Hevige geruchten in wandelgangen Anderlecht: Riemer reageert

792 stemmen
Hevige geruchten in wandelgangen Anderlecht: Riemer reageert

In de wandelgangen circuleren geruchten dat Maxime Dupé in januari de club wil verlaten. Hij is de tweede doelman nadat Kasper Schmeichel werd aangetrokken. RSC Anderlecht wordt ondertussen met steeds meer doelmannen in verband gebracht.

Maxime Dupé kon tweede keeper worden bij Club Brugge, maar weigerde dit. Hij koos voor een transfer naar Anderlecht, waar hij wel eerste keeper werd. Alleen kwam Kasper Schmeichel plots naar het Lotto Park en de 37-jarige Deen kreeg de voorkeur.

LEES OOK: Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

Anderlecht gelinkt aan keepers

Dupé is allerminst tevreden en op zijn leeftijd zal hij vooral willen spelen. Een transfer in januari is dus zeker niet uitgesloten. Ondertussen circuleren er steeds meer geruchten over Anderlecht en andere keepers.

Zo werden de Brusselaars al in verband gebracht met de IJslandse doelman Hákon Valdimarsson van Elfsborg. Ook de 19-jarige Nederlandse keeper Rome Jayden Owusu-Oduro (AZ) werd gelinkt aan Anderlecht.

Riemer lost niets

Brian Riemer kreeg op de persbabbel voor de match tegen KVC Westerlo de vraag of Anderlecht een keeper wil aantrekken in januari. Zoals verwacht liet hij niet in de kaarten kijken.

"Op dit moment is het nog vroeg en dat zijn dossiers voor Jesper (Fredberg, nvdr.). We kijken altijd uit naar goede spelers. We hebben een sterke kern inzake keepers. Bepaalde mensen willen daardoor een drama (Schmeichel kreeg de nodige kritiek, nvdr.) maken, maar die is er niet. Er is een goede connectie tussen de keepers. Er is uiteraard een concurrentiestrijd en we zullen zien wat de toekomst brengt. Dat is ook zo voor de mercato in januari”, besloot de coach.

Gaat RSCA in januari een nieuwe keeper halen?

Meest recent

Vanaken vernederd: Garcia hakt er genadeloos in

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

92
92
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

39
39
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

45
45
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

44
44
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

35
35
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

321
321
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

99
99
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

142
142
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

214
214
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

122
122
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

194
194
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

67
67
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

346
346
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

127
127
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

709
709
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

78
78
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

291
291
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

316
316
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

632
632
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

490
490
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

908
908
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

83
83
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

126
126
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

197
197
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87

Meer sportnieuws