'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

door
'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

Club Brugge boekte afgelopen weekend een bijzonder deugddoende zege op het veld van OH Leuven. Daar wil men in de komende weken ook een gepast vervolg aan breien. Ondertussen worden echter ook al plannen gesmeed voor de komende transferperiode.

Blauw-Zwart kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. De campagnes in de Conference League en Croky Cup verlopen weliswaar gesmeerd, maar in de competitie staat Club momenteel slechts zevende. En dat is uiteraard ondermaats voor een ploeg met titelambities.

In januari willen de Bruggelingen dan ook bijsturen op de mercato. Zo wordt de markt afgespeurd op zoek naar defensieve versterking. Ook de komst van een extra spits wordt overwogen. Daarnaast wordt het natuurlijk uitkijken wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

LEES OOK: 'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Inter geeft niet op

Het lijkt de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Maar in bepaalde gevallen zal dat niet evident worden. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouw van enkele smaakmakers. Met name aan die van Tajon Buchanan.

De Canadese flankspeler wordt al geruime tijd gelinkt aan een overgang naar Internazionale. Even leek de interesse vanuit Milaan bekoeld. Dat wordt echter alweer tegengesproken, volgens Italiaanse bronnen staat hij nog steeds bovenaan de verlanglijst. En mogelijk komt zijn dossier weldra in een stroomversnelling.

Dumfries richting exit

Inter ziet in Buchanan immers een geschikte vervanger voor Denzel Dumfries. De Nederlander gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in en volgens het medium Fcinter1908 zijn de Italianen niet van plan om grote financiële inspanningen te doen om zijn overeenkomst op te breken.

De kans op een verlenging lijkt dan ook klein en in dat geval zou Inter hem in één van de twee komende mercato's willen verkopen voor zo'n 30 à 35 miljoen euro. Aan interesse alvast geen gebrek. Eenmaal het vertrek van Dumfries afgerond is, zou de Serie A-koploper vol voor Buchanan gaan.

Indien Club in januari slechts één van de twee kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

11
11
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

68
68
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

29
29
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

173
173
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

15
15
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

319
319
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

141
141
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

43
43
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

422
422
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

92
92
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

193
193
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

113
113
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

93
93
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

164
164
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

277
277

Meer sportnieuws