'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

door
'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

AA Gent sleepte zondag in Genk op de valreep nog een puntje uit de brand. Hein Vanhaezebrouck vond achteraf dat er niets meer inzat voor zijn troepen, die zichzelf tweemaal in de voet schoten. Zo ging Davy Roef in de fout bij de gelijkmaker van Yira Sor.

Voor veel fans was hij dan ook de gebeten hond, al nam Vanhaezebrouck zijn doelman achteraf wel in bescherming. "Ik heb liever een keeper die probeert te helpen dan eentje die op zijn lijn blijft staan. Als daar eens een foute inschatting bij zit, dan neem je dat erbij", klonk het onder meer.

LEES OOK: De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

Foutjes van Roef

Toch is het niet de eerste keer dat Roef, die de hand ook zelf in eigen boezem stak, een steek laten vallen. Ondanks zijn status als penaltyheld heeft hij bijvoorbeeld in Europees verband reeds een aantal tegendoelpunten op zijn geweten. Niet toevallig won Paul Nardi het pleit tussen de palen.

Helaas staat de onfortuinlijke Fransman een lange revalidatie te wachten, en dus is Roef momenteel de onbetwiste nummer één. Een situatie waar evenwel snel verandering in kan komen, want nog voor de wintermercato officieel haar deuren opent mag Gent al een extra sluitstuk vastleggen.

Nieuwe nummer 1

Voorlopig lijken de Buffalo's niet echt gehaast, maar volgens Het Nieuwsblad is een vervanger voor Nardi meer dan ooit een prioriteit. Daarbij zouden de Gentse pijlen gericht zijn op "een andere en liefst betere eerste doelman", aldus de krant. Of hoe Roef zijn blunder toch cash dreigt te betalen.

De vraag is natuurlijk wel hoe hoog Michel Louwagie en co dan precies mikken. Zo merkt Het Nieuwsblad op hoe het beperkte budget in de KAA Gent Arena de zoektocht naar een keeper van dat kaliber bemoeilijkt. Wie weet kan Roef zijn bazen dus wel alsnog op andere gedachten brengen.

Gelooft u in Roef als vaste nummer één onder de lat?

Meest recent

Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

72
72
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

18
18
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

70
70
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

112
112
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

39
39
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

16
16
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

39
39
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

139
139
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

71
71
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

51
51
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

79
79
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

322
322
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

34
34
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

153
153
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

41
41
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

42
42
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

129
129
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

259
259
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

320
320
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

210
210
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

126
126
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

56
56
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

242
242
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74

Meer sportnieuws