Kompany over negatieve records: "Plots komt uit het niets dit"

door
Kompany over negatieve records:

Vincent Kompany kreeg de afgelopen weken de nodige negatieve statistieken naar zijn hoofd geslingerd. Na de 5-0 tegen Sheffield United schreef hij ook weer positieve geschiedenis. Morgen wacht echter Wolverhampton.

Burnley scoorde tegen Sheffield zijn snelste goal ooit in de Premier League. Daarnaast was de 5-0 de grootste zege ooit van de club in de Engelse eerste klasse. De Clarets willen nu vooral op regelmatige basis punten gaan rapen. Kan dat morgen tegen Wolverhampton?

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Kompany schrijft geschiedenis 

"Zo snel kan het gaan (lacht). Eerst wordt er gepraat over negatieve records en plots komt uit het niets dit. Maar we gaan gewoon verder naar de volgende match. De jongens moeten nu vooral het geloof behouden dat ze ook in andere matchen punten kunnen pakken”, aldus Kompany op zijn persbabbel.

Burnley won, Sheffield verloor en daar gaan ze hun trainer ontslaan. Kompany bleef de afgelopen weken buiten schot, de fans zongen in het begin van de match tegen Sheffield zelfs het befaamde Kompany-lied. 

Ontslag bij Sheffield

"Ik vind dat we al weken goed spelen, maar we kregen niet altijd wat we verdienden. Maar dat hoort ook bij het voetbal. Dat ze bij Sheffield na die nederlaag wellicht van coach gaat wisselen? Iedere club gaat op zijn manier om met dergelijke situaties. Drie, vier maanden geleden was hij een van de beste managers in de Championship. Zoveel kan er niet veranderd zijn inzake zijn manier van werken… Maar de Premier League is van een ander niveau en je moet alles in zijn context plaatsen."

Kompany voelt zich zeer goed in Burnley. “Ik haalde het al eerder aan. Burnley is een rustige club. Er is dagelijks communicatie en er worden geen spelletjes gespeeld. Het gaat over voetbal. Het is echter ook een omgeving waar er geen excuses zijn. Ik weet dat het elders anders is, maar ik hoop dat mijn passage bij Burnley positief zal zijn voor iedereen. Burnley heeft een geschiedenis van stabiliteit inzake trainers. Het hoort bij het DNA van de club."

Hij wil nu vooral punten gaan rapen. “We zijn nog geen Premier League-team. Dat moeten we nog bewijzen. Ik heb vertrouwen in deze groep en deze spelers kunnen doorheen het seizoen nog veel progressie maken.”

Gaat Burnley punten rapen tegen Wolves?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

19
19
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

13
13
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

102
102
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

75
75
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

107
107
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

149
149
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

188
188
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

9
9
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

322
322
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

53
53
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

152
152
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

211
211
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

54
54
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

193
193
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

242
242
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

120
120
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

155
155
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

67
67
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

528
528
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

313
313
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

456
456
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

492
492

Meer sportnieuws