Roef over twijfels bij AA Gent: "Dat ga ik niet doen"

479 stemmen
Roef over twijfels bij AA Gent:

Davy Roef is al 3,5 jaar werkzaam bij AA Gent. Hij schipperde er tussen bank en basis. Roef kon de twijfels nooit helemaal wegnemen. Momenteel is hij de nummer een bij de Buffalo’s, maar blijft dat ook? Roef weet waarom er vaak aan hem wordt getwijfeld.

"Ik denk dat ik een soort van stijl heb waar de mensen niet echt warm van worden. Sober, ingetogen, nooit spectaculair, niet flamboyant. Alle keepers maken fouten, maar als ik er een maak, heeft iedereen dat gezien. Ik val zo weinig op, dat ik geweldig opval als ik eens iets verkeerd doe”, zei Roef in het clubblad WigWam.

Veranderen van stijl

"Ze hebben me al aangeraden om mijn stijl te veranderen. Een baard laten groeien of zo, of meer roepen naar mijn verdedigers. Maar dat ligt gewoon totaal niet in mijn karakter. Ik wil ook geen toneeltje opvoeren op het veld. Ik ben doelman op mijn eigen manier”, aldus de keeper. Tegen Genk en Zorya ging Roef twee keer niet vrijuit.

Concurrentiestrijd bij AA Gent

Hij is best tevreden bij AA Gent. “Speel ik daarom niet altijd, dat is dan jammer. Maar ik klaag niet. Ik heb hier in Gent al heel mooie dingen meegemaakt, en ik wil liefst zoveel mogelijk wedstrijden spelen."

De onfortuinlijke Paul Nardi is zijn grote concurrent. “We zijn met vier keepers en je weet dat er maar één van kan spelen. Dus je bent concurrenten van elkaar, maar tegelijk ook goede collega’s, dat is hier in Gent zeker zo. Paul en ik komen goed overeen.”

Is Roef een van de betere keepers in België?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

5
5
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

115
115
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

62
62
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

80
80
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

117
117
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

70
70
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

112
112
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

43
43
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

278
278
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

624
624
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

59
59
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

259
259
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

271
271
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

554
554
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

461
461
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

693
693
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

112
112
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

183
183
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

95
95
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

234
234
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

169
169
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

160
160

Meer sportnieuws