Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

127 stemmen
Carrasco laat Saudi's kirren met hemelse actie

De Rode Duivels strijden tijdens de groepsfase van het komende EK tegen Roemenië, Slowakije en een land uit de play-offs. Nu de tegenstanders bekend zijn, kan bondscoach Domenico Tedesco zijn selectie beginnen vormen. Daarbij zal hij ook de Saudische competitie in de gaten moeten houden.

Afgelopen zomer werden verschillende Duivels gelinkt aan een overgang naar Saudi-Arabië, het nieuwe financiële Walhalla voor profvoetballers. Maar slechts één van hen ging uiteindelijk overstag voor de olie-miljoenen. Zo besloot Yannick Carrasco om naar Al-Shabab FC te trekken.

LEES OOK: De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

Geen sportieve hoogvlieger

De flankaanvaller was bij Atlético Madrid nochtans een vaste basiskracht onder coach Diego Simeone. Bovendien had hij eerder in zijn carrière al een louter financiële keuze gemaakt toen hij in China ging voetballen. Maar zijn contract in Madrid was aflopend en dus koos hij voor financiële zekerheid.

Sportief gezien was Al-Shabab in ieder geval geen hoogvlieger. Naast Carrasco zijn de 35-jarige Ever Banega (ex-Sevilla en Internazionale) en de 33-jarige Romain Saïss (vaste international bij Marokko) veruit de bekenste namen. Momenteel staat de club slechts 12de in de Saudische competitie.

Technisch hoogtepuntje

Ook dit weekend werd opnieuw puntenverlies geleden. Zo ging Al-Shabab met 1-2 de boot in tegen Al-Tawoon. Carrasco viel echter weinig kwalijk te nemen. De Rode Duivel had zijn ploeg in de eerste helft op voorsprong gezet van op de stip. Bovendien ging hij viraal met een heerlijke actie: zo pakte de flankaanvaller uit met een hemelse balcontrole die inmiddels gretig gedeeld werd op de sociale media.

Een fitte Carrasco verdient een selectie voor het EK ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

89
89
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

46
46
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

28
28
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

277
277
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

140
140
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

334
334
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws