'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

door
'Miljoenentransfer Club Brugge in stroomversnelling'

Club Brugge boekte afgelopen weekend een bijzonder deugddoende zege op het veld van OH Leuven. Daar wil men in de komende weken ook een gepast vervolg aan breien. Ondertussen worden echter ook al plannen gesmeed voor de komende transferperiode.

Blauw-Zwart kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. De campagnes in de Conference League en Croky Cup verlopen weliswaar gesmeerd, maar in de competitie staat Club momenteel slechts zevende. En dat is uiteraard ondermaats voor een ploeg met titelambities.

In januari willen de Bruggelingen dan ook bijsturen op de mercato. Zo wordt de markt afgespeurd op zoek naar defensieve versterking. Ook de komst van een extra spits wordt overwogen. Daarnaast wordt het natuurlijk uitkijken wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

LEES OOK: Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Inter geeft niet op

Het lijkt de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Maar in bepaalde gevallen zal dat niet evident worden. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouw van enkele smaakmakers. Met name aan die van Tajon Buchanan.

De Canadese flankspeler wordt al geruime tijd gelinkt aan een overgang naar Internazionale. Even leek de interesse vanuit Milaan bekoeld. Dat wordt echter alweer tegengesproken, volgens Italiaanse bronnen staat hij nog steeds bovenaan de verlanglijst. En mogelijk komt zijn dossier weldra in een stroomversnelling.

Dumfries richting exit

Inter ziet in Buchanan immers een geschikte vervanger voor Denzel Dumfries. De Nederlander gaat komende zomer echter zijn laatste contractjaar in en volgens het medium Fcinter1908 zijn de Italianen niet van plan om grote financiële inspanningen te doen om zijn overeenkomst op te breken.

De kans op een verlenging lijkt dan ook klein en in dat geval zou Inter hem in één van de twee komende mercato's willen verkopen voor zo'n 30 à 35 miljoen euro. Aan interesse alvast geen gebrek. Eenmaal het vertrek van Dumfries afgerond is, zou de Serie A-koploper vol voor Buchanan gaan.

Indien Club in januari slechts één van de twee kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

52
52
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

17
17
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

45
45
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

115
115
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

88
88
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

30
30
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

82
82
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

144
144
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

103
103
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

145
145
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

216
216
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

214
214
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

745
745
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

164
164
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

92
92
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

142
142
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

182
182
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

332
332
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

450
450
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

337
337
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws