STVV gaat voor grote stunt: "Ben benieuwd"

door
STVV gaat voor grote stunt:

STVV won met 0-2 van KV Mechelen en dat was oververdiend. Ze speelden in moeilijke omstandigheden goed voetbal en kregen de nodige kansen. Dit STVV is en blijft een leuke ploeg om te volgen. Ze waren in Limburg dan ook zeer tevreden met de driepunter.

Aboubakary Koita scoorde en is met 11 goals topschutter in de Jupiler Pro League. Hij genoot van de zege, maar minder van de winterse omstandigheden waarin de partij plaatsvond. 

LEES OOK: 'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

Sterk STVV

"In de eerste helft ging het nog met de koude, maar in de tweede helft vond ik het overdreven. Gelukkig hebben ze me gewisseld, ik kon het niet meer aan (lacht)”, zei hij aan Sporza.

STVV won dus. “We hebben verdiend gewonnen. Ik had er nog twee of drie extra kunnen maken, maar het lukte niet. En toen de bal in de sneeuw bleef steken, hoopten we dat de match zo snel mogelijk afgelopen zou zijn."

Stunten tegen AA Gent?

Thorsten Fink blijft het dus goed doen met zijn team. De Duitse trainer heeft van dit STVV een aangename en competitieve ploeg gemaakt. Hij was een tevreden man. “Ik ben blij, we hebben een hele match goed gespeeld én de 0 gehouden. Iedereen heeft zijn taken goed uitgevoerd. Niet alleen offensief, maar ook defensief."

Nu wacht een topmatch. "Afwachten hoe we het woensdag in de beker doen tegen een topteam (tegen KAA Gent, red). Of ik het koud had? Neen, ik niet, de spelers wel. Maar er zijn er die het bij 20 graden nog koud hebben (lacht)."

Gaat STVV stunten tegen AA Gent in de beker?

Meest recent

'Kompany verwend: Bayern schakelt Kane voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

10
10
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

20
20
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

94
94
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

32
32
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

50
50
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

83
83
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

168
168
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

77
77
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

183
183
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

40
40
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

107
107
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

125
125
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

213
213
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

70
70
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

483
483
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

385
385
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

339
339
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

301
301
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

238
238
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

74
74
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

48
48
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

179
179

Meer sportnieuws