42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

172 stemmen
42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

In de Nederlandse Eredivisie staat dit seizoen geen maat op PSV. De Eindhovenaren wonnen zondagmiddag ook van eerste achtervolger Feyenoord (1-2) en tellen nu 42 op 42. Rode Duivel Johan Bakayoko was opnieuw van belang met een heerlijke assist op de openingstreffer.

PSV legde vorig seizoen al beslag op de tweede plaats én de Nederlandse beker, desondanks besloot coach Ruud van Nistelrooij om te vertrekken wegens interne strubbelingen. Dat blijkt nu echter goed uit te draaien voor de Eindhovenaren. Onder nieuwe coach Peter Bosz is PSV immers aan een geweldig seizoen bezig.

LEES OOK: Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Feyenoord laat kansen liggen

Afgelopen woensdag werd bijvoorbeeld de tweede ronde van de Champions League gehaald. En in de eigen Eredivisie staat er al helemaal geen maat op de autoritaire leider. Zo hadden de Eindhovenaren al hun competitieduels al winnend afgesloten.

Die straffe reeks dreigde zondagmiddag ten einde te komen. Zo stond PSV voor een bezoek aan eerste achtervolger en titelverdediger Feyenoord. In de eerste helft waren de Rotterdammers ook veruit de beste ploeg. Onder meer Lutsharel Geertruida en Santiago Gimenez lieten echter hun kansen liggen.

Assist-koning Bakayoko

Die missers brak de thuisploeg na de pauze zuur op. Zo kon PSV de match op enkele minuten naar zich toe trokken. Ismael Saibari, een jeugdproduct van Genk en Anderlecht, bracht de bezoekers op voorsprong na een puntgave assist van Bakayoko. Voor de Rode Duivel alweer zijn 8ste assist in 14 competitieduels.

Niet veel later deed Olivier Boscagli de boeken dicht na een goed getrapte corner. Gimenez zorgde weliswaar nog voor een spannende slotfase, maar verder kwam Feyenoord niet. PSV behoudt dus zijn perfecte rapport en telt na amper 14 speeldagen alweer 10 punten voorsprong.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

121
121
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

38
38
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

111
111
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

156
156
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

145
145
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

380
380
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

120
120
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

168
168
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

164
164
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

227
227
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

181
181
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

181
181
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

546
546
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

251
251
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

354
354
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws