AA Gent incasseert stevige mokerslag uit ziekenboeg

door
AA Gent incasseert stevige mokerslag uit ziekenboeg

In de Conference League neemt AA Gent het om 18u45 op tegen Zorya Lugansk. Mits een zege zijn de Buffalo's mogelijk zeker van groepswinst, al is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Niet alleen moet Maccabi Tel Aviv dan een uitschuiver maken in IJsland, zelf dreigt Hein Vanhaezebouck een experimenteel elftal tussen de lijnen te moeten brengen. Tenslotte lijken een heleboel sterkhouders af te haken. Zo geraakt behalve Hyunseok Hong ook Archie Brown niet tijdig klaar voor de strijd.

LEES OOK: ‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

AA Gent - Zorya Lugansk

De linksachter ontbrak afgelopen weekend al tegen Union omwille van een lichte blessure. De topper tegen Genk komt allicht eveneens te vroeg. Zijn vervanger Noah Fadiga verhuist donderdag vermoedelijk evenwel naar de overkant, want daar staat er ook achter Matisse Samoise nog een vraagteken.

Dat vertelde Vanhaezebrouck woensdag tijdens zijn persbabbel, waar hij in één klap ook bevestigde de coach dat Sven Kums en Julien De Sart nog onzeker zijn. Vooral op het middenveld wordt het mogelijk dus behelpen met het onuitgegeven drietal Omri Gandelman, Andrew Hjulsager en Pieter Gerkens.

Tissoudali & Torunarigha

Voorin kondigde Vanhaezebrouck alvast aan dat Gift Orban nog eens aan de aftrap verschijnt, waardoor Tarik Tissoudali volgens Het Nieuwsblad naar de bank verhuist. In het defensief compartiment krijgt Nurio Fortuna nog volgens de krant de voorkeur op Jordan Torunarigha. Malick Fofana vat post op links.

De verwachte 11: Nardi, Kandouss, Watanabe, Nurio, Fadiga, Gerkens, Hjulsager, Gandelman, Fofana, Orban, Cuypers

Wie zal AA Gent het hardst missen?

Meest recent

'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

133
133
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

291
291
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

42
42
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

55
55
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

281
281
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

81
81
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

74
74
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

572
572
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

78
78
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

434
434
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

48
48
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

910
910
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

117
117
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

128
128
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

398
398
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

201
201
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

731
731
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

73
73
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

61
61
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

382
382
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

191
191
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

494
494
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

238
238

Meer sportnieuws