42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

door
42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

In de Nederlandse Eredivisie staat dit seizoen geen maat op PSV. De Eindhovenaren wonnen zondagmiddag ook van eerste achtervolger Feyenoord (1-2) en tellen nu 42 op 42. Rode Duivel Johan Bakayoko was opnieuw van belang met een heerlijke assist op de openingstreffer.

PSV legde vorig seizoen al beslag op de tweede plaats én de Nederlandse beker, desondanks besloot coach Ruud van Nistelrooij om te vertrekken wegens interne strubbelingen. Dat blijkt nu echter goed uit te draaien voor de Eindhovenaren. Onder nieuwe coach Peter Bosz is PSV immers aan een geweldig seizoen bezig.

LEES OOK: PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

Feyenoord laat kansen liggen

Afgelopen woensdag werd bijvoorbeeld de tweede ronde van de Champions League gehaald. En in de eigen Eredivisie staat er al helemaal geen maat op de autoritaire leider. Zo hadden de Eindhovenaren al hun competitieduels al winnend afgesloten.

Die straffe reeks dreigde zondagmiddag ten einde te komen. Zo stond PSV voor een bezoek aan eerste achtervolger en titelverdediger Feyenoord. In de eerste helft waren de Rotterdammers ook veruit de beste ploeg. Onder meer Lutsharel Geertruida en Santiago Gimenez lieten echter hun kansen liggen.

Assist-koning Bakayoko

Die missers brak de thuisploeg na de pauze zuur op. Zo kon PSV de match op enkele minuten naar zich toe trokken. Ismael Saibari, een jeugdproduct van Genk en Anderlecht, bracht de bezoekers op voorsprong na een puntgave assist van Bakayoko. Voor de Rode Duivel alweer zijn 8ste assist in 14 competitieduels.

Niet veel later deed Olivier Boscagli de boeken dicht na een goed getrapte corner. Gimenez zorgde weliswaar nog voor een spannende slotfase, maar verder kwam Feyenoord niet. PSV behoudt dus zijn perfecte rapport en telt na amper 14 speeldagen alweer 10 punten voorsprong.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

57
57
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

47
47
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

129
129
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

742
742
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

348
348
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

332
332
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

100
100
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

157
157
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

281
281
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

252
252
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

91
91
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

170
170
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

300
300
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

263
263
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

459
459
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

472
472
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

290
290
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

239
239
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

424
424
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

111
111
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

197
197
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

325
325

Meer sportnieuws