Roef geeft de oorzaak voor dure inschattingsfout

door
Roef geeft de oorzaak voor dure inschattingsfout

AA Gent heeft zondagmiddag voor de derde competitiewedstrijd op rij vrede moeten nemen met een punt. Maar dit keer mochten de Buffalo's daar wel tevreden mee zijn. Zo viel de gelijkmaker tegen KRC Genk pas in minuut 99.

De Oost-Vlamingen waren sterk begonnen aan de partij in de Cegeka Arena. Zo stond Tarik Tissoudali op de goede plaats om na een tiental minuten voor de openingstreffer te zorgen. En de Marokkaan zou in het absolute slot van de match ook de winnende treffer voor zijn rekening nemen.

Met die gelijkmaker was wel wat meeval gemoeid. "Pure chaos. In de laatste minuut probeerden we nog alles of niets. Ik moest gewoon alert blijven en plots kwam die bal bij mij. Het geluk was daar wat aan onze zijde. Zo lang het verschil maar één treffer is, moet je er trouwens áltijd in geloven", reageerde de doelpuntenmaker.

LEES OOK: 'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

Roef de mist in

Gent had overigens niet alleen meeval. Bij de gelijkmaker van Yira Sor was er ook een flinke portie pech mee gemoeid. Zo schatte Davy Roef een bal compleet verkeerd in, waarna het leer pardoes in de voeten van de Genkse doelpuntenmaker belandde.

Achteraf was het Gentse sluitstuk dan ook schuldbewust. "Het was een vrije trap waar zij druk vooruit zetten en ik probeerde tussen te komen. In duel met ik weet zelfs niet meer wie, maar ik kon er helaas niet meer bij. Alles of niets hé, en als dat niet lukt is dat natuurlijk gevaarlijk", verklaarde hij zijn foutje.

Voor Nardi

In ieder geval hoeft Roef niet te vrezen voor zijn basisplaats. Concullega Paul Nardi viel afgelopen donderdag immers zwaar geblesseerd uit en zal maanden buiten strijd staan. De Fransman had zijn ploegmaats vooraf nog wat extra gemotiveerd met een videoboodschap. "Voor de wedstrijd denk je natuurlijk aan hem. Ik ken Nardi, hij is sterk genoeg en zal hier zeker beter uit komen. Dit punt is uiteindelijk voor hem", aldus Tissoudali.

🔥 Populair bij onze lezers

'Zware concurrent Coosemans: Anderlecht klopt aan bij kampioen'
'Zware concurrent Coosemans: Anderlecht klopt aan bij kampioen'

Gent moet in januari een extra doelman halen ...

Meest recent

'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

49
49
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

253
253
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

19
19
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

32
32
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

50
50
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

667
667
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

274
274
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

120
120
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

108
108
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

1013
1013
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

529
529
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

121
121
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1462
1462
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

150
150
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

476
476
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

164
164
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1316
1316
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

346
346
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

898
898
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

342
342
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

319
319
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

439
439
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1084
1084
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

540
540
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1098
1098

Meer sportnieuws