'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

door
'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

Club Brugge boekte afgelopen weekend een bijzonder deugddoende zege op het veld van OH Leuven. Daar wil men in de komende weken ook een gepast vervolg aan breien. Ondertussen worden echter ook al plannen gesmeed voor de komende transferperiode.

Blauw-Zwart kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. De campagnes in de Conference League en Croky Cup verlopen weliswaar gesmeerd, maar in de competitie staat Club momenteel slechts zevende. En dat is uiteraard ondermaats voor een ploeg met titelambities.

In januari willen de Bruggelingen dan ook bijsturen op de mercato. Zo wordt de markt afgespeurd op zoek naar defensieve versterking. Ook de komst van een extra spits wordt overwogen. Daarnaast wordt het natuurlijk uitkijken wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Inter geeft niet op

Het lijkt de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Maar in bepaalde gevallen zal dat niet evident worden. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouw van enkele smaakmakers. Met name aan die van Tajon Buchanan.

De Canadese flankspeler wordt al geruime tijd gelinkt aan een overgang naar Internazionale. Even leek de interesse vanuit Milaan bekoeld. Dat wordt echter alweer tegengesproken, volgens Italiaanse bronnen staat hij nog steeds bovenaan de verlanglijst. En mogelijk komt zijn dossier weldra in een stroomversnelling.

Dumfries richting exit

Inter ziet in Buchanan immers een geschikte vervanger voor Denzel Dumfries. De Nederlander gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in en volgens het medium Fcinter1908 zijn de Italianen niet van plan om grote financiële inspanningen te doen om zijn overeenkomst op te breken.

De kans op een verlenging lijkt dan ook klein en in dat geval zou Inter hem in één van de twee komende mercato's willen verkopen voor zo'n 30 à 35 miljoen euro. Aan interesse alvast geen gebrek. Eenmaal het vertrek van Dumfries afgerond is, zou de Serie A-koploper vol voor Buchanan gaan.

Indien Club in januari slechts één van de twee kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

17
17
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

37
37
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

71
71
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

53
53
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

99
99
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

311
311
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

107
107
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

69
69
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

552
552
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

161
161
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

34
34
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

647
647
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

134
134
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

251
251
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

424
424
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

740
740
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

914
914
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

202
202
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

53
53
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

131
131
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

159
159
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

188
188
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

123
123
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

100
100
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

260
260

Meer sportnieuws