Deila noemt twee uitblinkers bij naam: "Hij heeft veel talent"

door
Deila noemt twee uitblinkers bij naam:

Club Brugge snakte al een tijdje naar een referentiewedstrijd en heeft die donderdagavond ook gekregen. Zo werd met zware 0-5-cijfers gewonnen op het veld van Besiktas JK. Daarbij konden enkele zomeraanwinsten zich in positieve zin onderscheiden. 

Blauw-Zwart dokte afgelopen zomer de nodige miljoenen om de selectie van vers bloed te voorzien, maar die investeringen rendeerden tot dusver te weinig. Daar kwam in Istanbul echter verandering in. Hugo Vetlesen bijvoorbeeld, mocht door de schorsing van Hans Vanaken in een iets hogere rol opdraven en had zo veel meer impact op het Brugse spel.

LEES OOK: 'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Scherpe Thiago

Maar vooral de prestatie van Igor Thiago mocht gezien worden. De Braziliaan heeft enkele moeizame weken achter de rug en kreeg heel wat kritiek over zich heen. Tegen Besiktas bewees hij echter nog eens zijn waarde. Zo verdubbelde Thiago al snel de voorsprong en in de tweede periode deed hij daar nog een treffer bovenop.

Coach Ronny Deila voorzag hem achteraf dan ook van een open doekje. "Thiago startte zijn periode bij Club goed, maar had het daarna iets moeilijker. Dat is ook logisch gezien hij niet gewoon was aan het tempo en presteren onder druk in een topclub. Ik heb hem de laatste weken ook wat meer rust gegund en nu lijkt hij scherp en hongerig. Hij werkt heel hard voor het team en ik ben heel blij dat hij vanavond twee keer kon scoren", klonk het op de clubwebstek.

Talentvolle Skoras

Daarnaast maakte Michal Skoras eveneens een goede beurt. De Poolse winger had het tot dusver lastig om zich door te zetten bij Club en kwam nog maar weinig aan spelen toe. Maar donderdag viel hij erg gretig in. Daarvoor werd beloonde Skoras zichzelf met twee assists.

Op basis van deze prestatie mag hij dan ook hopen op meer kansen in de nabije toekomst. "Hij heeft veel talent en hij traint heel goed, dus hij verdiende misschien wel om te starten vandaag. Ik ben dan ook tevreden dat hij op het veld kwam en toonde wat hij ook op training laat zien. Ik was dus niet verbaasd van verbetering die hij vandaag liet zien", aldus Deila.

Skoras verdient een nieuwe kans in de basis ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

189
189
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

114
114
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

200
200
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

123
123
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

101
101
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

57
57
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

220
220
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

229
229
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

412
412
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

267
267
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

507
507
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

448
448
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

487
487
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

152
152
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

367
367
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

258
258
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

332
332
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

535
535
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

688
688

Meer sportnieuws