'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

1711 stemmen
'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

Club Brugge boekte afgelopen weekend een bijzonder deugddoende zege op het veld van OH Leuven. Daar wil men in de komende weken ook een gepast vervolg aan breien. Ondertussen worden echter ook al plannen gesmeed voor de komende transferperiode.

Blauw-Zwart kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. De campagnes in de Conference League en Croky Cup verlopen weliswaar gesmeerd, maar in de competitie staat Club momenteel slechts zevende. En dat is uiteraard ondermaats voor een ploeg met titelambities.

In januari willen de Bruggelingen dan ook bijsturen op de mercato. Zo wordt de markt afgespeurd op zoek naar defensieve versterking. Ook de komst van een extra spits wordt overwogen. Daarnaast wordt het natuurlijk uitkijken wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Inter geeft niet op

Het lijkt de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Maar in bepaalde gevallen zal dat niet evident worden. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouw van enkele smaakmakers. Met name aan die van Tajon Buchanan.

De Canadese flankspeler wordt al geruime tijd gelinkt aan een overgang naar Internazionale. Even leek de interesse vanuit Milaan bekoeld. Dat wordt echter alweer tegengesproken, volgens Italiaanse bronnen staat hij nog steeds bovenaan de verlanglijst. En mogelijk komt zijn dossier weldra in een stroomversnelling.

Dumfries richting exit

Inter ziet in Buchanan immers een geschikte vervanger voor Denzel Dumfries. De Nederlander gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in en volgens het medium Fcinter1908 zijn de Italianen niet van plan om grote financiële inspanningen te doen om zijn overeenkomst op te breken.

De kans op een verlenging lijkt dan ook klein en in dat geval zou Inter hem in één van de twee komende mercato's willen verkopen voor zo'n 30 à 35 miljoen euro. Aan interesse alvast geen gebrek. Eenmaal het vertrek van Dumfries afgerond is, zou de Serie A-koploper vol voor Buchanan gaan.

Indien Club in januari slechts één van de twee kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

13
13
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

37
37
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

55
55
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

63
63
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

36
36
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

285
285
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

89
89
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

117
117
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

130
130
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

140
140
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

460
460
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

140
140
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

128
128
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

358
358
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

280
280
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

84
84
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

641
641
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

233
233
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

171
171
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

508
508
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

238
238
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

385
385
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

446
446
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

866
866
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws