpelweg niet meer in de plannen van Riemer te passen.

Meer nog: volgens Le Soir traint hij momenteel mee met de RSCA Futures. Wie weet zien we hem binnenkort dus wel in de Challenger Pro League aan het werk. Al lijkt de kans ook reëel dat Jesper Fredberg zijn gehuurde chouchou straks vroegtijdig alweer laat beschikken.

Denkt u dat Lonwijk zal spelen bij de RSCA Futures?

Meest recent

De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

3
3
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

106
106
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

93
93
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

81
81
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

268
268
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

231
231
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

219
219
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

392
392
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

476
476
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

243
243
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

209
209
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

271
271
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

142
142
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

293
293
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

208
208
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

287
287
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

313
313
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

306
306
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

399
399
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

361
361
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

64
64
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

301
301

Meer sportnieuws