'Deila heeft slecht nieuws voor matchwinnaar Club Brugge'

door
'Deila heeft slecht nieuws voor matchwinnaar Club Brugge'

Dankzij een vlotte 2-0 zege tegen Standard staat Club Brugge opnieuw in de top zes. Met de vroege openinsgoal haalde Igor Thiago opnieuw zijn gram, al was het uiteindelijk toch vooral Philip Zinckernagel die zich tot matchwinnaar wist te kronen.

Niet alleen gaf hij de assist voor de 1-0, in de tweede helft legde de Deen zelf de eindstand vast. Na een paar moeilijke weken een geslaagde ontmoeting met zijn ex-ploeg dus voor Zinckernagel, die op de rechterkant opvallend genoeg de voorkeur kreeg op Andreas Skov Olsen.

LEES OOK: De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Nusa & Skov Olsen

Aan de overkant deed Ferran Jutglà dan weer terug dienst als winger, waardoor ook Antonio Nusa vrede moest nemen met een invalbeurt. "De meest getalenteerde spelers, of in elk geval die met de hoogste marktwaarde, zitten op de bank", merkt Peter Vandenbempt op bij Sporza.

Ook bij Het Laatste Nieuws worden de keuzes van Ronny Deila aan de kaak gesteld. Nochtans is Nusa nog maar pas hersteld van een aanslepende rugblessure, en probeert Blauw-Zwart ook met Skov Olsen bewust voorzichtig om te springen om fysieke perikelen te vermijden.

Zinckernagel out?

Niettemin is het volgens de krant slechts een kwestie van tijd alvorens het duo hun plekje weer zal opeisen, waardoor behalve Jutglà allicht ook Zinckernagel eindelijk uit het elftal verdwijnt. Deels door omstandigheden was hij ondanks zijn matig vormpeil tot dusver steevast titularis.

Nu iedereen stilaan fit is dreigt er evenwel een einde te komen aan die zogenaamde 'voorkeursbehandeling'. In de pikorde blijft Zinckernagel wel boven pakweg Michal Skoras staan, die na zijn twee assists tegen Besiktas mogelijk pas tegen Zulte Waregem weer zijn kans krijgt.

Wie is volgens u de beste winger van Club?

Meest recent

Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

134
134
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

17
17
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

56
56
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

186
186
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

79
79
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

39
39
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

149
149
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

164
164
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

310
310
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

297
297
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

216
216
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

141
141
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

62
62
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

65
65
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

574
574
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

210
210
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

299
299
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

234
234
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

334
334
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

45
45
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

281
281
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

308
308
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

174
174
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

42
42
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

248
248

Meer sportnieuws