'Bliksemtransfer Will Still naar gevallen topclub'

door
'Bliksemtransfer Will Still naar gevallen topclub'

Het is lange tijd anders geweest, maar dezer dagen mikken Belgische trainers alsmaar meer op de buitenlandse topcompetities. Vincent Kompany werd dit seizoen met Burnley de eerste Belgische coach in de Premier League, Philippe Clement was bij AS Monaco aan de slag en Karel Geraerts mikt met Schalke 04 op termijn op de Bundesliga.

Maar de grootste furore maakt momenteel misschien wel Will Still. De nog altijd maar 31-jarige ex-assistent van Beerschot en Standard werd in oktober 2022 gepromoveerd tot hoofdcoach na het ontslag van Oscar Garcia en sindsdien gooit hij hoge ogen. Vorig seizoen zette hij meteen na zijn aanstelling al een lange ongeslagen reeks neer.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Lyon aast op Still

Dit seizoen doet hij zelfs nog straffer, want na dertien speeldagen prijkt Reims zowaar op de vijfde plaats in de Ligue 1. Die straffe prestaties kregen de voorbije maanden al heel wat aandacht, vooral in Frankrijk en Engeland, waar de roots van Still liggen. Nu kan hij mogelijk een transfer versieren.

Volgens La Dernière Heure staat Still immers hoog op het verlanglijstje van Olympique Lyon, dat alweer op zoek gaat naar een nieuwe coach. Officieel werd het nog niet bevestigd, maar de zusterclub van RWDM zou donderdagochtend na amper twee maanden alweer Fabio Grosso op straat gezet hebben.

Stevige uitdaging

Het zou dus goed kunnen dat Still hem gaat opvolgen, maar dan zal Lyon wel een akkoord moeten vinden met Reims. Dat zal zijn succestrainer niet zomaar willen verliezen en kan bovendien vasthouden aan een contract dat nog loopt tot medio 2025.

Er zou Still in Lyon alvast een stevige uitdaging wachten. De zevenvoudige kampioen verzamelde tot dusver amper zeven punten en staat daarmee op de laatste plaats in de Ligue 1. Het zal dus nog een felle strijd moeten voeren om het behoud dit seizoen te verzekeren.

Zou Lyon een goede stap zijn voor Still?

Meest recent

'Club Brugge en Anderlecht hoofd aan hoofd voor verdediger'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

39
39
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

81
81
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

206
206
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

87
87
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

21
21
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

184
184
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

269
269
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

31
31
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

125
125
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

109
109
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

308
308
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

220
220
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

434
434
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

313
313
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

223
223
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

140
140
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

63
63
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

228
228
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

104
104
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

69
69
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

397
397
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

164
164
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

134
134
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

225
225
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

230
230

Meer sportnieuws