Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

door
Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

In de Premier League was het zondagavond uitkijken naar de topper tussen Manchester City en Tottenham Hotspur. En het waren zowaar de bezoekers die al na enkele minuten op voorsprong kwam. Jérémy Doku maakte daarbij geen al te beste beurt.

City had eerder deze week nog voor een fraaie comeback gezorgd in het Champions League-duel tegen RB Leipzig, maar stond toch behoorlijk onder druk voor de competitiematch tegen Tottenham. Arsenal en Liverpool hadden dit weekend immers al gewonnen. De titelverdediger moest dus winnen om zijn voornaamste concurrenten niet te laten uitlopen.

Maar ook de bezoekers hadden nood aan een goed resultaat. Onder het bewind van coach Postecoglou was Spurs sterk aan het seizoen begonnen. Maar in de voorbije weken begon de motor te sputteren. Na de recente 0 op 9 was Tottenham teruggezakt naar de zesde plaats.

LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Misrekening Doku

Aan motivatie dus geen gebrek bij beide ploegen en dat was er in de aanvangsfase ook aan te merken. Zo begon de partij aan een razend tempo. Tegen de verwachtingen in konden de bezoekers uiteindelijk op voorsprong komen: Heung-Min Son maakte een counter netjes af.

Bij die bewuste fase was wel een negatieve hoofdrol weggelegd voor Jérémy Doku. De Rode Duivel leek op de goede plaats te staan om de angel uit de tegenaanval te halen. Maar in plaats van zijn man te dekken, probeerde hij de bal te spelen en zo gaf hij Son de vrije doorgang.

City reageert flitsend

Een minder momentje dus voor Doku, gelukkig wisten zijn ploegmaats de scheve situatie snel weer om te buigen. Julian Alvarez wist eerst een owngoal van Son af te dwingen, vervolgens maakte Phil Foden er 2-1 van. Erling Haaland liet overigens nog een grote kans liggen. En ook Doku was dichtbij een doelpunt, maar raakte het doelkader. Bovendien was hij goed voor de pré-assist bij het doelpunt van Foden. De jonge Belg herpakte zich dus op gepaste wijze.

Doku hoort bij de 10 beste flankaanvallers in de Premier League ...

Meest recent

KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

3
3
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

38
38
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

19
19
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

13
13
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

251
251
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

213
213
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

278
278
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

27
27
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

162
162
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

189
189
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

25
25
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

54
54
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

409
409
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

169
169
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

199
199
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

70
70
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

234
234
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

124
124
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

103
103
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

128
128
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

377
377
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97

Meer sportnieuws