Riemer met luxeprobleem: "Dat hoort bij topvoetbal"

door
Riemer met luxeprobleem:

Brian Riemer doet het goed met RSC Anderlecht. In het begin van het seizoen was er al (te) snel kritiek. We haalden toen aan dat Anderlecht pas na de mercato mocht beoordeeld worden. Ondertussen is duidelijk dat de coach van RSCA stilaan een machine aan het maken is.

Anderlecht overklaste Westerlo. "We begonnen zeer goed. De eerste 30 minuten waren top, maar we hadden meer moeten kunnen scoren. De laatste vijftien minuten van de eerste helft was Westerlo goed en maakten ze het ons moeilijk. In de tweede helft kwamen eindelijk de goals. We misten echter te veel grote kansen."

LEES OOK: Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Kansen missen

RSCA had zes of zeven keer moeten scoren. "Dat was frustrerend, want je weet dat je ondanks die dominantie en kansen ook plots een goal kan incasseren. Dat was vorige week al tegen RWDM zo. We moeten een wedstrijd sneller kunnen doodmaken."

De weelde is zeer groot aan het worden, want ook Verschaeren is weer fit. De plaatsen worden zeer duur bij Anderlecht. Dat is een goede zaak volgens de coach.

Veel weelde

"Ons voetbal verloopt steeds beter. Vooraan vonden ze elkaar stilaan goed met Thorgan, maar ook de andere jongens doen het goed. We hebben Leoni ook kunnen sparen vandaag. De weelde? Dat hoort bij topvoetbal. Als je het beste uit iedereen wil halen, dan heb je concurrentie nodig. Ook al weet ik dat iedereen wil spelen, maar dat hoort bij topsport. Dat Delaney werd gewisseld? Dat was uit voorzorg, maar hij kan spelen tegen Standard."

Over de titel wil Riemer niet spreken. "We willen de top zes halen na dertig speeldagen. Dat doel verandert niet tot dan. Nadien kan alles in de play-offs, dat bewees het verleden al."

Gaat RSCA dit jaar kampioen spelen?

Meest recent

Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

4
4
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

180
180
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

206
206
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

79
79
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

203
203
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

163
163
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

152
152
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

60
60
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

77
77
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

41
41
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

204
204
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

30
30
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

162
162
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

218
218
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

46
46
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

120
120
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

215
215
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

112
112
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

76
76
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

153
153
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

334
334
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

318
318
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

214
214
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

569
569
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

44
44

Meer sportnieuws