'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

880 stemmen
'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

Club Brugge kan met vertrouwen toeleven naar de kraker van zondagavond tegen Standard. Afgelopen donderdag zorgde Blauw-Zwart eindelijk voor zijn langverwachte referentiematch en werd met 0-5-gewonnen van Besiktas JK. Ondertussen neemt ook de interne concurrentie ook weer toe.

Hoewel de sterke prestatie in Istanbul bijzonder veel deugd deed, blijft het opletten voor buitensporige euforie. Zo kwam Besiktas wel erg zwak voor de dag. Bovendien moet er vooral in eigen land bevestigd worden, een Europees voorjaar had Blauw-Zwart al een tijdje op zak.

Maar de wedstrijd van donderdag bevatte wel heel wat elementen om op voort te bouwen. Zo maakte de defensie opnieuw een stabiele indruk, voor de derde keer op rij werd de nul gehouden. Daarnaast toonden jongens als Igor Thiago en Michal Skoras eindelijk nog eens hun meerwaarde.

LEES OOK: 'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Aanvallende weelde

Indien de twee zomeraanwinsten dat veelbelovende optreden in de komende weken kunnen bevestigen, zullen er ongetwijfeld nog meer kansen volgen. En dan worden de plekjes in het aanvallende compartiment wel erg duur. Zeker nu Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen stilaan weer topfit lijken na hun blessures.

Met naast het genoemde viertal ook nog Ferran Jutgla en Philip Zinckernagel, is de concurrentie voor de drie aanvallende plekken moordend. Bijgevolg zullen er dus slachtoffers moeten vallen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zinckernagel wel eens zijn plaats zou kunnen verliezen.

Favorietje Deila

De Deen werd afgelopen zomer op vraag van Deila naar Jan Breydel gehaald. Hij begon er ook erg veelbelovend, maar kon zijn gewenste niveau niet vasthouden. Desondanks werd Zinckernagel in de voorbije weken telkens als sterkhouder uitgespeeld. Nu de concurrentie op zijn positie aanzienlijk is toegenomen, zou hij zijn plek wel eens snel kunnen verliezen indien hij zijn beste niveau niet kan benaderen.

Indien iedereen fit, staat Zinckernagel dan in uw ideale basiself bij Club?

Meest recent

"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

10
10
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

125
125
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

105
105
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

95
95
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

53
53
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

85
85
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

302
302
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

529
529
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

80
80
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

234
234
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

412
412
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

250
250
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

154
154
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

385
385
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

162
162
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

436
436
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

104
104
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

346
346
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

381
381
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

532
532
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

173
173
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

275
275
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

992
992

Meer sportnieuws