'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

1166 stemmen
'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

AA Gent sleepte zondag in Genk op de valreep nog een puntje uit de brand. Hein Vanhaezebrouck vond achteraf dat er niets meer inzat voor zijn troepen, die zichzelf tweemaal in de voet schoten. Zo ging Davy Roef in de fout bij de gelijkmaker van Yira Sor.

Voor veel fans was hij dan ook de gebeten hond, al nam Vanhaezebrouck zijn doelman achteraf wel in bescherming. "Ik heb liever een keeper die probeert te helpen dan eentje die op zijn lijn blijft staan. Als daar eens een foute inschatting bij zit, dan neem je dat erbij", klonk het onder meer.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Foutjes van Roef

Toch is het niet de eerste keer dat Roef, die de hand ook zelf in eigen boezem stak, een steek laten vallen. Ondanks zijn status als penaltyheld heeft hij bijvoorbeeld in Europees verband reeds een aantal tegendoelpunten op zijn geweten. Niet toevallig won Paul Nardi het pleit tussen de palen.

Helaas staat de onfortuinlijke Fransman een lange revalidatie te wachten, en dus is Roef momenteel de onbetwiste nummer één. Een situatie waar evenwel snel verandering in kan komen, want nog voor de wintermercato officieel haar deuren opent mag Gent al een extra sluitstuk vastleggen.

Nieuwe nummer 1

Voorlopig lijken de Buffalo's niet echt gehaast, maar volgens Het Nieuwsblad is een vervanger voor Nardi meer dan ooit een prioriteit. Daarbij zouden de Gentse pijlen gericht zijn op "een andere en liefst betere eerste doelman", aldus de krant. Of hoe Roef zijn blunder toch cash dreigt te betalen.

De vraag is natuurlijk wel hoe hoog Michel Louwagie en co dan precies mikken. Zo merkt Het Nieuwsblad op hoe het beperkte budget in de KAA Gent Arena de zoektocht naar een keeper van dat kaliber bemoeilijkt. Wie weet kan Roef zijn bazen dus wel alsnog op andere gedachten brengen.

Gelooft u in Roef als vaste nummer één onder de lat?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

102
102
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

82
82
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

75
75
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

38
38
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

38
38
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

37
37
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

118
118
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

114
114
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

447
447
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

161
161
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

324
324
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

960
960
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

949
949
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

457
457
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

836
836
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

572
572
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

597
597

Meer sportnieuws