'Riemer velt hard verdict voor publiekslieveling Anderlecht'

695 stemmen
'Riemer velt hard verdict voor publiekslieveling Anderlecht'

Anderlecht boekte vrijdag niet alleen een overtuigende zege tegen Westerlo, in 't Kuipje vierde ook Yari Verschaeren eindelijk zijn terugkeer. Niets dan blije gezichten dus bij Paars-Wit, waar Brian Riemer de komende weken wel een aantal lastige knopen zal moeten doorhakken.

Vermits ook Majeed Ashimeru weer klaar is voor de strijd worden de plaatsen op het middenveld tenslotte bijzonder duur. Een luxeprobleem voor Riemer, te meer omdat het duo Mats Rits en Thomas Delaney een zekerheid vormt. De overige kandidaten strijden dus slechts om één overgebleven plekje.

LEES OOK: Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Verschaeren in, Stroeykens out

Hoewel hij lang in de lappenmand lag heeft Verschaeren volgens Het Laatste Nieuws daarbij alvast een serieus streepje voor. Het nummer 10 lijkt volgens de krant snel terug een onbetwiste titularis te zullen worden, wat dan helaas onvermijdelijk ten koste gaat van zowel Théo Leoni als Mario Stroeykens. 

Die laatste kreeg de laatste tijd doorgaans de voorkeur, waarbij hij alsmaar meer stappen bleek te zetten. Ook in Westerlo was Stroeykens goed voor twee assists. Leoni bleef er dan weer aan de bank gekluisterd, al valt dat volgens Riemer vooral te wijten aan een enkelblessure die vrij moeizaam herstelt.

Leoni voornaamste slachtoffer

Net zoals Stroeykens speelde Leoni zich daarvoor evenwel in de harten van het publiek. Opgeteld waren de twee Neerpede-producten bovendien reeds goed voor vier treffers en negen assists. Toch dreigen zij ook volgens Le Soir nu het slachtoffer te worden van Verschaeren en Ashimeru hun comeback.

Die laatste hoeft weliswaar allicht evenmin snel op een basisplaats te rekenen. In het geval van Stroeykens is zijn polyvalentie wel een voordeel, zeker zolang Thorgan Hazard en Francis Amuzu in de lappenmand liggen. Ondanks zijn vergaarde krediet lijken zo vooral Leoni zijn kansen serieus te slinken.

Wie staat volgens u hoger in de pikorde?

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

120
120
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

33
33
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

57
57
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

93
93
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

361
361
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

281
281
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

522
522
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

182
182
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

31
31
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

278
278
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

99
99
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

72
72
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

56
56
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

422
422
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

215
215
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

267
267
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

127
127
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

462
462
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

298
298
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

269
269
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

238
238
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

250
250
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

102
102

Meer sportnieuws