Cercle meldt heuglijk nieuws: contract tot 2025

67 stemmen
Cercle meldt heuglijk nieuws: contract tot 2025

Halfweg de reguliere competitie bleek Cercle Brugge dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Vereniging werd vorig seizoen al knap zesde, maar na het vertrek van sterkhouders als Majecki, Hotic, Vanhoutte, Deman en Ueda werd toch een terugval verwacht. Niets bleek minder waar.

Na vijftien speeldagen prijkte Cercle zowaar op de vierde plaats in het klassement. Door de nederlaag op Union zondag moesten ze weliswaar weer twee plaatsjes prijsgeven, maar toch blijft de prestatie van Cercle zeer straf. Maandag komt er uit Brugge bovendien heuglijk nieuws.

LEES OOK: Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Cercle verlengt met Muslic

Het zat al enkele dagen in de pijplijn, maar nu kon Cercle ook officieel bevestigen dat succestrainer Miron Muslic zijn contract verlengd heeft. De Bosnische Oostenrijker tekende een nieuwe overeenkomst tot 2025. Ondanks interesse uit Duitsland en Engeland blijft hij dus voorlopig in Brugge.

"Het beste moet nog komen. Mijn werk hier is nog niet af", reageerde Muslic in een videoboodschap. "Bij Cercle is ons hart groen en hebben we honger. We blijven gaan, samen."

Cercle is ambitieus

Bij Cercle zijn ze uiteraard ook in hun nopjes. "We vinden dat Miron Muslic de perfecte man is om dit jonge team te blijven leiden", aldus technisch directeur Rembert Vromant. "Als jonge coach vindt hij in Cercle het perfecte project om zijn persoonlijke doelstellingen te verwezenlijken en deze contractverlenging is, naast een beloning voor zijn mooie werk, evenzeer een signaal dat dit Cercle ambitieus is en honger heeft om de gestaag stijgende lijn van resultaten door te zetten."

Muslic streek in oktober 2021 neer bij Cercle, aanvankelijk als assistent van Yves Vanderhaeghe. Net geen jaar later werd hij gepromoveerd tot hoofdcoach na het ontslag van Dominik Thalhammer en prompt zette de 41-jarige verbazingwekkende resultaten neer met een piepjong elftal.

Zal Muslic met Cercle hoge ogen blijven gooien?

Meest recent

'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

4
4
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

197
197
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

118
118
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

11
11
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

102
102
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

72
72
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

610
610
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

409
409
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

45
45
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

355
355
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

317
317
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

233
233
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

107
107
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

105
105
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

300
300
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

85
85
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

187
187
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

480
480
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

171
171
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

107
107
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

229
229

Meer sportnieuws