'Bliksemtransfer Will Still naar gevallen topclub'

door
'Bliksemtransfer Will Still naar gevallen topclub'

Het is lange tijd anders geweest, maar dezer dagen mikken Belgische trainers alsmaar meer op de buitenlandse topcompetities. Vincent Kompany werd dit seizoen met Burnley de eerste Belgische coach in de Premier League, Philippe Clement was bij AS Monaco aan de slag en Karel Geraerts mikt met Schalke 04 op termijn op de Bundesliga.

Maar de grootste furore maakt momenteel misschien wel Will Still. De nog altijd maar 31-jarige ex-assistent van Beerschot en Standard werd in oktober 2022 gepromoveerd tot hoofdcoach na het ontslag van Oscar Garcia en sindsdien gooit hij hoge ogen. Vorig seizoen zette hij meteen na zijn aanstelling al een lange ongeslagen reeks neer.

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Lyon aast op Still

Dit seizoen doet hij zelfs nog straffer, want na dertien speeldagen prijkt Reims zowaar op de vijfde plaats in de Ligue 1. Die straffe prestaties kregen de voorbije maanden al heel wat aandacht, vooral in Frankrijk en Engeland, waar de roots van Still liggen. Nu kan hij mogelijk een transfer versieren.

Volgens La Dernière Heure staat Still immers hoog op het verlanglijstje van Olympique Lyon, dat alweer op zoek gaat naar een nieuwe coach. Officieel werd het nog niet bevestigd, maar de zusterclub van RWDM zou donderdagochtend na amper twee maanden alweer Fabio Grosso op straat gezet hebben.

Stevige uitdaging

Het zou dus goed kunnen dat Still hem gaat opvolgen, maar dan zal Lyon wel een akkoord moeten vinden met Reims. Dat zal zijn succestrainer niet zomaar willen verliezen en kan bovendien vasthouden aan een contract dat nog loopt tot medio 2025.

Er zou Still in Lyon alvast een stevige uitdaging wachten. De zevenvoudige kampioen verzamelde tot dusver amper zeven punten en staat daarmee op de laatste plaats in de Ligue 1. Het zal dus nog een felle strijd moeten voeren om het behoud dit seizoen te verzekeren.

Zou Lyon een goede stap zijn voor Still?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

20
20
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

41
41
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

35
35
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

14
14
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

204
204
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

123
123
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

318
318
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

309
309
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

210
210
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

313
313
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

201
201
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

175
175
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

652
652
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

675
675
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

315
315
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

166
166
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

290
290

Meer sportnieuws