42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

door
42 op 42! Bakayoko assisteert PSV ook voorbij Feyenoord

In de Nederlandse Eredivisie staat dit seizoen geen maat op PSV. De Eindhovenaren wonnen zondagmiddag ook van eerste achtervolger Feyenoord (1-2) en tellen nu 42 op 42. Rode Duivel Johan Bakayoko was opnieuw van belang met een heerlijke assist op de openingstreffer.

PSV legde vorig seizoen al beslag op de tweede plaats én de Nederlandse beker, desondanks besloot coach Ruud van Nistelrooij om te vertrekken wegens interne strubbelingen. Dat blijkt nu echter goed uit te draaien voor de Eindhovenaren. Onder nieuwe coach Peter Bosz is PSV immers aan een geweldig seizoen bezig.

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Feyenoord laat kansen liggen

Afgelopen woensdag werd bijvoorbeeld de tweede ronde van de Champions League gehaald. En in de eigen Eredivisie staat er al helemaal geen maat op de autoritaire leider. Zo hadden de Eindhovenaren al hun competitieduels al winnend afgesloten.

Die straffe reeks dreigde zondagmiddag ten einde te komen. Zo stond PSV voor een bezoek aan eerste achtervolger en titelverdediger Feyenoord. In de eerste helft waren de Rotterdammers ook veruit de beste ploeg. Onder meer Lutsharel Geertruida en Santiago Gimenez lieten echter hun kansen liggen.

Assist-koning Bakayoko

Die missers brak de thuisploeg na de pauze zuur op. Zo kon PSV de match op enkele minuten naar zich toe trokken. Ismael Saibari, een jeugdproduct van Genk en Anderlecht, bracht de bezoekers op voorsprong na een puntgave assist van Bakayoko. Voor de Rode Duivel alweer zijn 8ste assist in 14 competitieduels.

Niet veel later deed Olivier Boscagli de boeken dicht na een goed getrapte corner. Gimenez zorgde weliswaar nog voor een spannende slotfase, maar verder kwam Feyenoord niet. PSV behoudt dus zijn perfecte rapport en telt na amper 14 speeldagen alweer 10 punten voorsprong.

 

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

7
7
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

17
17
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

19
19
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

138
138
Herman Brusselmans neemt wraak: afgedropen in stilte

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

21
21
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

45
45
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

30
30
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

318
318
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

465
465
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

328
328
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

392
392
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

160
160
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

221
221
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

179
179
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

181
181
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

148
148
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

358
358
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

98
98
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

338
338
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

261
261
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

458
458
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

247
247
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

275
275
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

266
266

Meer sportnieuws