Charles Vanhoutte sneert richting Cercle: "Om te lachen"

167
Charles Vanhoutte sneert richting Cercle:

Met de rug tegen de muur moet Union vanavond de wei in tegen het Franse Toulouse. Vorig seizoen bereikte de traditieclub nog de kwartfinale van de Europa League, nu heeft het een paar flinke stunts nodig om nog door te stoten.

LEES OOK: Nederland in de ban van Belg: "Gemiste kans voor Ajax"

Met rug tegen de muur

In eigen competitie doen de Unionisten het uitstekend, in de Europa League kwam het met Liverpool, LASK en Toulouse in een zeer moeilijke poule terecht. Met 'slechts' vier punten uit evenveel wedstrijden is een perfect rapport een must om nog door te stoten.

Eén van de spelers die dit seizoen regelmatig uitblinkt is Charles Vanhoutte. De middenvelder kwam deze zomer over vanuit Cercle Brugge en is zowat het verlengstuk van Blessin op het veld bij de traditieclub.

"Was om te lachen"

Het vertrek bij de Vereniging kwam toch enigszins verrassend en liet ook een zuur gevoel na bij Vanhoutte. "Ik wou eigenlijk niet echt weg bij Cercle, tot ze mij een contractvoorstel deden dat echt om te lachen was", zo klonk het hard bij GVA.

"Ik werd bij Cercle eigenlijk al onderbetaald, iets wat vaak het geval is bij spelers die doorstromen uit de eigen jeugd. Ik heb daar nooit over geklaagd en had dat aanvaard, maar vorig seizoen had ik wel gewoon een beter contractvoorstel verwacht. Toen dat niet kwam, heb ik de kat uit de boom gekeken.”

Uiteindelijk volgde dus een zeer geslaagde transfer naar Union. Ook met AA Gent en Hein Vanhaezebrouck was er contact, Vanhoutte wou zelf naar de Buffalo's maar gaf in datzelfde interview aan dat het 'te lang aansleepte'. Vandaag hoopt de middenvelder zijn club alvast te helpen aan een stuntzege in Frankrijk.

Zal Union stunten in Toulouse?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

33
33
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

86
86
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

20
20
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

41
41
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

107
107
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

65
65
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

41
41
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

63
63
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

94
94
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

161
161
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

380
380
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

214
214
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

150
150
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

412
412
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

450
450
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

633
633
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

166
166

Meer sportnieuws