42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

172
42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

In de Nederlandse Eredivisie staat dit seizoen geen maat op PSV. De Eindhovenaren wonnen zondagmiddag ook van eerste achtervolger Feyenoord (1-2) en tellen nu 42 op 42. Rode Duivel Johan Bakayoko was opnieuw van belang met een heerlijke assist op de openingstreffer.

PSV legde vorig seizoen al beslag op de tweede plaats én de Nederlandse beker, desondanks besloot coach Ruud van Nistelrooij om te vertrekken wegens interne strubbelingen. Dat blijkt nu echter goed uit te draaien voor de Eindhovenaren. Onder nieuwe coach Peter Bosz is PSV immers aan een geweldig seizoen bezig.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Feyenoord laat kansen liggen

Afgelopen woensdag werd bijvoorbeeld de tweede ronde van de Champions League gehaald. En in de eigen Eredivisie staat er al helemaal geen maat op de autoritaire leider. Zo hadden de Eindhovenaren al hun competitieduels al winnend afgesloten.

Die straffe reeks dreigde zondagmiddag ten einde te komen. Zo stond PSV voor een bezoek aan eerste achtervolger en titelverdediger Feyenoord. In de eerste helft waren de Rotterdammers ook veruit de beste ploeg. Onder meer Lutsharel Geertruida en Santiago Gimenez lieten echter hun kansen liggen.

Assist-koning Bakayoko

Die missers brak de thuisploeg na de pauze zuur op. Zo kon PSV de match op enkele minuten naar zich toe trokken. Ismael Saibari, een jeugdproduct van Genk en Anderlecht, bracht de bezoekers op voorsprong na een puntgave assist van Bakayoko. Voor de Rode Duivel alweer zijn 8ste assist in 14 competitieduels.

Niet veel later deed Olivier Boscagli de boeken dicht na een goed getrapte corner. Gimenez zorgde weliswaar nog voor een spannende slotfase, maar verder kwam Feyenoord niet. PSV behoudt dus zijn perfecte rapport en telt na amper 14 speeldagen alweer 10 punten voorsprong.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

34
34
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

40
40
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

67
67
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

64
64
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

131
131
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

177
177
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

69
69
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

97
97
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

65
65
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

116
116
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

201
201
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

118
118
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

99
99
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

921
921
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

155
155
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

104
104
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

390
390
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

431
431
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

413
413

Meer sportnieuws