Klasse bij AA Gent: "Nu al hét beeld van het weekend"

door
Klasse bij AA Gent:

KRC Genk en AA Gent hebben zondagmiddag de punten netjes onder mekaar verdeeld. Een erg aangename topper eindigde uiteindelijk op een 2-2-gelijkspel. Bovendien leverde een spectaculaire slotfase een knap staaltje van collegialiteit op.

Genk en Gent staan bekend als twee behoorlijk aanvallend ingestelde ploegen, die reputatie maakten ze in de eerste helft ook waar. De thuisploeg begon het meest voortvarend, maar het was Tarik Tissoudali die de bezoekers al snel op voorsprong kon zetten.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Spectaculair slot

De Limburgers lieten zich echter niet zomaar doen en na een inschattingsfout van Davy Roef, kon Yira Sor de bordjes weer in evenwicht hangen. In de tweede helft leek Racing de match helemaal naar zich toe trekken. Met zijn tweede van de middag maakte Sor er 2-1 van.

Desondanks liep het opnieuw fout voor de Belgische vicekampioen. Terwijl het volop begon te sneeuwen boven de Cegeka Arena, belandde de bal met wat geluk tegen Tissoudali. Die leverde zijn ploeg zo een belangrijk punt op in de 99ste minuut.

Klasse van Orban en Kandouss

Dat de wedstrijd zo lang duurde, had overigens te maken met een schijnbare lelijke blessure van Tolu Arokodare. De Genkse spits kwam stevig in botsing met Hugo Cuypers. Hij bleef minutenlang liggen en moest uiteindelijk van het veld gedragen worden op een draagberrie.

De medische medewerkers waren daar echter niet voldoende op voorzien. Vier man bleek immers te weinig om een beer als Arokodare veilig naar de kant te dragen. En dus toonden Gift Orban en Ismaël Kandouss zich voor hun collegiaalste kant. Beide Buffalo's hielpen immers om de Genkse spits mee af te voeren. "Nu al hét beeld van het weekend", reageerde co-commentator Wesley Sonck bij Eleven Sports/DAZN.

🚀

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

108
108
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

57
57
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

152
152
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

283
283
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

84
84
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

317
317
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

31
31
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

141
141
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

152
152
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

387
387
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

102
102
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

249
249
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

267
267
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1912
1912
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

214
214
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

162
162
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

683
683
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

71
71
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

47
47
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

125
125
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

402
402
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

262
262

Meer sportnieuws