Hevige geruchten in wandelgangen Anderlecht: Riemer reageert

door
Hevige geruchten in wandelgangen Anderlecht: Riemer reageert

In de wandelgangen circuleren geruchten dat Maxime Dupé in januari de club wil verlaten. Hij is de tweede doelman nadat Kasper Schmeichel werd aangetrokken. RSC Anderlecht wordt ondertussen met steeds meer doelmannen in verband gebracht.

Maxime Dupé kon tweede keeper worden bij Club Brugge, maar weigerde dit. Hij koos voor een transfer naar Anderlecht, waar hij wel eerste keeper werd. Alleen kwam Kasper Schmeichel plots naar het Lotto Park en de 37-jarige Deen kreeg de voorkeur.

LEES OOK: Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Anderlecht gelinkt aan keepers

Dupé is allerminst tevreden en op zijn leeftijd zal hij vooral willen spelen. Een transfer in januari is dus zeker niet uitgesloten. Ondertussen circuleren er steeds meer geruchten over Anderlecht en andere keepers.

Zo werden de Brusselaars al in verband gebracht met de IJslandse doelman Hákon Valdimarsson van Elfsborg. Ook de 19-jarige Nederlandse keeper Rome Jayden Owusu-Oduro (AZ) werd gelinkt aan Anderlecht.

Riemer lost niets

Brian Riemer kreeg op de persbabbel voor de match tegen KVC Westerlo de vraag of Anderlecht een keeper wil aantrekken in januari. Zoals verwacht liet hij niet in de kaarten kijken.

"Op dit moment is het nog vroeg en dat zijn dossiers voor Jesper (Fredberg, nvdr.). We kijken altijd uit naar goede spelers. We hebben een sterke kern inzake keepers. Bepaalde mensen willen daardoor een drama (Schmeichel kreeg de nodige kritiek, nvdr.) maken, maar die is er niet. Er is een goede connectie tussen de keepers. Er is uiteraard een concurrentiestrijd en we zullen zien wat de toekomst brengt. Dat is ook zo voor de mercato in januari”, besloot de coach.

Gaat RSCA in januari een nieuwe keeper halen?

Meest recent

Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

3
3
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

1
1
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

37
37
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

51
51
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

84
84
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

192
192
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

466
466
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

678
678
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

134
134
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

38
38
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

113
113
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

139
139
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

157
157
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

107
107
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

88
88
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

228
228
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

272
272
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

117
117
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

168
168
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

390
390
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

330
330
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

119
119
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

180
180
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

360
360
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

162
162

Meer sportnieuws