'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

880
'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

Club Brugge kan met vertrouwen toeleven naar de kraker van zondagavond tegen Standard. Afgelopen donderdag zorgde Blauw-Zwart eindelijk voor zijn langverwachte referentiematch en werd met 0-5-gewonnen van Besiktas JK. Ondertussen neemt ook de interne concurrentie ook weer toe.

Hoewel de sterke prestatie in Istanbul bijzonder veel deugd deed, blijft het opletten voor buitensporige euforie. Zo kwam Besiktas wel erg zwak voor de dag. Bovendien moet er vooral in eigen land bevestigd worden, een Europees voorjaar had Blauw-Zwart al een tijdje op zak.

Maar de wedstrijd van donderdag bevatte wel heel wat elementen om op voort te bouwen. Zo maakte de defensie opnieuw een stabiele indruk, voor de derde keer op rij werd de nul gehouden. Daarnaast toonden jongens als Igor Thiago en Michal Skoras eindelijk nog eens hun meerwaarde.

LEES OOK: 'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Aanvallende weelde

Indien de twee zomeraanwinsten dat veelbelovende optreden in de komende weken kunnen bevestigen, zullen er ongetwijfeld nog meer kansen volgen. En dan worden de plekjes in het aanvallende compartiment wel erg duur. Zeker nu Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen stilaan weer topfit lijken na hun blessures.

Met naast het genoemde viertal ook nog Ferran Jutgla en Philip Zinckernagel, is de concurrentie voor de drie aanvallende plekken moordend. Bijgevolg zullen er dus slachtoffers moeten vallen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zinckernagel wel eens zijn plaats zou kunnen verliezen.

Favorietje Deila

De Deen werd afgelopen zomer op vraag van Deila naar Jan Breydel gehaald. Hij begon er ook erg veelbelovend, maar kon zijn gewenste niveau niet vasthouden. Desondanks werd Zinckernagel in de voorbije weken telkens als sterkhouder uitgespeeld. Nu de concurrentie op zijn positie aanzienlijk is toegenomen, zou hij zijn plek wel eens snel kunnen verliezen indien hij zijn beste niveau niet kan benaderen.

Indien iedereen fit, staat Zinckernagel dan in uw ideale basiself bij Club?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

9
9
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

30
30
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

69
69
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

278
278
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

168
168
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

80
80
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

112
112
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

143
143
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

386
386
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

412
412
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

568
568
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

778
778
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

192
192
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

154
154
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws