Hevige geruchten in wandelgangen Anderlecht: Riemer reageert

792 stemmen
Hevige geruchten in wandelgangen Anderlecht: Riemer reageert

In de wandelgangen circuleren geruchten dat Maxime Dupé in januari de club wil verlaten. Hij is de tweede doelman nadat Kasper Schmeichel werd aangetrokken. RSC Anderlecht wordt ondertussen met steeds meer doelmannen in verband gebracht.

Maxime Dupé kon tweede keeper worden bij Club Brugge, maar weigerde dit. Hij koos voor een transfer naar Anderlecht, waar hij wel eerste keeper werd. Alleen kwam Kasper Schmeichel plots naar het Lotto Park en de 37-jarige Deen kreeg de voorkeur.

LEES OOK: Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Anderlecht gelinkt aan keepers

Dupé is allerminst tevreden en op zijn leeftijd zal hij vooral willen spelen. Een transfer in januari is dus zeker niet uitgesloten. Ondertussen circuleren er steeds meer geruchten over Anderlecht en andere keepers.

Zo werden de Brusselaars al in verband gebracht met de IJslandse doelman Hákon Valdimarsson van Elfsborg. Ook de 19-jarige Nederlandse keeper Rome Jayden Owusu-Oduro (AZ) werd gelinkt aan Anderlecht.

Riemer lost niets

Brian Riemer kreeg op de persbabbel voor de match tegen KVC Westerlo de vraag of Anderlecht een keeper wil aantrekken in januari. Zoals verwacht liet hij niet in de kaarten kijken.

"Op dit moment is het nog vroeg en dat zijn dossiers voor Jesper (Fredberg, nvdr.). We kijken altijd uit naar goede spelers. We hebben een sterke kern inzake keepers. Bepaalde mensen willen daardoor een drama (Schmeichel kreeg de nodige kritiek, nvdr.) maken, maar die is er niet. Er is een goede connectie tussen de keepers. Er is uiteraard een concurrentiestrijd en we zullen zien wat de toekomst brengt. Dat is ook zo voor de mercato in januari”, besloot de coach.

Gaat RSCA in januari een nieuwe keeper halen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

36
36
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

38
38
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

71
71
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

101
101
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

23
23
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

233
233
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

146
146
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

189
189
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

88
88
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

409
409
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

321
321
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

126
126
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws