'Bliksemtransfer Will Still naar gevallen topclub'

551 stemmen
'Bliksemtransfer Will Still naar gevallen topclub'

Het is lange tijd anders geweest, maar dezer dagen mikken Belgische trainers alsmaar meer op de buitenlandse topcompetities. Vincent Kompany werd dit seizoen met Burnley de eerste Belgische coach in de Premier League, Philippe Clement was bij AS Monaco aan de slag en Karel Geraerts mikt met Schalke 04 op termijn op de Bundesliga.

Maar de grootste furore maakt momenteel misschien wel Will Still. De nog altijd maar 31-jarige ex-assistent van Beerschot en Standard werd in oktober 2022 gepromoveerd tot hoofdcoach na het ontslag van Oscar Garcia en sindsdien gooit hij hoge ogen. Vorig seizoen zette hij meteen na zijn aanstelling al een lange ongeslagen reeks neer.

LEES OOK: ‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Lyon aast op Still

Dit seizoen doet hij zelfs nog straffer, want na dertien speeldagen prijkt Reims zowaar op de vijfde plaats in de Ligue 1. Die straffe prestaties kregen de voorbije maanden al heel wat aandacht, vooral in Frankrijk en Engeland, waar de roots van Still liggen. Nu kan hij mogelijk een transfer versieren.

Volgens La Dernière Heure staat Still immers hoog op het verlanglijstje van Olympique Lyon, dat alweer op zoek gaat naar een nieuwe coach. Officieel werd het nog niet bevestigd, maar de zusterclub van RWDM zou donderdagochtend na amper twee maanden alweer Fabio Grosso op straat gezet hebben.

Stevige uitdaging

Het zou dus goed kunnen dat Still hem gaat opvolgen, maar dan zal Lyon wel een akkoord moeten vinden met Reims. Dat zal zijn succestrainer niet zomaar willen verliezen en kan bovendien vasthouden aan een contract dat nog loopt tot medio 2025.

Er zou Still in Lyon alvast een stevige uitdaging wachten. De zevenvoudige kampioen verzamelde tot dusver amper zeven punten en staat daarmee op de laatste plaats in de Ligue 1. Het zal dus nog een felle strijd moeten voeren om het behoud dit seizoen te verzekeren.

Zou Lyon een goede stap zijn voor Still?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

36
36
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

140
140
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

67
67
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

239
239
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

256
256
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

72
72
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

296
296
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

448
448
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

395
395
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

150
150
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

53
53
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

225
225
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

288
288
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

137
137
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

300
300

Meer sportnieuws