Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

door
Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

De Rode Duivels strijden tijdens de groepsfase van het komende EK tegen Roemenië, Slowakije en een land uit de play-offs. Nu de tegenstanders bekend zijn, kan bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie beginnen vormen. Daarbij zal hij ook de Saudische competitie in de gaten moeten houden.

Afgelopen zomer werden verschillende Duivels gelinkt aan een overgang naar Saudi-Arabië, het nieuwe financiële Walhalla voor profvoetballers. Maar slechts één van hen ging uiteindelijk overstag voor de olie-miljoenen. Zo besloot Yannick Carrasco om naar Al-Shabab FC te trekken.

LEES OOK: Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

Geen sportieve hoogvlieger

De flankaanvaller was bij Atlético Madrid nochtans een vaste basiskracht onder coach Diego Simeone. Bovendien had hij eerder in zijn carrière al een louter financiële keuze gemaakt toen hij in China ging voetballen. Maar zijn contract in Madrid was aflopend en dus koos hij voor financiële zekerheid.

Sportief gezien was Al-Shabab in ieder geval geen hoogvlieger. Naast Carrasco zijn de 35-jarige Ever Banega (ex-Sevilla en Internazionale) en de 33-jarige Romain Saïss (vaste international bij Marokko) veruit de bekenste namen. Momenteel staat de club slechts 12de in de Saudische competitie.

Technisch hoogtepuntje

Ook dit weekend werd opnieuw puntenverlies geleden. Zo ging Al-Shabab met 1-2 de boot in tegen Al-Tawoon. Carrasco viel echter weinig kwalijk te nemen. De Rode Duivel had zijn ploeg in de eerste helft op voorsprong gezet van op de stip. Bovendien ging hij viraal met een heerlijke actie: zo pakte de flankaanvaller uit met een hemelse balcontrole die inmiddels gretig gedeeld werd op de sociale media.

Een fitte Carrasco verdient een selectie voor het EK ...

Meest recent

Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

10
10
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

130
130
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

66
66
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

46
46
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

89
89
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

155
155
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

290
290
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

92
92
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

233
233
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

75
75
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

303
303
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

260
260
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

172
172
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

415
415
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

361
361
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

96
96
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

810
810
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

215
215
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

361
361
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1257
1257
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

416
416
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

649
649
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

402
402
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

887
887
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

1066
1066

Meer sportnieuws