Liverpool viert na spektakelstuk, Chelsea dankt VAR

63 stemmen
Liverpool viert na spektakelstuk, Chelsea dankt VAR

In de Engelse Premier League heeft Chelsea FC aangeknoopt met een deugddoende zege na de recente 1 op 6. Ondanks een rode kaart hielden de Blues de drie punten thuis tegen Brighton: 3-2. Liverpool FC zorgde dan weer voor een spectaculaire ommekeer tegen Fulham: 4-3.

Omdat Arsenal zaterdag de volle buit had gepakt, moest Liverpool zelf ook zien te winnen om het spoor van de leider te blijven. Tegen Fulham gingen de manschappen van coach Klopp ook goed van start nadat een vrije trap van Alexander-Arnold in eigen doel werd gedevieerd. Niet veel later tekende ook MacAllister voor een wereldgoal.

Toch stond het 2-2 aan de rust, Fulham kon na elke tegentreffer langszij komen. En na de pauze wisten de bezoekers zelfs op voorsprong te komen. Een dure nederlaag leek in de maak op Anfield. Maar in een spectaculaire slotfase ging Liverpool er toch nog op en over via Endo en Alexander-Arnold: 4-3.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Villa voorkomt verlies

Door deze overwinning springen de Reds weer over Manchester City, dat later op de avond wel nog op bezoek gaat bij Manchester City. Ondertussen blijft Aston Villa vlot meedraaien in de top 4. Met Tielemans een volledige match tussen de lijnen kon de club uit Birmingham een nederlaag voorkomen op het veld van AFC Bournemouth. Watkins zorgde in de slotminuten voor de 2-2.

Chelsea kan weer winnen

Lager in het klassement kon Chelsea dan weer een goede zaak doen. Zo hielden de Blues de drie punten thuis tegen Brighton. Via Fernandez en Colwill kwamen de Londenaren op 2-0, maar in het slot van de eerste helft liep het toch fout: de bezoekers zorgden voor de aansluitingstreffer en Callagher pakte vervolgens een rode kaart.

Na de pauze kreeg Chelsea echter wat hulp van de arbitrage. Op aangeven van de VAR ging de bal immers op de stip en Fernandez tekende voor zijn tweede treffer van de match. Hoewel Joao Pedro in de extra tijd nog voor de aansluitingstreffer zorgde, hield Chelsea zijn voorsprong dit keer wel vast.

Liverpool wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

11
11
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

64
64
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

33
33
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

52
52
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

287
287
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

76
76
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

121
121
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

455
455
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

55
55
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

235
235
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

357
357
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1262
1262
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

543
543
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

177
177
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

799
799
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

589
589
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

277
277
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

138
138
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

203
203
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws