Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

door
Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

In de Premier League was het zondagavond uitkijken naar de topper tussen Manchester City en Tottenham Hotspur. En het waren zowaar de bezoekers die al na enkele minuten op voorsprong kwam. Jérémy Doku maakte daarbij geen al te beste beurt.

City had eerder deze week nog voor een fraaie comeback gezorgd in het Champions League-duel tegen RB Leipzig, maar stond toch behoorlijk onder druk voor de competitiematch tegen Tottenham. Arsenal en Liverpool hadden dit weekend immers al gewonnen. De titelverdediger moest dus winnen om zijn voornaamste concurrenten niet te laten uitlopen.

Maar ook de bezoekers hadden nood aan een goed resultaat. Onder het bewind van coach Postecoglou was Spurs sterk aan het seizoen begonnen. Maar in de voorbije weken begon de motor te sputteren. Na de recente 0 op 9 was Tottenham teruggezakt naar de zesde plaats.

LEES OOK: ‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Misrekening Doku

Aan motivatie dus geen gebrek bij beide ploegen en dat was er in de aanvangsfase ook aan te merken. Zo begon de partij aan een razend tempo. Tegen de verwachtingen in konden de bezoekers uiteindelijk op voorsprong komen: Heung-Min Son maakte een counter netjes af.

Bij die bewuste fase was wel een negatieve hoofdrol weggelegd voor Jérémy Doku. De Rode Duivel leek op de goede plaats te staan om de angel uit de tegenaanval te halen. Maar in plaats van zijn man te dekken, probeerde hij de bal te spelen en zo gaf hij Son de vrije doorgang.

City reageert flitsend

Een minder momentje dus voor Doku, gelukkig wisten zijn ploegmaats de scheve situatie snel weer om te buigen. Julian Alvarez wist eerst een owngoal van Son af te dwingen, vervolgens maakte Phil Foden er 2-1 van. Erling Haaland liet overigens nog een grote kans liggen. En ook Doku was dichtbij een doelpunt, maar raakte het doelkader. Bovendien was hij goed voor de pré-assist bij het doelpunt van Foden. De jonge Belg herpakte zich dus op gepaste wijze.

Doku hoort bij de 10 beste flankaanvallers in de Premier League ...

Meest recent

‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

17
17
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

53
53
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

49
49
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

83
83
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

51
51
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

22
22
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

433
433
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

253
253
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

109
109
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1019
1019
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

612
612
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

48
48
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

551
551
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1216
1216
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

516
516
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

543
543
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

259
259
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

453
453
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1060
1060
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

388
388
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

326
326
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

827
827
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

101
101
'Financiële meevaller voor AA Gent: opbod in de maak'

In een poging om meer middelen vrij te maken staan tal van spelers in de etalage bij AA Gent. Een ...

340
340
'Club Brugge neemt afscheid: trio levert jackpot op'

Club Brugge gaat een historische zomer tegemoet, waarin de kassa luider zal rinkelen dan ooit ...

832
832

Meer sportnieuws