'Jonge Duivel in januari naar de Premier League'

door
'Jonge Duivel in januari naar de Premier League'

De Rode Duivels ondergingen het afgelopen jaar een stevige verjongingskuur. Heel wat Belgische talenten zijn de voorbije maanden helemaal ontbolsterd en dat maakt dat de toekomst van de nationale ploeg er mooi uitziet. Vooral op het middenveld lijkt er bakken talent te zijn.

Na Nieuwjaar is Kevin De Bruyne weer helemaal fit en de aanvoerder krijgt naast zich heel wat jong geweld. Amadou Onana (22) is intussen niet meer weg te denken uit de basiself en bondscoach Domenico Tedesco liet het voorbije jaar ook Roméo Lavia (19), Aster Vranckx (21), Mandela Keita (21) en Arthur Vermeeren (18) debuteren.

LEES OOK: Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Matazo komt bij Monaco niet meer aan de bak

Bovendien zit er nog talent in de wachtkamer. Zo is bijvoorbeeld ook Eliot Matazo al jaren een vaste waarde bij de Jonge Duivels. De 21-jarige middenvelder is ondanks zijn jonge leeftijd ook al bezig aan zijn vierde seizoen in de A-kern bij AS Monaco, dat hem als tiener wegplukte bij Anderlecht.

Maar dit seizoen zijn de speelkansen voor Matazo beperkt in het Prinsdom. Onder Philippe Clement kwam hij nog vaak aan de bak, maar diens opvolger Adi Hütter lijkt het minder voor onze landgenoot te hebben. Matazo blijft steken op amper 96 speelminuten verspreid over zes invalbeurten. Sinds eind september kwam hij zelfs helemaal niet meer van de bank.

Interesse uit Engeland en Duitsland

Dat is uiteraard een grote teleurstelling voor Matazo, die volgens Sacha Tavolieri dan ook besloten zou hebben dat hij in januari beter Monaco kan verlaten. En er zou alvast de nodige interesse zijn, want verschillende teams uit de Premier League en Bundesliga zouden zijn komst wel zien zitten.

Het wordt voor Matazo wel hopen dat AS Monaco zich wat inschikkelijk opstelt, want hij heeft er nog een contract tot 2026. Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 7 miljoen euro, dus er zal toch een degelijke transfersom op tafel moeten komen om Matazo binnen te halen.

Is Matazo al klaar voor de Premier League?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

72
72
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

198
198
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

153
153
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

58
58
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

68
68
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

222
222
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

215
215
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

68
68
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

99
99
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

371
371
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

308
308
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

340
340
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

964
964
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

305
305
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

232
232
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

229
229
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

376
376
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

69
69
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws