'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

door
'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

Club Brugge kan met vertrouwen toeleven naar de kraker van zondagavond tegen Standard. Afgelopen donderdag zorgde Blauw-Zwart eindelijk voor zijn langverwachte referentiematch en werd met 0-5-gewonnen van Besiktas JK. Ondertussen neemt ook de interne concurrentie ook weer toe.

Hoewel de sterke prestatie in Istanbul bijzonder veel deugd deed, blijft het opletten voor buitensporige euforie. Zo kwam Besiktas wel erg zwak voor de dag. Bovendien moet er vooral in eigen land bevestigd worden, een Europees voorjaar had Blauw-Zwart al een tijdje op zak.

Maar de wedstrijd van donderdag bevatte wel heel wat elementen om op voort te bouwen. Zo maakte de defensie opnieuw een stabiele indruk, voor de derde keer op rij werd de nul gehouden. Daarnaast toonden jongens als Igor Thiago en Michal Skoras eindelijk nog eens hun meerwaarde.

LEES OOK: Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanvallende weelde

Indien de twee zomeraanwinsten dat veelbelovende optreden in de komende weken kunnen bevestigen, zullen er ongetwijfeld nog meer kansen volgen. En dan worden de plekjes in het aanvallende compartiment wel erg duur. Zeker nu Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen stilaan weer topfit lijken na hun blessures.

Met naast het genoemde viertal ook nog Ferran Jutgla en Philip Zinckernagel, is de concurrentie voor de drie aanvallende plekken moordend. Bijgevolg zullen er dus slachtoffers moeten vallen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zinckernagel wel eens zijn plaats zou kunnen verliezen.

Favorietje Deila

De Deen werd afgelopen zomer op vraag van Deila naar Jan Breydel gehaald. Hij begon er ook erg veelbelovend, maar kon zijn gewenste niveau niet vasthouden. Desondanks werd Zinckernagel in de voorbije weken telkens als sterkhouder uitgespeeld. Nu de concurrentie op zijn positie aanzienlijk is toegenomen, zou hij zijn plek wel eens snel kunnen verliezen indien hij zijn beste niveau niet kan benaderen.

Indien iedereen fit, staat Zinckernagel dan in uw ideale basiself bij Club?

Meest recent

'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

16
16
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

75
75
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

57
57
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

115
115
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

214
214
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

40
40
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

49
49
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

44
44
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

319
319
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

230
230
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

254
254
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

321
321
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

451
451
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

191
191
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

203
203
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

570
570
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

210
210
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

220
220
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

71
71
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

196
196
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

255
255
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

688
688
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

263
263
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63

Meer sportnieuws