'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

door
'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

Club Brugge kan met vertrouwen toeleven naar de kraker van zondagavond tegen Standard. Afgelopen donderdag zorgde Blauw-Zwart eindelijk voor zijn langverwachte referentiematch en werd met 0-5-gewonnen van Besiktas JK. Ondertussen neemt ook de interne concurrentie ook weer toe.

Hoewel de sterke prestatie in Istanbul bijzonder veel deugd deed, blijft het opletten voor buitensporige euforie. Zo kwam Besiktas wel erg zwak voor de dag. Bovendien moet er vooral in eigen land bevestigd worden, een Europees voorjaar had Blauw-Zwart al een tijdje op zak.

Maar de wedstrijd van donderdag bevatte wel heel wat elementen om op voort te bouwen. Zo maakte de defensie opnieuw een stabiele indruk, voor de derde keer op rij werd de nul gehouden. Daarnaast toonden jongens als Igor Thiago en Michal Skoras eindelijk nog eens hun meerwaarde.

LEES OOK: Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

Aanvallende weelde

Indien de twee zomeraanwinsten dat veelbelovende optreden in de komende weken kunnen bevestigen, zullen er ongetwijfeld nog meer kansen volgen. En dan worden de plekjes in het aanvallende compartiment wel erg duur. Zeker nu Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen stilaan weer topfit lijken na hun blessures.

Met naast het genoemde viertal ook nog Ferran Jutgla en Philip Zinckernagel, is de concurrentie voor de drie aanvallende plekken moordend. Bijgevolg zullen er dus slachtoffers moeten vallen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zinckernagel wel eens zijn plaats zou kunnen verliezen.

Favorietje Deila

De Deen werd afgelopen zomer op vraag van Deila naar Jan Breydel gehaald. Hij begon er ook erg veelbelovend, maar kon zijn gewenste niveau niet vasthouden. Desondanks werd Zinckernagel in de voorbije weken telkens als sterkhouder uitgespeeld. Nu de concurrentie op zijn positie aanzienlijk is toegenomen, zou hij zijn plek wel eens snel kunnen verliezen indien hij zijn beste niveau niet kan benaderen.

Indien iedereen fit, staat Zinckernagel dan in uw ideale basiself bij Club?

Meest recent

Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

12
12
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

67
67
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

203
203
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

361
361
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

163
163
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

184
184
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

244
244
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

79
79
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

95
95
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

62
62
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

326
326
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

190
190
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

434
434
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

462
462
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

221
221
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

376
376
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

134
134
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

233
233
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

142
142
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

184
184
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

194
194
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

738
738
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

743
743

Meer sportnieuws