'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

door
'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

AA Gent sleepte zondag in Genk op de valreep nog een puntje uit de brand. Hein Vanhaezebrouck vond achteraf dat er niets meer inzat voor zijn troepen, die zichzelf tweemaal in de voet schoten. Zo ging Davy Roef in de fout bij de gelijkmaker van Yira Sor.

Voor veel fans was hij dan ook de gebeten hond, al nam Vanhaezebrouck zijn doelman achteraf wel in bescherming. "Ik heb liever een keeper die probeert te helpen dan eentje die op zijn lijn blijft staan. Als daar eens een foute inschatting bij zit, dan neem je dat erbij", klonk het onder meer.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

Foutjes van Roef

Toch is het niet de eerste keer dat Roef, die de hand ook zelf in eigen boezem stak, een steek laten vallen. Ondanks zijn status als penaltyheld heeft hij bijvoorbeeld in Europees verband reeds een aantal tegendoelpunten op zijn geweten. Niet toevallig won Paul Nardi het pleit tussen de palen.

Helaas staat de onfortuinlijke Fransman een lange revalidatie te wachten, en dus is Roef momenteel de onbetwiste nummer één. Een situatie waar evenwel snel verandering in kan komen, want nog voor de wintermercato officieel haar deuren opent mag Gent al een extra sluitstuk vastleggen.

Nieuwe nummer 1

Voorlopig lijken de Buffalo's niet echt gehaast, maar volgens Het Nieuwsblad is een vervanger voor Nardi meer dan ooit een prioriteit. Daarbij zouden de Gentse pijlen gericht zijn op "een andere en liefst betere eerste doelman", aldus de krant. Of hoe Roef zijn blunder toch cash dreigt te betalen.

De vraag is natuurlijk wel hoe hoog Michel Louwagie en co dan precies mikken. Zo merkt Het Nieuwsblad op hoe het beperkte budget in de KAA Gent Arena de zoektocht naar een keeper van dat kaliber bemoeilijkt. Wie weet kan Roef zijn bazen dus wel alsnog op andere gedachten brengen.

Gelooft u in Roef als vaste nummer één onder de lat?

Meest recent

'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

31
31
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

7
7
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

38
38
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

14
14
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

28
28
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

36
36
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

53
53
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

297
297
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

185
185
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

145
145
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

116
116
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

280
280
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

40
40
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

83
83
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

225
225
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

33
33
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

82
82
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

134
134
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

200
200
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

67
67
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

100
100
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

116
116
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

387
387
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277

Meer sportnieuws