'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

880
'Vaste basiskracht plots in problemen bij Club Brugge'

Club Brugge kan met vertrouwen toeleven naar de kraker van zondagavond tegen Standard. Afgelopen donderdag zorgde Blauw-Zwart eindelijk voor zijn langverwachte referentiematch en werd met 0-5-gewonnen van Besiktas JK. Ondertussen neemt ook de interne concurrentie ook weer toe.

Hoewel de sterke prestatie in Istanbul bijzonder veel deugd deed, blijft het opletten voor buitensporige euforie. Zo kwam Besiktas wel erg zwak voor de dag. Bovendien moet er vooral in eigen land bevestigd worden, een Europees voorjaar had Blauw-Zwart al een tijdje op zak.

Maar de wedstrijd van donderdag bevatte wel heel wat elementen om op voort te bouwen. Zo maakte de defensie opnieuw een stabiele indruk, voor de derde keer op rij werd de nul gehouden. Daarnaast toonden jongens als Igor Thiago en Michal Skoras eindelijk nog eens hun meerwaarde.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Aanvallende weelde

Indien de twee zomeraanwinsten dat veelbelovende optreden in de komende weken kunnen bevestigen, zullen er ongetwijfeld nog meer kansen volgen. En dan worden de plekjes in het aanvallende compartiment wel erg duur. Zeker nu Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen stilaan weer topfit lijken na hun blessures.

Met naast het genoemde viertal ook nog Ferran Jutgla en Philip Zinckernagel, is de concurrentie voor de drie aanvallende plekken moordend. Bijgevolg zullen er dus slachtoffers moeten vallen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zinckernagel wel eens zijn plaats zou kunnen verliezen.

Favorietje Deila

De Deen werd afgelopen zomer op vraag van Deila naar Jan Breydel gehaald. Hij begon er ook erg veelbelovend, maar kon zijn gewenste niveau niet vasthouden. Desondanks werd Zinckernagel in de voorbije weken telkens als sterkhouder uitgespeeld. Nu de concurrentie op zijn positie aanzienlijk is toegenomen, zou hij zijn plek wel eens snel kunnen verliezen indien hij zijn beste niveau niet kan benaderen.

Indien iedereen fit, staat Zinckernagel dan in uw ideale basiself bij Club?

Meest recent

Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

5
5
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

2
2
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

7
7
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

73
73
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

22
22
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

50
50
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

54
54
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

230
230
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

371
371
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

111
111
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

267
267
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

135
135
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

108
108
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

480
480
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

569
569
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

781
781
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

77
77
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

654
654
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1137
1137
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167

Meer sportnieuws