Crisis helemaal terug: Man Utd nu ook onderuit bij Newcastle

door
Crisis helemaal terug: Man Utd nu ook onderuit bij Newcastle

Bij Manchester United lijkt het stilaan weer crisis na een rampzalige week. Enkele dagen geleden gaf het tegen Galatasaray al een zege uit handen, waardoor het in de Champions League op de rand van de uitschakeling staat. Tot overmaat van ramp volgde nu ook een zesde nederlaag in de Premier League, deze keer tegen Newcastle United.

De Magpies voelden zich eerder op de week nog bekocht toen ze in de Champions League op PSG in de slotseconden nog een gelijkmaker slikten na een dubieuze penalty. Ze waren duidelijk berust op revanche, ook al was het voor Eddie Howe alweer puzzelen door de vele blessures in zijn selectie.

LEES OOK: 'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Newcastle wint verdiend

Maar met een vertimmerd elftal was Newcastle van meet af aan veel beter dan United, dat volledig overrompeld werd. Het had echter geluk dat een misverstand tussen Dalot en Onana niet afgestraft werd en dat kort voor rust een vrije trap van Trippier op de onderkant van de lat belandde.

Na rust bleef Newcastle United wegdrukken en na tien minuten in de tweede helft werd het eindelijk beloond. Ze veroverden de bal op de helft van de tegenstander, waardoor Trippier kon voorzetten en aan de tweede paal tikte Gordon binnen.

Man Utd verliest terrein

Pas in de slotfase schoot Man Utd wakker en kwam het nog een paar keer dicht bij de gelijkmaker. Schär kon een poging van Reguilon echter nog voor de lijn weghalen en een goal van Antony werd afgekeurd. De bal was immers van richting veranderd door Maguire, die buitenspel stond.

De 1-0 bleef dus tot het einde staan en daardoor verliest Man Utd verder terrein op de top vier. Ze zakken ook een plaatsje in het klassement, want Newcastle wipt over hen. De Magpies wippen zelfs naar de vijfde plaats omdat ze een beter doelsaldo hebben dan Tottenham.

Zal Ten Hag nog het einde van het seizoen halen?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

15
15
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

133
133
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

198
198
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

33
33
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

81
81
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

20
20
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

42
42
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

54
54
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

45
45
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

75
75
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

32
32
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

627
627
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

220
220
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

277
277
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

76
76
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

496
496
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

92
92
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

107
107
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

145
145
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1168
1168

Meer sportnieuws