Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

127 stemmen
Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

De Rode Duivels strijden tijdens de groepsfase van het komende EK tegen Roemenië, Slowakije en een land uit de play-offs. Nu de tegenstanders bekend zijn, kan bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie beginnen vormen. Daarbij zal hij ook de Saudische competitie in de gaten moeten houden.

Afgelopen zomer werden verschillende Duivels gelinkt aan een overgang naar Saudi-Arabië, het nieuwe financiële Walhalla voor profvoetballers. Maar slechts één van hen ging uiteindelijk overstag voor de olie-miljoenen. Zo besloot Yannick Carrasco om naar Al-Shabab FC te trekken.

LEES OOK: Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Geen sportieve hoogvlieger

De flankaanvaller was bij Atlético Madrid nochtans een vaste basiskracht onder coach Diego Simeone. Bovendien had hij eerder in zijn carrière al een louter financiële keuze gemaakt toen hij in China ging voetballen. Maar zijn contract in Madrid was aflopend en dus koos hij voor financiële zekerheid.

Sportief gezien was Al-Shabab in ieder geval geen hoogvlieger. Naast Carrasco zijn de 35-jarige Ever Banega (ex-Sevilla en Internazionale) en de 33-jarige Romain Saïss (vaste international bij Marokko) veruit de bekenste namen. Momenteel staat de club slechts 12de in de Saudische competitie.

Technisch hoogtepuntje

Ook dit weekend werd opnieuw puntenverlies geleden. Zo ging Al-Shabab met 1-2 de boot in tegen Al-Tawoon. Carrasco viel echter weinig kwalijk te nemen. De Rode Duivel had zijn ploeg in de eerste helft op voorsprong gezet van op de stip. Bovendien ging hij viraal met een heerlijke actie: zo pakte de flankaanvaller uit met een hemelse balcontrole die inmiddels gretig gedeeld werd op de sociale media.

Een fitte Carrasco verdient een selectie voor het EK ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

28
28
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

155
155
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

459
459
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

97
97
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

322
322
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

499
499
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

613
613
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

225
225
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

463
463
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

513
513
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws