Kompany over negatieve records: "Plots komt uit het niets dit"

113 stemmen
Kompany over negatieve records:

Vincent Kompany kreeg de afgelopen weken de nodige negatieve statistieken naar zijn hoofd geslingerd. Na de 5-0 tegen Sheffield United schreef hij ook weer positieve geschiedenis. Morgen wacht echter Wolverhampton.

Burnley scoorde tegen Sheffield zijn snelste goal ooit in de Premier League. Daarnaast was de 5-0 de grootste zege ooit van de club in de Engelse eerste klasse. De Clarets willen nu vooral op regelmatige basis punten gaan rapen. Kan dat morgen tegen Wolverhampton?

Kompany schrijft geschiedenis 

"Zo snel kan het gaan (lacht). Eerst wordt er gepraat over negatieve records en plots komt uit het niets dit. Maar we gaan gewoon verder naar de volgende match. De jongens moeten nu vooral het geloof behouden dat ze ook in andere matchen punten kunnen pakken”, aldus Kompany op zijn persbabbel.

Burnley won, Sheffield verloor en daar gaan ze hun trainer ontslaan. Kompany bleef de afgelopen weken buiten schot, de fans zongen in het begin van de match tegen Sheffield zelfs het befaamde Kompany-lied. 

Ontslag bij Sheffield

"Ik vind dat we al weken goed spelen, maar we kregen niet altijd wat we verdienden. Maar dat hoort ook bij het voetbal. Dat ze bij Sheffield na die nederlaag wellicht van coach gaat wisselen? Iedere club gaat op zijn manier om met dergelijke situaties. Drie, vier maanden geleden was hij een van de beste managers in de Championship. Zoveel kan er niet veranderd zijn inzake zijn manier van werken… Maar de Premier League is van een ander niveau en je moet alles in zijn context plaatsen."

Kompany voelt zich zeer goed in Burnley. “Ik haalde het al eerder aan. Burnley is een rustige club. Er is dagelijks communicatie en er worden geen spelletjes gespeeld. Het gaat over voetbal. Het is echter ook een omgeving waar er geen excuses zijn. Ik weet dat het elders anders is, maar ik hoop dat mijn passage bij Burnley positief zal zijn voor iedereen. Burnley heeft een geschiedenis van stabiliteit inzake trainers. Het hoort bij het DNA van de club."

Hij wil nu vooral punten gaan rapen. “We zijn nog geen Premier League-team. Dat moeten we nog bewijzen. Ik heb vertrouwen in deze groep en deze spelers kunnen doorheen het seizoen nog veel progressie maken.”

Gaat Burnley punten rapen tegen Wolves?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

85
85
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

74
74
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

67
67
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

33
33
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

112
112
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

112
112
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

430
430
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

159
159
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

320
320
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

948
948
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

944
944
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

452
452
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

830
830
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

571
571
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

593
593

Meer sportnieuws