Tedesco reageert op mogelijke terugkeer van Axel Witsel

640 stemmen
Tedesco reageert op mogelijke terugkeer van Axel Witsel

Enkele weken geleden opperde onze redactie om naast Toby Alderweireld ook aan Axel Witsel te denken als eventuele extra verdediger. Sindsdien kreeg de speler van Atlético Madrid meer aandacht en kreeg hij ook de vraag gesteld of hij een terugkeer zag zitten. Domenico Tedesco sprak nu ook in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: 'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Terugkeer van Witsel?

Witsel is top bij een topclub als Atlético Madrid. En dat als verdediger. Net als Toby Alderweireld haakte hij af, maar de 34-jarige ex-speler van Standard gaf deze week aan dat hij de deur zeker niet sluit voor een eventuele terugkeer.

Georges Leekens had dat voorspeld bij onze redactie. "Wie weet. De meeste spelers laten nog wel een opening om eventueel terug te keren. Ik heb indertijd Franky Van der Elst teruggehaald, net als Timmy Simons. Als het niet nodig is, dan moet je het niet doen, maar het is wel altijd een optie. Als je eens goed praat en alles goed kadert, én er is nog motivatie bij de speler, dan is een terugkeer zeker bespreekbaar. Kijk bijvoorbeeld naar Didier Deschamps met Karim Benzema. Je ziet het wel vaker. Zeg nooit, nooit in het voetbal."

Al-Dakhil in de problemen

Tedesco haalde gisteren aan dat hij de woorden Witsel ook las. Hij ziet de ervaren speler van Atlético Madrid zeker als een extra optie, net als Alderweireld. Alleen ziet hij hen (terecht) als back-ups. 

De kans bestaat zeker dat Witsel of Alderweireld mogen hopen. Vertonghen, Debast en Theate spelen wekelijks en zijn zekerheden omtrent spelers die centraal kunnen spelen. Am-Dakhil leek dat ook, maar hij komt nu al verschillende speeldagen op rij niet aan de bak bij Burnley. Meer zelfs, hij zit vaak niet in de selectie. Opent dat de deur voor Witsel of Alderweireld?

Voor wie moet Tedesco kiezen?

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

1
1
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

23
23
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

12
12
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

228
228
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

42
42
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

24
24
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

179
179
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

85
85
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

127
127
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

326
326
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

296
296
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

76
76
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

165
165
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

153
153
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

54
54
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

423
423
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

297
297
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

76
76
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

310
310
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

372
372
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

115
115
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

69
69
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

443
443

Meer sportnieuws