Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

406 stemmen
Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

In de Premier League was het zondagavond uitkijken naar de topper tussen Manchester City en Tottenham Hotspur. En het waren zowaar de bezoekers die al na enkele minuten op voorsprong kwam. Jérémy Doku maakte daarbij geen al te beste beurt.

City had eerder deze week nog voor een fraaie comeback gezorgd in het Champions League-duel tegen RB Leipzig, maar stond toch behoorlijk onder druk voor de competitiematch tegen Tottenham. Arsenal en Liverpool hadden dit weekend immers al gewonnen. De titelverdediger moest dus winnen om zijn voornaamste concurrenten niet te laten uitlopen.

Maar ook de bezoekers hadden nood aan een goed resultaat. Onder het bewind van coach Postecoglou was Spurs sterk aan het seizoen begonnen. Maar in de voorbije weken begon de motor te sputteren. Na de recente 0 op 9 was Tottenham teruggezakt naar de zesde plaats.

LEES OOK: Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Misrekening Doku

Aan motivatie dus geen gebrek bij beide ploegen en dat was er in de aanvangsfase ook aan te merken. Zo begon de partij aan een razend tempo. Tegen de verwachtingen in konden de bezoekers uiteindelijk op voorsprong komen: Heung-Min Son maakte een counter netjes af.

Bij die bewuste fase was wel een negatieve hoofdrol weggelegd voor Jérémy Doku. De Rode Duivel leek op de goede plaats te staan om de angel uit de tegenaanval te halen. Maar in plaats van zijn man te dekken, probeerde hij de bal te spelen en zo gaf hij Son de vrije doorgang.

City reageert flitsend

Een minder momentje dus voor Doku, gelukkig wisten zijn ploegmaats de scheve situatie snel weer om te buigen. Julian Alvarez wist eerst een owngoal van Son af te dwingen, vervolgens maakte Phil Foden er 2-1 van. Erling Haaland liet overigens nog een grote kans liggen. En ook Doku was dichtbij een doelpunt, maar raakte het doelkader. Bovendien was hij goed voor de pré-assist bij het doelpunt van Foden. De jonge Belg herpakte zich dus op gepaste wijze.

Doku hoort bij de 10 beste flankaanvallers in de Premier League ...

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

0
0
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

22
22
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

156
156
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

389
389
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

53
53
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

167
167
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

106
106
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

115
115
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

219
219
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

35
35
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

139
139
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

456
456
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

221
221
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

208
208
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

434
434
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

334
334
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

142
142
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

24
24
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

127
127
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

566
566
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

347
347

Meer sportnieuws