Crisis op komst bij KRC Genk: Vrancken onder druk

door
Crisis op komst bij KRC Genk: Vrancken onder druk

Het lot van KRC Genk in de Conference League hangt aan een zijden draadje na de nederlaag tegen Fiorentina. Dit seizoen loopt het duidelijk niet zoals het zou moeten bij de club.

LEES OOK: Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Seizoen vol teleurstellingen voor KRC Genk

De Limburgers moesten eigenlijk stunten op het veld van Fiorentina om hun lot in eigen handen te houden in de Conference League en dat is hen niet gelukt.

Het is voorlopig een seizoen vol teleurstellingen voor Genk, dat begon met een mokerslag door de uitschakeling in de voorrondes van de Champions League tegen Servette Genève. Daarna volgde de uitschakeling in de kwalificatieronde voor de Europa League tegen Olympiakos.

Verlies tegen Gent betekent crisis in Genk

Genk telt momenteel 24 op 45 in de Jupiler Pro League en kreeg vorig weekend een uppercut tegen Standard. Begin dit seizoen had men nochtans de lat hoog gelegd bij de club “Als er zondag thuis tegen Gent verloren wordt, is het toch crisis in Genk”, schrijft Het Laatste Nieuws al.

Zo denkt Wouter Vrancken er niet over. “Op voorhand mag je nooit zo denken. Het heeft geen zin om in een 'wat als'-verhaal mee te gaan. Je moet het positief blijven bekijken”, zei de coach op de persconferentie.

Valt Genk uit de top zes?

Vrancken merkte tegen Standard een tekort aan drive, terwijl dat geen probleem was tegen Fiorentina, toen de grinta er deze keer wél was. Bij een nederlaag tegen AA Gent kan Genk wel uit de top zes vallen in de Belgische competitie.

“We mogen niet in negativiteit vervallen”, zei Vrancken,die zich optrekt aan de goede eerste helft tegen Fiorentina. “Het is zonde dat we het niet een lange periode konden volhouden. Fiorentina gooide aan de rust ook wat nieuwe jongens in de strijd.”

Is het stilaan crisis bij Genk?

Meest recent

Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

14
14
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

155
155
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

166
166
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

199
199
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

251
251
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

50
50
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

229
229
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

169
169
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

174
174
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

413
413
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

357
357
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

287
287
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

188
188
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

553
553
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

707
707
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

422
422
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

346
346
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

170
170
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

647
647
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

616
616
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

386
386
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

175
175

Meer sportnieuws