Klasse bij AA Gent: "Nu al hét beeld van het weekend"

door
Klasse bij AA Gent:

KRC Genk en AA Gent hebben zondagmiddag de punten netjes onder mekaar verdeeld. Een erg aangename topper eindigde uiteindelijk op een 2-2-gelijkspel. Bovendien leverde een spectaculaire slotfase een knap staaltje van collegialiteit op.

Genk en Gent staan bekend als twee behoorlijk aanvallend ingestelde ploegen, die reputatie maakten ze in de eerste helft ook waar. De thuisploeg begon het meest voortvarend, maar het was Tarik Tissoudali die de bezoekers al snel op voorsprong kon zetten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Spectaculair slot

De Limburgers lieten zich echter niet zomaar doen en na een inschattingsfout van Davy Roef, kon Yira Sor de bordjes weer in evenwicht hangen. In de tweede helft leek Racing de match helemaal naar zich toe trekken. Met zijn tweede van de middag maakte Sor er 2-1 van.

Desondanks liep het opnieuw fout voor de Belgische vicekampioen. Terwijl het volop begon te sneeuwen boven de Cegeka Arena, belandde de bal met wat geluk tegen Tissoudali. Die leverde zijn ploeg zo een belangrijk punt op in de 99ste minuut.

Klasse van Orban en Kandouss

Dat de wedstrijd zo lang duurde, had overigens te maken met een schijnbare lelijke blessure van Tolu Arokodare. De Genkse spits kwam stevig in botsing met Hugo Cuypers. Hij bleef minutenlang liggen en moest uiteindelijk van het veld gedragen worden op een draagberrie.

De medische medewerkers waren daar echter niet voldoende op voorzien. Vier man bleek immers te weinig om een beer als Arokodare veilig naar de kant te dragen. En dus toonden Gift Orban en Ismaël Kandouss zich voor hun collegiaalste kant. Beide Buffalo's hielpen immers om de Genkse spits mee af te voeren. "Nu al hét beeld van het weekend", reageerde co-commentator Wesley Sonck bij Eleven Sports/DAZN.

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

Joos: "Anderlecht of Club moet deze JPL-smaakmaker pakken"

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

6
6
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

253
253
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

20
20
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

56
56
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

29
29
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

155
155
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

92
92
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

49
49
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

69
69
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

167
167
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

102
102
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

93
93
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

341
341
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

85
85
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

92
92
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

647
647
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

214
214
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

259
259
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

72
72
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

107
107
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261

Meer sportnieuws