Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

door
Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

De Rode Duivels strijden tijdens de groepsfase van het komende EK tegen Roemenië, Slowakije en een land uit de play-offs. Nu de tegenstanders bekend zijn, kan bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie beginnen vormen. Daarbij zal hij ook de Saudische competitie in de gaten moeten houden.

Afgelopen zomer werden verschillende Duivels gelinkt aan een overgang naar Saudi-Arabië, het nieuwe financiële Walhalla voor profvoetballers. Maar slechts één van hen ging uiteindelijk overstag voor de olie-miljoenen. Zo besloot Yannick Carrasco om naar Al-Shabab FC te trekken.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Geen sportieve hoogvlieger

De flankaanvaller was bij Atlético Madrid nochtans een vaste basiskracht onder coach Diego Simeone. Bovendien had hij eerder in zijn carrière al een louter financiële keuze gemaakt toen hij in China ging voetballen. Maar zijn contract in Madrid was aflopend en dus koos hij voor financiële zekerheid.

Sportief gezien was Al-Shabab in ieder geval geen hoogvlieger. Naast Carrasco zijn de 35-jarige Ever Banega (ex-Sevilla en Internazionale) en de 33-jarige Romain Saïss (vaste international bij Marokko) veruit de bekenste namen. Momenteel staat de club slechts 12de in de Saudische competitie.

Technisch hoogtepuntje

Ook dit weekend werd opnieuw puntenverlies geleden. Zo ging Al-Shabab met 1-2 de boot in tegen Al-Tawoon. Carrasco viel echter weinig kwalijk te nemen. De Rode Duivel had zijn ploeg in de eerste helft op voorsprong gezet van op de stip. Bovendien ging hij viraal met een heerlijke actie: zo pakte de flankaanvaller uit met een hemelse balcontrole die inmiddels gretig gedeeld werd op de sociale media.

Een fitte Carrasco verdient een selectie voor het EK ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

62
62
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

76
76
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

93
93
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

250
250
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

134
134
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

439
439
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

166
166
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

220
220
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

454
454
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

696
696
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

686
686
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

380
380
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

543
543
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

436
436
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

331
331
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws