Tedesco reageert op mogelijke terugkeer van Axel Witsel

door
Tedesco reageert op mogelijke terugkeer van Axel Witsel

Enkele weken geleden opperde onze redactie om naast Toby Alderweireld ook aan Axel Witsel te denken als eventuele extra verdediger. Sindsdien kreeg de speler van Atlético Madrid meer aandacht en kreeg hij ook de vraag gesteld of hij een terugkeer zag zitten. Domenico Tedesco sprak nu ook in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: POLL: wie wint de Champions League 2026?

Terugkeer van Witsel?

Witsel is top bij een topclub als Atlético Madrid. En dat als verdediger. Net als Toby Alderweireld haakte hij af, maar de 34-jarige ex-speler van Standard gaf deze week aan dat hij de deur zeker niet sluit voor een eventuele terugkeer.

Georges Leekens had dat voorspeld bij onze redactie. "Wie weet. De meeste spelers laten nog wel een opening om eventueel terug te keren. Ik heb indertijd Franky Van der Elst teruggehaald, net als Timmy Simons. Als het niet nodig is, dan moet je het niet doen, maar het is wel altijd een optie. Als je eens goed praat en alles goed kadert, én er is nog motivatie bij de speler, dan is een terugkeer zeker bespreekbaar. Kijk bijvoorbeeld naar Didier Deschamps met Karim Benzema. Je ziet het wel vaker. Zeg nooit, nooit in het voetbal."

Al-Dakhil in de problemen

Tedesco haalde gisteren aan dat hij de woorden Witsel ook las. Hij ziet de ervaren speler van Atlético Madrid zeker als een extra optie, net als Alderweireld. Alleen ziet hij hen (terecht) als back-ups. 

De kans bestaat zeker dat Witsel of Alderweireld mogen hopen. Vertonghen, Debast en Theate spelen wekelijks en zijn zekerheden omtrent spelers die centraal kunnen spelen. Am-Dakhil leek dat ook, maar hij komt nu al verschillende speeldagen op rij niet aan de bak bij Burnley. Meer zelfs, hij zit vaak niet in de selectie. Opent dat de deur voor Witsel of Alderweireld?

Voor wie moet Tedesco kiezen?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

65
65
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

106
106
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

101
101
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

86
86
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

184
184
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

361
361
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

597
597
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

440
440
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws