Liverpool viert na spektakelstuk, Chelsea dankt VAR

63
Liverpool viert na spektakelstuk, Chelsea dankt VAR

In de Engelse Premier League heeft Chelsea FC aangeknoopt met een deugddoende zege na de recente 1 op 6. Ondanks een rode kaart hielden de Blues de drie punten thuis tegen Brighton: 3-2. Liverpool FC zorgde dan weer voor een spectaculaire ommekeer tegen Fulham: 4-3.

Omdat Arsenal zaterdag de volle buit had gepakt, moest Liverpool zelf ook zien te winnen om het spoor van de leider te blijven. Tegen Fulham gingen de manschappen van coach Klopp ook goed van start nadat een vrije trap van Alexander-Arnold in eigen doel werd gedevieerd. Niet veel later tekende ook MacAllister voor een wereldgoal.

Toch stond het 2-2 aan de rust, Fulham kon na elke tegentreffer langszij komen. En na de pauze wisten de bezoekers zelfs op voorsprong te komen. Een dure nederlaag leek in de maak op Anfield. Maar in een spectaculaire slotfase ging Liverpool er toch nog op en over via Endo en Alexander-Arnold: 4-3.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Villa voorkomt verlies

Door deze overwinning springen de Reds weer over Manchester City, dat later op de avond wel nog op bezoek gaat bij Manchester City. Ondertussen blijft Aston Villa vlot meedraaien in de top 4. Met Tielemans een volledige match tussen de lijnen kon de club uit Birmingham een nederlaag voorkomen op het veld van AFC Bournemouth. Watkins zorgde in de slotminuten voor de 2-2.

Chelsea kan weer winnen

Lager in het klassement kon Chelsea dan weer een goede zaak doen. Zo hielden de Blues de drie punten thuis tegen Brighton. Via Fernandez en Colwill kwamen de Londenaren op 2-0, maar in het slot van de eerste helft liep het toch fout: de bezoekers zorgden voor de aansluitingstreffer en Callagher pakte vervolgens een rode kaart.

Na de pauze kreeg Chelsea echter wat hulp van de arbitrage. Op aangeven van de VAR ging de bal immers op de stip en Fernandez tekende voor zijn tweede treffer van de match. Hoewel Joao Pedro in de extra tijd nog voor de aansluitingstreffer zorgde, hield Chelsea zijn voorsprong dit keer wel vast.

Liverpool wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

102
102
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

29
29
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

50
50
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

61
61
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

119
119
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

285
285
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

615
615
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

77
77
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

150
150
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

183
183
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

342
342
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

654
654
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

245
245
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

591
591
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

102
102

Meer sportnieuws