Crisis helemaal terug: Man Utd nu ook onderuit bij Newcastle

door
Crisis helemaal terug: Man Utd nu ook onderuit bij Newcastle

Bij Manchester United lijkt het stilaan weer crisis na een rampzalige week. Enkele dagen geleden gaf het tegen Galatasaray al een zege uit handen, waardoor het in de Champions League op de rand van de uitschakeling staat. Tot overmaat van ramp volgde nu ook een zesde nederlaag in de Premier League, deze keer tegen Newcastle United.

De Magpies voelden zich eerder op de week nog bekocht toen ze in de Champions League op PSG in de slotseconden nog een gelijkmaker slikten na een dubieuze penalty. Ze waren duidelijk berust op revanche, ook al was het voor Eddie Howe alweer puzzelen door de vele blessures in zijn selectie.

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Newcastle wint verdiend

Maar met een vertimmerd elftal was Newcastle van meet af aan veel beter dan United, dat volledig overrompeld werd. Het had echter geluk dat een misverstand tussen Dalot en Onana niet afgestraft werd en dat kort voor rust een vrije trap van Trippier op de onderkant van de lat belandde.

Na rust bleef Newcastle United wegdrukken en na tien minuten in de tweede helft werd het eindelijk beloond. Ze veroverden de bal op de helft van de tegenstander, waardoor Trippier kon voorzetten en aan de tweede paal tikte Gordon binnen.

Man Utd verliest terrein

Pas in de slotfase schoot Man Utd wakker en kwam het nog een paar keer dicht bij de gelijkmaker. Schär kon een poging van Reguilon echter nog voor de lijn weghalen en een goal van Antony werd afgekeurd. De bal was immers van richting veranderd door Maguire, die buitenspel stond.

De 1-0 bleef dus tot het einde staan en daardoor verliest Man Utd verder terrein op de top vier. Ze zakken ook een plaatsje in het klassement, want Newcastle wipt over hen. De Magpies wippen zelfs naar de vijfde plaats omdat ze een beter doelsaldo hebben dan Tottenham.

Zal Ten Hag nog het einde van het seizoen halen?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

36
36
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

20
20
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

51
51
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

29
29
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

162
162
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

548
548
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

234
234
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

190
190
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

103
103
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

698
698
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

185
185
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

321
321
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

675
675
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

98
98
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws