Cercle meldt heuglijk nieuws: contract tot 2025

67 stemmen
Cercle meldt heuglijk nieuws: contract tot 2025

Halfweg de reguliere competitie bleek Cercle Brugge dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Vereniging werd vorig seizoen al knap zesde, maar na het vertrek van sterkhouders als Majecki, Hotic, Vanhoutte, Deman en Ueda werd toch een terugval verwacht. Niets bleek minder waar.

Na vijftien speeldagen prijkte Cercle zowaar op de vierde plaats in het klassement. Door de nederlaag op Union zondag moesten ze weliswaar weer twee plaatsjes prijsgeven, maar toch blijft de prestatie van Cercle zeer straf. Maandag komt er uit Brugge bovendien heuglijk nieuws.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Cercle verlengt met Muslic

Het zat al enkele dagen in de pijplijn, maar nu kon Cercle ook officieel bevestigen dat succestrainer Miron Muslic zijn contract verlengd heeft. De Bosnische Oostenrijker tekende een nieuwe overeenkomst tot 2025. Ondanks interesse uit Duitsland en Engeland blijft hij dus voorlopig in Brugge.

"Het beste moet nog komen. Mijn werk hier is nog niet af", reageerde Muslic in een videoboodschap. "Bij Cercle is ons hart groen en hebben we honger. We blijven gaan, samen."

Cercle is ambitieus

Bij Cercle zijn ze uiteraard ook in hun nopjes. "We vinden dat Miron Muslic de perfecte man is om dit jonge team te blijven leiden", aldus technisch directeur Rembert Vromant. "Als jonge coach vindt hij in Cercle het perfecte project om zijn persoonlijke doelstellingen te verwezenlijken en deze contractverlenging is, naast een beloning voor zijn mooie werk, evenzeer een signaal dat dit Cercle ambitieus is en honger heeft om de gestaag stijgende lijn van resultaten door te zetten."

Muslic streek in oktober 2021 neer bij Cercle, aanvankelijk als assistent van Yves Vanderhaeghe. Net geen jaar later werd hij gepromoveerd tot hoofdcoach na het ontslag van Dominik Thalhammer en prompt zette de 41-jarige verbazingwekkende resultaten neer met een piepjong elftal.

Zal Muslic met Cercle hoge ogen blijven gooien?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

52
52
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

314
314
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

178
178
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

507
507
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws