Genk doet geweldige oproep aan eigen fans én Gent-aanhang

door
Genk doet geweldige oproep aan eigen fans én Gent-aanhang

Komend weekend staan er opnieuw heel wat interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zo is het onder meer uitkijken naar de topper van zondagmiddag tussen KRC Genk en AA Gent. Die zal vooraf gaan met een mooie actie van de thuisploeg.

Beide ploegen staan onder behoorlijke druk voor hun onderlinge duel. Genk verloor vorig weekend immers op het veld van Standard, goed voor alweer negende puntenverlies in vijftien speeldagen. De vicekampioen heeft dan ook dringend nood aan een inhaalbeweging in het klassement.

Gent staat er dan weer beter voor en verloren dit seizoen nog maar één competitiewedstrijd. Maar in hun voorbije duels bleven de Buffalo's in eigen huis telkens op 1-1 steken tegen concurrenten Anderlecht en Union. Op zich is dat niet zo slecht, maar een slipper in Genk zou de balans van het drieluik negatief doen uitslaan.

Warmste wedstrijd

Er staat dus één en ander op het spel in de Cegeka Arena. Bovendien staan beide ploegen voor behoorlijk aanvallend en dominant voetbal. Alle ingrediënten zijn dus aanwezig om er een fraaie wedstrijd van te maken. En voor de gelegenheid pakt de thuisploeg uit met een hartverwarmende actie.

In kader van de 'Warmste Week' wil Genk immers uitpakken met een heuse regen van knuffelberen. Er wordt aan de supporters, ook de bezoekende, gevraagd om knuffels mee te nemen naar het stadion en vlak voor de aftrap op het veld te gooien. Die knuffels worden vervolgens verzameld en geschonken aan organisaties die zich inzetten voor hulpbehoevende kinderen. 

Voorbeeld uit buitenland

Zo'n knuffelregen is een bekend fenomeen in het buitenland. Real Betis pakt hier bijvoorbeeld jaarlijks mee uit, ook bij Feyenoord-ADO is het doorgaans een succes. Dat wil Genk nu dus evenaren met de 'grootste knuffelregen' ooit in ons land. En daar staat ook iets tegenover. "We roepen onze supporters op allemaal een knuffel mee te brengen. Maar we geven ook iets terug. In ruil bieden we een gratis consumptie aan”, duidt Tim Evens, Fan Service Manager, op de clubwebsite.

JOUW MENING TELT:
Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

6
6
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

92
92
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

38
38
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

29
29
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

284
284
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

88
88
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

134
134
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

153
153
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

118
118
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

51
51
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

157
157
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

433
433
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

440
440
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

207
207
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

512
512
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1341
1341
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

91
91
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

129
129
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

169
169
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

100
100
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

604
604
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

191
191
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

290
290

Meer sportnieuws