'Westerlo klopt aan bij Club Brugge voor nieuwe coach'

door
'Westerlo klopt aan bij Club Brugge voor nieuwe coach'

Westerlo heeft al bij al nog vrij veel geduld gehad, maar de duidelijke 1-3-nederlaag van afgelopen weekend bleek toch de verliespartij te veel voor Jonas De Roeck. De trainer betaalde het gelag voor de zwakke resultaten dit seizoen en werd op straat gezet door de voorlaatste in de klassering.

In het Kuipje moeten ze nu op zoek naar een nieuwe coach en daarvoor zullen snel de nodige kandidaten opduiken. Een eerste naam is alvast uitgelekt en het gaat meteen om een bekende.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

Westerlo denkt aan De Mil

Volgens Gazet van Antwerpen denkt Westerlo namelijk aan Rik De Mil om De Roeck op te volgen. De 42-jarige is momenteel nog assistent van Ronny Deila bij Club Brugge, maar zou wel openstaan voor een avontuur als hoofdtrainer.

Dat Westerlo bij De Mil uitkomt, hoeft geen verrassing te zijn. De club heeft hem al langer op de radar staan. De Mil was immers ook al kandidaat bij Westerlo toen ze in 2021 De Roeck aanstelden. Toen had hij net zijn debuut in het profvoetbal gemaakt met Club NXT in de Challenger Pro League.

Ook ervaren trainers in beeld

Een jaar later promoveerde De Mil naar de A-kern bij Club als assistent van Carl Hoefkens. In maart werd hij vervolgens hoofdcoach ad interim na het ontslag van Scott Parker. De Mil wist Club vanuit een moeilijke positie nog naar Play-Off I te loodsen en lanceerde jongeren als Jorne Spileers en Romeo Vermant.

Ook dat charmeert Westerlo, dat graag een trainer wil die aantrekkelijk voetbal kan brengen met jonge spelers. Anderzijds beseft de club ook dat ze in een moeilijke positie zitten en daarom zouden ze ook verschillende trainers overwegen die ervaring hebben met degradatievoetbal. Er liggen dus nog andere opties op tafel.

Zou De Mil een goede trainer zijn voor Westerlo?

Meest recent

Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

29
29
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

31
31
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

66
66
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

447
447
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

192
192
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

85
85
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

87
87
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

77
77
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

226
226
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

113
113
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

163
163
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

80
80
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

274
274
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

240
240
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

287
287
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

395
395
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

325
325
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

191
191
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

453
453
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

276
276

Meer sportnieuws