Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

door
Doku laat zich pijnlijk aftroeven in Premier League-clash

In de Premier League was het zondagavond uitkijken naar de topper tussen Manchester City en Tottenham Hotspur. En het waren zowaar de bezoekers die al na enkele minuten op voorsprong kwam. Jérémy Doku maakte daarbij geen al te beste beurt.

City had eerder deze week nog voor een fraaie comeback gezorgd in het Champions League-duel tegen RB Leipzig, maar stond toch behoorlijk onder druk voor de competitiematch tegen Tottenham. Arsenal en Liverpool hadden dit weekend immers al gewonnen. De titelverdediger moest dus winnen om zijn voornaamste concurrenten niet te laten uitlopen.

Maar ook de bezoekers hadden nood aan een goed resultaat. Onder het bewind van coach Postecoglou was Spurs sterk aan het seizoen begonnen. Maar in de voorbije weken begon de motor te sputteren. Na de recente 0 op 9 was Tottenham teruggezakt naar de zesde plaats.

LEES OOK: 'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

Misrekening Doku

Aan motivatie dus geen gebrek bij beide ploegen en dat was er in de aanvangsfase ook aan te merken. Zo begon de partij aan een razend tempo. Tegen de verwachtingen in konden de bezoekers uiteindelijk op voorsprong komen: Heung-Min Son maakte een counter netjes af.

Bij die bewuste fase was wel een negatieve hoofdrol weggelegd voor Jérémy Doku. De Rode Duivel leek op de goede plaats te staan om de angel uit de tegenaanval te halen. Maar in plaats van zijn man te dekken, probeerde hij de bal te spelen en zo gaf hij Son de vrije doorgang.

City reageert flitsend

Een minder momentje dus voor Doku, gelukkig wisten zijn ploegmaats de scheve situatie snel weer om te buigen. Julian Alvarez wist eerst een owngoal van Son af te dwingen, vervolgens maakte Phil Foden er 2-1 van. Erling Haaland liet overigens nog een grote kans liggen. En ook Doku was dichtbij een doelpunt, maar raakte het doelkader. Bovendien was hij goed voor de pré-assist bij het doelpunt van Foden. De jonge Belg herpakte zich dus op gepaste wijze.

Doku hoort bij de 10 beste flankaanvallers in de Premier League ...

Meest recent

Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

39
39
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

35
35
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

26
26
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

23
23
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

32
32
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

73
73
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

92
92
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

289
289
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

55
55
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

19
19
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

103
103
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

121
121
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

66
66
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

693
693
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

224
224
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

118
118
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

408
408
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

190
190
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

372
372
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

217
217
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

332
332
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

99
99
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

258
258
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

485
485
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

472
472

Meer sportnieuws