'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

door
'Roef betaalt blunder cash: AA Gent zoekt nieuwe nummer één'

AA Gent sleepte zondag in Genk op de valreep nog een puntje uit de brand. Hein Vanhaezebrouck vond achteraf dat er niets meer inzat voor zijn troepen, die zichzelf tweemaal in de voet schoten. Zo ging Davy Roef in de fout bij de gelijkmaker van Yira Sor.

Voor veel fans was hij dan ook de gebeten hond, al nam Vanhaezebrouck zijn doelman achteraf wel in bescherming. "Ik heb liever een keeper die probeert te helpen dan eentje die op zijn lijn blijft staan. Als daar eens een foute inschatting bij zit, dan neem je dat erbij", klonk het onder meer.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Foutjes van Roef

Toch is het niet de eerste keer dat Roef, die de hand ook zelf in eigen boezem stak, een steek laten vallen. Ondanks zijn status als penaltyheld heeft hij bijvoorbeeld in Europees verband reeds een aantal tegendoelpunten op zijn geweten. Niet toevallig won Paul Nardi het pleit tussen de palen.

Helaas staat de onfortuinlijke Fransman een lange revalidatie te wachten, en dus is Roef momenteel de onbetwiste nummer één. Een situatie waar evenwel snel verandering in kan komen, want nog voor de wintermercato officieel haar deuren opent mag Gent al een extra sluitstuk vastleggen.

Nieuwe nummer 1

Voorlopig lijken de Buffalo's niet echt gehaast, maar volgens Het Nieuwsblad is een vervanger voor Nardi meer dan ooit een prioriteit. Daarbij zouden de Gentse pijlen gericht zijn op "een andere en liefst betere eerste doelman", aldus de krant. Of hoe Roef zijn blunder toch cash dreigt te betalen.

De vraag is natuurlijk wel hoe hoog Michel Louwagie en co dan precies mikken. Zo merkt Het Nieuwsblad op hoe het beperkte budget in de KAA Gent Arena de zoektocht naar een keeper van dat kaliber bemoeilijkt. Wie weet kan Roef zijn bazen dus wel alsnog op andere gedachten brengen.

Gelooft u in Roef als vaste nummer één onder de lat?

Meest recent

'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

8
8
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

57
57
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

188
188
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

112
112
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

80
80
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

465
465
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

652
652
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

279
279
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

29
29
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

495
495
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

95
95
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

405
405
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

502
502
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

604
604
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

336
336
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

589
589
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

448
448
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

227
227
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

530
530
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

637
637
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

554
554
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

135
135
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

240
240
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309

Meer sportnieuws