Roef geeft de oorzaak voor dure inschattingsfout

252 stemmen
Roef geeft de oorzaak voor dure inschattingsfout

AA Gent heeft zondagmiddag voor de derde competitiewedstrijd op rij vrede moeten nemen met een punt. Maar dit keer mochten de Buffalo's daar wel tevreden mee zijn. Zo viel de gelijkmaker tegen KRC Genk pas in minuut 99.

De Oost-Vlamingen waren sterk begonnen aan de partij in de Cegeka Arena. Zo stond Tarik Tissoudali op de goede plaats om na een tiental minuten voor de openingstreffer te zorgen. En de Marokkaan zou in het absolute slot van de match ook de winnende treffer voor zijn rekening nemen.

Met die gelijkmaker was wel wat meeval gemoeid. "Pure chaos. In de laatste minuut probeerden we nog alles of niets. Ik moest gewoon alert blijven en plots kwam die bal bij mij. Het geluk was daar wat aan onze zijde. Zo lang het verschil maar één treffer is, moet je er trouwens áltijd in geloven", reageerde de doelpuntenmaker.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

Roef de mist in

Gent had overigens niet alleen meeval. Bij de gelijkmaker van Yira Sor was er ook een flinke portie pech mee gemoeid. Zo schatte Davy Roef een bal compleet verkeerd in, waarna het leer pardoes in de voeten van de Genkse doelpuntenmaker belandde.

Achteraf was het Gentse sluitstuk dan ook schuldbewust. "Het was een vrije trap waar zij druk vooruit zetten en ik probeerde tussen te komen. In duel met ik weet zelfs niet meer wie, maar ik kon er helaas niet meer bij. Alles of niets hé, en als dat niet lukt is dat natuurlijk gevaarlijk", verklaarde hij zijn foutje.

Voor Nardi

In ieder geval hoeft Roef niet te vrezen voor zijn basisplaats. Concullega Paul Nardi viel afgelopen donderdag immers zwaar geblesseerd uit en zal maanden buiten strijd staan. De Fransman had zijn ploegmaats vooraf nog wat extra gemotiveerd met een videoboodschap. "Voor de wedstrijd denk je natuurlijk aan hem. Ik ken Nardi, hij is sterk genoeg en zal hier zeker beter uit komen. Dit punt is uiteindelijk voor hem", aldus Tissoudali.

Gent moet in januari een extra doelman halen ...

Meest recent

Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

73
73
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

60
60
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

93
93
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

56
56
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

299
299
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

77
77
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

204
204
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

656
656
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

19
19
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

491
491
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

97
97
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

231
231
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

800
800
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

117
117
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

211
211
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

209
209
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

563
563
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

528
528
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

969
969
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

336
336
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

529
529
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

323
323
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

206
206
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

451
451
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

51
51

Meer sportnieuws