'Jonge Duivel in januari naar de Premier League'

door
'Jonge Duivel in januari naar de Premier League'

De Rode Duivels ondergingen het afgelopen jaar een stevige verjongingskuur. Heel wat Belgische talenten zijn de voorbije maanden helemaal ontbolsterd en dat maakt dat de toekomst van de nationale ploeg er mooi uitziet. Vooral op het middenveld lijkt er bakken talent te zijn.

Na Nieuwjaar is Kevin De Bruyne weer helemaal fit en de aanvoerder krijgt naast zich heel wat jong geweld. Amadou Onana (22) is intussen niet meer weg te denken uit de basiself en bondscoach Domenico Tedesco liet het voorbije jaar ook Roméo Lavia (19), Aster Vranckx (21), Mandela Keita (21) en Arthur Vermeeren (18) debuteren.

LEES OOK: Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Matazo komt bij Monaco niet meer aan de bak

Bovendien zit er nog talent in de wachtkamer. Zo is bijvoorbeeld ook Eliot Matazo al jaren een vaste waarde bij de Jonge Duivels. De 21-jarige middenvelder is ondanks zijn jonge leeftijd ook al bezig aan zijn vierde seizoen in de A-kern bij AS Monaco, dat hem als tiener wegplukte bij Anderlecht.

Maar dit seizoen zijn de speelkansen voor Matazo beperkt in het Prinsdom. Onder Philippe Clement kwam hij nog vaak aan de bak, maar diens opvolger Adi Hütter lijkt het minder voor onze landgenoot te hebben. Matazo blijft steken op amper 96 speelminuten verspreid over zes invalbeurten. Sinds eind september kwam hij zelfs helemaal niet meer van de bank.

Interesse uit Engeland en Duitsland

Dat is uiteraard een grote teleurstelling voor Matazo, die volgens Sacha Tavolieri dan ook besloten zou hebben dat hij in januari beter Monaco kan verlaten. En er zou alvast de nodige interesse zijn, want verschillende teams uit de Premier League en Bundesliga zouden zijn komst wel zien zitten.

Het wordt voor Matazo wel hopen dat AS Monaco zich wat inschikkelijk opstelt, want hij heeft er nog een contract tot 2026. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 7 miljoen euro, dus er zal toch een degelijke transfersom op tafel moeten komen om Matazo binnen te halen.

Is Matazo al klaar voor de Premier League?

Meest recent

‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

1
1
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

36
36
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

11
11
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

17
17
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

48
48
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

182
182
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

4
4
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

238
238
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

141
141
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

110
110
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

36
36
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

177
177
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

61
61
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

44
44
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

72
72
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

109
109
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

85
85
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

70
70
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

585
585
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

57
57
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

269
269
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

169
169

Meer sportnieuws