'AA Gent grijpt meteen in: vers bloed al in aantocht'

1081 stemmen
'AA Gent grijpt meteen in: vers bloed al in aantocht'

De zege tegen Zorya Luhanks was donderdag slechts bijzaak in de KAA Gent Arena, waar Paul Nardi een horrorblessure opliep. Hoewel het menselijk aspect uiteraard primeert moeten de Buffalo's daarom plots ook dringend op zoek naar een nieuwe doelman.

Nardi zelf ging intussen alvast al onder het mes, waarna de onfortuinlijke Fransman ongetwijfeld een lange revalidatie te wachten staat. In de tussentijd blijft Davy Roef, die door de hersenschudding van zijn concurrent de afgelopen weken al de voorkeur kreeg, de onbetwiste nummer één.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Concurrentie voor Roef

Met verder enkel nog de jonkies Louis Fortin en Célestin De Schrevel achter de hand zijn de opties voor Hein Vanhaezebrouck voor het overige tenslotte  beperkt. Te meer omdat er volgens Het Nieuwsblad intern getwijfeld wordt aan hun potentieel. Klaar voor het grote werk zijn ze zeker niet.

Net zomin als pakweg René Vanden Borre of Luka Lijeskic komt het duo volgens de krant dan ook niet in aanmerking om op korte termijn het keepersprobleem op te lossen. En dus ziet Michel Louwagie zich wellicht genoodzaakt om de markt te verkennen voor een nieuwe reservedoelman.

Opties van Vanhaezebrouck

Daarvoor hoeft hij alvast niet te wachten tot januari, want door de blessure van Nardi staat het bondsreglement een uitzondering toe. Nog voor de wintermercato officieel haar deuren opent mag AA Gent al een sluitstuk aantrekken. Het sein voor Louwagie om meteen in actie te schieten?

Vanhaezebrouck sprak tijdens zijn persbabbel weliswaar zijn vertrouwen uit in Fortin en De Schrevel, toch lijkt hij een tussentijdse transfer evenmin uit te sluiten. "We kennen alle opties", aldus de coach, die volgens de krant ongetwijfeld een lijst met beschikbare, ervaren pistes zal aanleggen.

AA Gent moet gebruik maken van dit reglement

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

11
11
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

37
37
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

54
54
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

63
63
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

36
36
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

283
283
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

89
89
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

117
117
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

129
129
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

139
139
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

459
459
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

140
140
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

128
128
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

358
358
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

279
279
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

84
84
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

640
640
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

233
233
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

171
171
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

508
508
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

238
238
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

383
383
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

446
446
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

866
866
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws