Roef geeft de oorzaak voor dure inschattingsfout

door
Roef geeft de oorzaak voor dure inschattingsfout

AA Gent heeft zondagmiddag voor de derde competitiewedstrijd op rij vrede moeten nemen met een punt. Maar dit keer mochten de Buffalo's daar wel tevreden mee zijn. Zo viel de gelijkmaker tegen KRC Genk pas in minuut 99.

De Oost-Vlamingen waren sterk begonnen aan de partij in de Cegeka Arena. Zo stond Tarik Tissoudali op de goede plaats om na een tiental minuten voor de openingstreffer te zorgen. En de Marokkaan zou in het absolute slot van de match ook de winnende treffer voor zijn rekening nemen.

Met die gelijkmaker was wel wat meeval gemoeid. "Pure chaos. In de laatste minuut probeerden we nog alles of niets. Ik moest gewoon alert blijven en plots kwam die bal bij mij. Het geluk was daar wat aan onze zijde. Zo lang het verschil maar één treffer is, moet je er trouwens áltijd in geloven", reageerde de doelpuntenmaker.

LEES OOK: Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

Roef de mist in

Gent had overigens niet alleen meeval. Bij de gelijkmaker van Yira Sor was er ook een flinke portie pech mee gemoeid. Zo schatte Davy Roef een bal compleet verkeerd in, waarna het leer pardoes in de voeten van de Genkse doelpuntenmaker belandde.

Achteraf was het Gentse sluitstuk dan ook schuldbewust. "Het was een vrije trap waar zij druk vooruit zetten en ik probeerde tussen te komen. In duel met ik weet zelfs niet meer wie, maar ik kon er helaas niet meer bij. Alles of niets hé, en als dat niet lukt is dat natuurlijk gevaarlijk", verklaarde hij zijn foutje.

Voor Nardi

In ieder geval hoeft Roef niet te vrezen voor zijn basisplaats. Concullega Paul Nardi viel afgelopen donderdag immers zwaar geblesseerd uit en zal maanden buiten strijd staan. De Fransman had zijn ploegmaats vooraf nog wat extra gemotiveerd met een videoboodschap. "Voor de wedstrijd denk je natuurlijk aan hem. Ik ken Nardi, hij is sterk genoeg en zal hier zeker beter uit komen. Dit punt is uiteindelijk voor hem", aldus Tissoudali.

Gent moet in januari een extra doelman halen ...

Meest recent

Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

5
5
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

39
39
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

67
67
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

44
44
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

543
543
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

115
115
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

293
293
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

95
95
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

127
127
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

330
330
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

428
428
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

848
848
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

267
267
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

120
120
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

97
97
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

185
185
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

273
273
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

136
136
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

110
110
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

422
422
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

385
385
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

70
70

Meer sportnieuws