42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

door
42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

In de Nederlandse Eredivisie staat dit seizoen geen maat op PSV. De Eindhovenaren wonnen zondagmiddag ook van eerste achtervolger Feyenoord (1-2) en tellen nu 42 op 42. Rode Duivel Johan Bakayoko was opnieuw van belang met een heerlijke assist op de openingstreffer.

PSV legde vorig seizoen al beslag op de tweede plaats én de Nederlandse beker, desondanks besloot coach Ruud van Nistelrooij om te vertrekken wegens interne strubbelingen. Dat blijkt nu echter goed uit te draaien voor de Eindhovenaren. Onder nieuwe coach Peter Bosz is PSV immers aan een geweldig seizoen bezig.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

Feyenoord laat kansen liggen

Afgelopen woensdag werd bijvoorbeeld de tweede ronde van de Champions League gehaald. En in de eigen Eredivisie staat er al helemaal geen maat op de autoritaire leider. Zo hadden de Eindhovenaren al hun competitieduels al winnend afgesloten.

Die straffe reeks dreigde zondagmiddag ten einde te komen. Zo stond PSV voor een bezoek aan eerste achtervolger en titelverdediger Feyenoord. In de eerste helft waren de Rotterdammers ook veruit de beste ploeg. Onder meer Lutsharel Geertruida en Santiago Gimenez lieten echter hun kansen liggen.

Assist-koning Bakayoko

Die missers brak de thuisploeg na de pauze zuur op. Zo kon PSV de match op enkele minuten naar zich toe trokken. Ismael Saibari, een jeugdproduct van Genk en Anderlecht, bracht de bezoekers op voorsprong na een puntgave assist van Bakayoko. Voor de Rode Duivel alweer zijn 8ste assist in 14 competitieduels.

Niet veel later deed Olivier Boscagli de boeken dicht na een goed getrapte corner. Gimenez zorgde weliswaar nog voor een spannende slotfase, maar verder kwam Feyenoord niet. PSV behoudt dus zijn perfecte rapport en telt na amper 14 speeldagen alweer 10 punten voorsprong.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

1
1
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

7
7
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

32
32
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

30
30
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

199
199
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

82
82
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

49
49
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

49
49
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

43
43
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

237
237
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

107
107
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

131
131
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

53
53
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

130
130
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

146
146
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

119
119
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

165
165
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

122
122
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

134
134
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

56
56
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

470
470
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

213
213
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

154
154
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

314
314

Meer sportnieuws