'Deila baalt: meubelstuk overweegt afscheid van Club Brugge'

door
'Deila baalt: meubelstuk overweegt afscheid van Club Brugge'

Club Brugge hoopt de komende weken het jaar met een eindspurt af te sluiten. Tijdens de wintermercato gaat Vincent Mannaert vervolgens ongetwijfeld op zoek naar versterking. Al staat er ook langs uitgaande zijde mogelijk wat op til.

Zo kunnen goudhaantjes als Antonio Nusa, Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen op de nodige belangstelling rekenen. Op de nog kortere termijn dreigt Ronny Deila daarnaast afscheid te nemen van een gewaardeerd lid uit zijn technische staf.

LEES OOK: Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

De Mil naar Westerlo?

Tenslotte is Rik De Mil naar verluidt een van de kanshebbers om de zopas ontslagen Jonas De Roeck op te volgen bij Westerlo, dat weliswaar nog andere ijzers in het vuur heeft. Toch lijkt De Mil, eerder al in beeld in 't Kuipje, een serieuze optie.

Zelf zou de voormalige T1 ad-interim alvast openstaan voor een avontuur in de Kempen. Het Nieuwsblad stelt dat men in Jan Breydel op de hoogte is van De Mil zijn ambities om ergens zijn kans te wagen als hoofdcoach op het hoogste niveau.

Goor geeft training

Het meubelstuk is al sinds 2015 aan de slag bij Blauw-Zwart, waar hij via de U19 en Club NXT opklom tot assistent bij het eerste elftal. Vorig seizoen nam De Mil na het ontslag van Scott Parker tijdelijk het roer over, wat smaakte naar meer.

Ondanks een aantal aanbiedingen besloot hij afgelopen zomer niettemin om gewoon bij Club te blijven. Wie weet kan Westerlo, waar in afwachting van een nieuwe trainer Bart Goor voorlopig de honneurs waarneemt, hem nu wél verleiden.

Westerlo zou passen bij De Mil

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

37
37
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

17
17
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

30
30
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

120
120
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

20
20
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

62
62
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

110
110
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

54
54
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

122
122
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

79
79
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

138
138
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

51
51
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

313
313
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

383
383
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

168
168
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

73
73
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

353
353
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

246
246
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

41
41
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

408
408
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

107
107
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

556
556
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

127
127
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

566
566

Meer sportnieuws