STVV gaat voor grote stunt: "Ben benieuwd"

door
STVV gaat voor grote stunt:

STVV won met 0-2 van KV Mechelen en dat was oververdiend. Ze speelden in moeilijke omstandigheden goed voetbal en kregen de nodige kansen. Dit STVV is en blijft een leuke ploeg om te volgen. Ze waren in Limburg dan ook zeer tevreden met de driepunter.

Aboubakary Koita scoorde en is met 11 goals topschutter in de Jupiler Pro League. Hij genoot van de zege, maar minder van de winterse omstandigheden waarin de partij plaatsvond. 

LEES OOK: STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sterk STVV

"In de eerste helft ging het nog met de koude, maar in de tweede helft vond ik het overdreven. Gelukkig hebben ze me gewisseld, ik kon het niet meer aan (lacht)”, zei hij aan Sporza.

STVV won dus. “We hebben verdiend gewonnen. Ik had er nog twee of drie extra kunnen maken, maar het lukte niet. En toen de bal in de sneeuw bleef steken, hoopten we dat de match zo snel mogelijk afgelopen zou zijn."

Stunten tegen AA Gent?

Thorsten Fink blijft het dus goed doen met zijn team. De Duitse trainer heeft van dit STVV een aangename en competitieve ploeg gemaakt. Hij was een tevreden man. “Ik ben blij, we hebben een hele match goed gespeeld én de 0 gehouden. Iedereen heeft zijn taken goed uitgevoerd. Niet alleen offensief, maar ook defensief."

Nu wacht een topmatch. "Afwachten hoe we het woensdag in de beker doen tegen een topteam (tegen KAA Gent, red). Of ik het koud had? Neen, ik niet, de spelers wel. Maar er zijn er die het bij 20 graden nog koud hebben (lacht)."

Gaat STVV stunten tegen AA Gent in de beker?

Meest recent

Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

3
3
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

3
3
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

24
24
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

62
62
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

18
18
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

129
129
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

13
13
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

61
61
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

149
149
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

115
115
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

69
69
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

59
59
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

112
112
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

77
77
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

333
333
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

366
366
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

334
334
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

111
111
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

243
243
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

112
112
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

78
78
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

261
261

Meer sportnieuws